Svůdné zúčtování

Pekelné zlo ovládá svět a jeho terčem se stala osmnáctiletá Anna Whitová, napůl anděl a napůl démon. Knížata démonů se obávají, že právě ona je tím nefilem čistého srdce z dávného proroctví, který je jediný může vyhnat ze zemského povrchu. A hodlají udělat všechno, co je v jejich silách, aby se jí zbavili. Anna ví, že teď je v sázce všechno. To, jak dopadne rozhodující bitva mezi dobrem a zlem, bude záviset hlavně na ní a jejích spojencích z řad nefilů, potomků padlých andělů. Doufá, že jí sílu dodá láska ke Kaidanovi, synovi Knížete smilstva. Tato láska pro ně ale zároveň představuje smrtelné nebezpečí. Nejen pro ni je ovšem Anna ochotná všechno riskovat. V poslední Svůdné knize, při posledním zúčtování, se nefilští přátelé naposledy spojí, aby bojovali za svobodu celého světa....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/23_/230886/sweet-evil-svudne-zuctovani-BIj-230886.jpg 4.6581

Svůdná trilogie (3.)

Sweet Reckoning (2014)

Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, CooBoo

Kniha Svůdné zúčtování

ZNellyZ

Poslední kniha z trilogie a nemám slov. K posledním dvou jsem se vyjádřila narychlo, tak se aspoň tady rozepíšu. Celou tuhle triologii jsem přečetla během šesti dnů a nemohla se od ní odpoutat. Kaiden je prostě srdcová záležitost a i Ann byla sympatická, což se málokdy povede u dívky, která je prezentována jako šedá myš. Autorka měla vše dopodrobna promyšlené a ani jedna kapitola nebyla bez děje. Pro mě naprostý knižní drahokam!

denniys
27.12.2018

závěr série je za mnou a jsem spokojená..vše jelo ve vyjetých kolejích a směřovalo k danému cíli..lehce předvídatelné a v tomto díle byla i největší dávka romantiky, ale budiž..rozhodně za přečtení to celkem stojí :)

AniDi
25.12.2018

Právě jsem dočetla a jsem plná dojmů, konec byl úžasný, tak jak to mám ráda. Série se mi moc líbila a doporučuji ji ke čtení jako krásnou oddychovku, přesto tuším, že za týden už nebudu vědět, že jsem knihy četla. Nezanechali ve mě tolik pocitů jako třeba Dvory. Klidně ale přečtu třeba za rok znovu. Neváhejte.

Brunnetka
06.12.2018

Super, super, super :) Na konci jsem brečela a smála se zároveň, děj má spád, nemohla jsem se od knížky a celý trilogie odtrhnout.... Můžu jenom doporučit ;)

dzenevi
10.11.2018

Nádhera, zakončení celé série bylo kouzelné. Nechybělo napětí. Když hledáte knihu, při které nechcete moc přemýšlet a chcete se jen tak nechat unášet a představovat si...coby kdyby...... Doporučuji.

leuska
20.10.2018

Tak tohle byla snad nejlepší série co jsem kdy četla Těžko se mi s ní loučí a ten konec?! Nádhera!

Steiniglovka
07.10.2018

Na Svůdné nebezpečí jsem narazila náhodou v knihovně, celou sérii jsem zhltla asi za týden a teď už mi všechny tři díly zdobí mou knihovničku. Je to příběh, ke kterému se určitě budu vracet. Četla jsem to s bušením srdce a ten závěr jsem obrečela. Nádhera ????

Lenynek
11.09.2018

Celou sérii jsem přečetla takříkajíc jedním dechem. Nejenže mě tyhle koncepty knih, plné andělů, démonů, nesmírně baví, ale zejména hlavní hrdinka mě překvapila. To jak si autorka pohrála s celkovým pojetím, ve kterém (přestože se jednalo o partu puberťáků) postavy vystupovaly dospěle, Ann byla milá (jako fakt milá!) holka, ke které patří ten správnej bad guy, který není úplně zatracený... Plus ta poselství víry (a to mi občas blikalo v hlavě červeně), která nenásilně dodávala knihám i hlubší význam. Wendy je talent.

romantika andělé démoni drogy americká literatura pro dospívající mládež (young adult) láska přátelství

Wendy Higgins

Wendy Higgins