Svůdné zúčtování

Pekelné zlo ovládá svět a jeho terčem se stala osmnáctiletá Anna Whitová, napůl anděl a napůl démon. Knížata démonů se obávají, že právě ona je tím nefilem čistého srdce z dávného proroctví, který je jediný může vyhnat ze zemského povrchu. A hodlají udělat všechno, co je v jejich silách, aby se jí zbavili. Anna ví, že teď je v sázce všechno. To, jak dopadne rozhodující bitva mezi dobrem a zlem, bude záviset hlavně na ní a jejích spojencích z řad nefilů, potomků padlých andělů. Doufá, že jí sílu dodá láska ke Kaidanovi, synovi Knížete smilstva. Tato láska pro ně ale zároveň představuje smrtelné nebezpečí. Nejen pro ni je ovšem Anna ochotná všechno riskovat. V poslední Svůdné knize, při posledním zúčtování, se nefilští přátelé naposledy spojí, aby bojovali za svobodu celého světa....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/230886/sweet-evil-svudne-zuctovani-BIj-230886.jpg 4.5673

Svůdná trilogie 3.

Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, CooBoo

Sweet Reckoning, 2014

Kniha Svůdné zúčtování

Bajuli
29.12.2020

Právě jsem knihu dočetla a byla ÚŽASNÁ. Z celé série se mi tento díl líbil nejvíc. Opravdu krásná knížka. Několikrát mi i ukáply slzy, opravdu nádhera. A ten konec? Ach. Chce se mi brečet znova. Rozhodně stojí za přečtení.♥️

vlkove
26.11.2020

Krásné zakončení série. Dějové zvraty mě zahřály u srdce. Nemám co vytknout.

Alnima
06.11.2020

Pěkné vykreslená fantasy s anděly. A zase něco nového, takže super. 4,5,*

JitulHa
25.08.2020

Velké finále, označení které si závěrečný díl téhle série bezpochyby zaslouží! Celá ta hra na myšku zdánlivě lapenou v pasti, následovaná velkolepým odhalením pravdy, zafungovala na výbornou. Jestliže jsem měla u předchozích částí pocit, že vynikaly, tak tady by se dalo říct, že autorka možná překonala sama sebe. Jelikož to, co nám naservírovala, rozhodně stálo za to! Takový má závěr být, nechat ve vás doznívat nejen onen samotný, ale příběh jako celek, ještě zakončený slůvkem skvělé, a přesně to se Svůdné trilogii povedlo!

PetraBery
31.07.2020

Po několika letech jsem se vrhla na dočtení této série. Po pár stránkách jsem plynule vklouzla do děje a užila si konečné zúčtování démonů a nefilů. Anna i Kaidan jsou jako ústřední dvojice skvělí, jen poslední bitva mi přišla na finále málo velkolepá. Ale celkově pěkná série.

vinebitch
28.05.2020

Velmi hezká, avšak ne moc známá, trilogie. Velmi doporučuji těm, kteří chtějí odpočinkovou četbu ale taky nějakou tu akci. A konec mě nezklamal! Často se mi stává, že některé knihy nemají takový konec, který bych si představovala, ale tady mě to jaksi vůbec neurazilo, naopak.

Lucie.H
15.05.2020

Knihu jsem měla přečtenou za den. Boj který byl ke konci jsem čekala o něco lepší ale i tak to bylo krásné zakončení série i slzička mi ukápla.

pavla.ba
10.05.2020

Celý kruh se uzavřel! Jedna z nejlepších young adult sérií, co jsem četla. Přijde mi, že není tak profláklá, ale o to víc je skvělá, Doporučuju!