Wendy Higgins

americká, 1977 statistiky · web

Nahrávám...
TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Komentáře (14)

Přidat komentář
angelbooks
28.12.2016

První díl této série mi půjčila kamarádka, která byla z jeho přečtení opravdu nadšená a mě se taky zalíbila.
Musím číst že se W. Higginsové tato série opravdu povedla.
Pro mě je to jedna z nejlepších autorek.

ketvin
09.12.2016

Série mě strašně bavila, první díl byl sice nejslabší, ale to není tak ojedinělé :) Úžasné postavy, originální příběh, ojedinělé myšlenky. Anna je nejdříve taková až moc hodná a čistá, ale když se to pak začne měnit, je s ní sranda. Kaidan přesně naopak, nejdříve je temný a zlý, ale zamilujete se do něj. Všechny postavy jsou sympatické, záporáci pak vzbuzují přesně ty emoce, které mají. Určitě si sérii přečtu znova.

EnHydrax
10.08.2016

Moje milovaná Wendy Higgins, která mě dokázala se vcítit do příběhu mladé Anny ze Svůdné trilogie. Plakala jsem, radovala se, nadávala a neustále slintala nad krásným Kaidanem. Její příběh opravdu stojí za přečtení, protože je opravdu perfektní. Doufám, že i u nás v ČR se přeloží kniha z pohledu Kaidana, ale i ostatní její knihy, jelikož pokud se tak stane, rozhodně budu mezi prvními, kteří do knih zainvestují!

kristina4300
22.07.2016

Doporučuji ❤️ .Autorka vše živě popisuje .Kdyz jsem knihy četla ,tak jsem si je zamilovala ,protože jsem si živě před očima dokázala ten příběh představit . Také se mi hrozně líbí jak autorka komunikuje s fanoušky . Ja už ji několikrát děkovačka za to ,ze píše a kladla jsem ji par otázek a odpověděla mi během par minut a zato jsem hrozne rada

Katučka
26.06.2016

Svůdná trilogie- jedním slovem: D O K O N A L O S T !!
Totálně jsem si trilogii zamilovala. Celou jsem ji s neuvěřitelným zápalem přelouskala během jednoho týdne. Pokud si něco zaslouží zfilmování, tak je to rozhodně tato svůdná věcička. Doporučuji všem milovníkům fantasy románů!

verulik196
27.02.2016

Pro helena4046:Těžko říct, tak pro teenagery. Já to četla v 13 a musím říct, že jsem nadšená!

helena4046
21.12.2015

kdo četl, prosím, od kolika let čtenáře byste odhadli vhodnost trilogie? Děkuji

Always a reader
12.07.2015

No.. nevím jak to pořádně vyjádřit, ale je to ÚŽASNÁ spisovatelka! Vážně tak skvělé popsané scény...óch.. Příběh, postavy, jak vzhled tak charakteristika.. no prostě: těším se na další úžasné knížky, které prostě musí byt! :)

1