Svůdné zúčtování

Pekelné zlo ovládá svět a jeho terčem se stala osmnáctiletá Anna Whitová, napůl anděl a napůl démon. Knížata démonů se obávají, že právě ona je tím nefilem čistého srdce z dávného proroctví, který je jediný může vyhnat ze zemského povrchu. A hodlají udělat všechno, co je v jejich silách, aby se jí zbavili. Anna ví, že teď je v sázce všechno. To, jak dopadne rozhodující bitva mezi dobrem a zlem, bude záviset hlavně na ní a jejích spojencích z řad nefilů, potomků padlých andělů. Doufá, že jí sílu dodá láska ke Kaidanovi, synovi Knížete smilstva. Tato láska pro ně ale zároveň představuje smrtelné nebezpečí. Nejen pro ni je ovšem Anna ochotná všechno riskovat. V poslední Svůdné knize, při posledním zúčtování, se nefilští přátelé naposledy spojí, aby bojovali za svobodu celého světa....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/23_/230886/sweet-evil-svudne-zuctovani-BIj-230886.jpg 4.6618

Svůdná trilogie 3.

Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, CooBoo

Sweet Reckoning, 2014

Kniha Svůdné zúčtování

Lenka_S

Tak jo, všechno, co mě chybělo v předchozích dvou dílech, jsem našla v tomto. Tady nechybělo napětí, dějové zvraty ani emocionální otřesy. S velkým napětím jsem sledovala jak to vše dopadne a tento poslední díl jsem slupla za pár hodin.

rajcatko

SPOILER!
Tak klady..romantická rovina byla v pohodě, příběh hezky utíkal a autorka má určitě nadání na takový žánr. První díl byl luxusní. S druhým to bylo trochu horší, ale to je u trilogie už standard. Nicméně třetí díl byl pro mě zklamání. Nedomyšlené jednání hlavní hrdinky, bloudit po městě a čekat na znamení, aniž by měla jakýkoliv plán, to mě nebavilo. Závěrečná bitva byla plná slovní přestřelky a nelogického jednání. Nějak se nemůžu přenést přes skutečnost, že Anna dostala Kord spravedlivých, ale nesměla ho na závěr použít. To už rovnou mohla dostat svíčku míru. A že stačilo jen přijít a pomodlit se, aby obávaní démoni bez sebemenšího odporu hopli zpátky do pekla, to už bylo moc. Nejsem krvelačná bestie, ale trocha závěrečné řežby by neškodilo.
A neodpustím si srovnání s Twilight, které bylo do očí bijící. Holky od sebe asi v kavárně opisovaly :)

Jeninas

Závěrečný díl mě v jednu chvíli překvapil... No jo, vážně mě nenapadlo, jak by mohli být Anna a Kaidan spolu, proto zvyšuji hodnocení o hvězdu. Štvaly mě pasáže, kdy Anna bezcílně jezdila autem a zdlouhavé čekání na boj, ale zase jsem si konečně mohla užít Kaie a jeho hřích v celé jeho kráse, tak proč ne ;-)

Saryinka

Poslední díl této trilogie byl stejně skvělý jako všechny ostatní.
Jsem ráda, že se tu celou knihu neřeší téma Anna a Kaidan a proč spolu být nemohou.
Autorka se postarala o to, aby si čtenář ukrojil od každé emoce kousek. Radost, smutek, vztek, nenávist...
Skvělá trilogie. Jednou se k ní zase vrátím.

Ryorka

Marek, syn Knížete zlodějství a roztahuje se zrovna v Český republice.......sorry jako, ale tohle mě rozsekalo. No, netuším, co tím chtěl básník říct. :) A teď ke knihám. I když je z obsahu i stylu poznat, že je to čtivo určené puberťákům, tak se to četlo fajn. Pár nelogičností, ale ne až tak rušivých. A co je důležité, hlavní hrdinka je vcelku normálně jednající holka, pominu-li fakt jejího původu. Jen nevím, co ti Amíci mají furt na tom zvracení. Jen mě trochu mrzí, že tak od půlky posledního dílu už to byla čistá pohádka

domina

Možný Spoiler!!!
I poslední díl série se mi velmi líbil, konec jsem obrečela. Bylo mi moc líto Marny a Patti, škoda, že jim nešlo pomoci.

Ulrika

Třetí díl byl zdaleka nejlepší a na konci jsem brecela jako želva! Konec byl neskutečně dojemný.

ZNellyZ

Poslední kniha z trilogie a nemám slov. K posledním dvou jsem se vyjádřila narychlo, tak se aspoň tady rozepíšu. Celou tuhle triologii jsem přečetla během šesti dnů a nemohla se od ní odpoutat. Kaiden je prostě srdcová záležitost a i Ann byla sympatická, což se málokdy povede u dívky, která je prezentována jako šedá myš. Autorka měla vše dopodrobna promyšlené a ani jedna kapitola nebyla bez děje. Pro mě naprostý knižní drahokam!