Svůdné zúčtování

Svůdné zúčtování https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/230886/mid_sweet-evil-svudne-zuctovani-BIj-230886.jpg 5 782 156

Svůdná trilogie série

< 3. díl

Pekelné zlo ovládá svět a jeho terčem se stala osmnáctiletá Anna Whitová, napůl anděl a napůl démon. Knížata démonů se obávají, že právě ona je tím nefilem čistého srdce z dávného proroctví, který je jediný může vyhnat ze zemského povrchu. A hodlají udělat všechno, co je v jejich silách, aby se jí zbavili. Anna ví, že teď je v sázce všechno. To, jak dopadne rozhodující bitva mezi dobrem a zlem, bude záviset hlavně na ní a jejích spojencích z řad nefilů, potomků padlých andělů. Doufá, že jí sílu dodá láska ke Kaidanovi, synovi Knížete smilstva. Tato láska pro ně ale zároveň představuje smrtelné nebezpečí. Nejen pro ni je ovšem Anna ochotná všechno riskovat. V poslední Svůdné knize, při posledním zúčtování, se nefilští přátelé naposledy spojí, aby bojovali za svobodu celého světa.... celý text

Fantasy Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Sweet Reckoning , 2014

Anoel
15.03.2015 5 z 5

Třetí díl byl naprosto úžasný, kdo by nemiloval Kaidana?? To snad ani nejde. Knihu jsem přečetla jedním dechem. Nejlepší trilogie. Vřele doporučuji. :)

Acinore
13.03.2015 4 z 5

Já prostě miluju happyendy :) krásná trilogie, co dodat

NikinkaFantasy
09.03.2015 5 z 5

Samozřejmě jsem si ji musela přečíst. Bože, kdo by neodolal Kaidanovi, Blakovi, Kopanovi a i tomu hezounovi z naší země Markovi? Ehm, a nezapomeňme na fantastickou zápletku, při které vám knížka uteče jak voda a vy byste se nejraději divili, že už je konec, kdyby to nebylo završené tak sladce. Bohužel ale umřelo pár lidí u kterých jsem řvala jako by miminu sebrali dudlík. Ale o to je knížka lepší. Čtete jí a absolutně si uvědomujete, že to hlavní hrdinové nemají vymalované ve sladkém růžovém odstínu. Jejich tatíčkové jsou horší než sparťanská výchova, na každém kroku vidí škleby Našeptávačů, a tak i jeden den nad výborným jídlem a hrou Šarády v nich vyvolává úsměvy přes celý obličej. Nejde neobdivovat talent této autorky, která jen zlepšila můj svět, když mi dala možnost držet v ruce tak úžasnou knihu jako je Svůdné zúčtování. Takže knihu doporučuji a budu naprosto ignorovat jakékoli stížnosti na ni. Je výborná. ;)

ElissAnn
04.03.2015 5 z 5

Poslední díl mě nadchl. OMG! Kaidan Rowe tentokrát zazářil víc než obvykle. Přečetla jsem jí (ano stále se čte snadno!)docela rychle = v mém poměru (4 dny), byla jsem z ní "paf", ale osobně mě neohromil epilog. Dále mě mrzí jak to dopadlo s Marnou (nebudu nic moc psát, nechci dělat spoilery). A moc se mi líbila 29 Kapitola - Měsíční salón, kde se odehrávalo toto důležité a poslední setkání. Líbilo se mi to ohromení knížat když zjistili (malý spoiler!!), že jsou do sebe zamilovaní Anna & Kaidan a to, že jsou manželé. Dále, když tam přišel Belial (je to jméno správně?) a celkově to autorka skvěle sepsala. Velký palec nahoru, za knihu. Moc jsem si jí užila!

Shrnutí? Tuhle sérii jsem si zamilovala a osobně jsem velice zajímavá na 4 knihu Sweet Temptation (Svůdné Pokušení), která bude z pohledu Kaidana z událostí těchto 3 knih. Jsem především zvědavá jak se choval, když nebyl s Annou (2.díl knihy Svůdné nebezpečí), ale byl s ní Kopano... i když sní nebyl jakože "nebyl", myslím tím vztah.... No chápete mě, ne?

Lenka.Vílka
26.02.2015 3 z 5

Jelikoz nejdriv ctu a teprve potom soudim (jako ten komentar pode mnou...fakt vtipny), pisi tedy i svuj nazor. Kniha je pro me stejna jako dva predchozi dily. Cte se dobre, dej neni spatny, autorka v tom proste umi chodit. Precetla jsem treti dil (protoze by bylo blby to neudelat, kdyz jsem prelouskala i ty predchozi) a vazne stejne. Mam jistotu, ze to nebyla ztrata casu. Ale jsem si jeste jistejsi v tom, ze par mesicu me nenapadne, ze bych knihu cetla znovu. Jako zabava na par hodin to ale nebylo opet spatne ;-)

Denčaa
23.02.2015 5 z 5

Stačil mi jediný víken, abych tuto knihu zdolala. Nemohla jsem se od čtení odtrhout a byla jsem úplně vcuclá do děje. Neměla jsem vůbec žádnou předtavu, jak by měl závěrečný díl série probíhat, ale podle mě to bylo nejlépe napsané a vymyšlené, jak jen to autorka mohla odvyprávět. Vejvíce mě dostla ,,událost" mezi Kaidanem a Annou. Neustále jsem se usmívala nad tím, jak každý hrdina měl nějakou svou polovičku. A ty smutné příběhy...Závěr mě samozřejmě nejvíce dostal. No kéž by toto nebyl konec...

Nathanielka
21.02.2015 5 z 5

Trilogie kterou mohu jen vřele doporučit. Má skvělý nápad, svižný děj, postavy co si okamžitě zamilujete a i přes pár dějovych chyb má přiběh který budete hltat jedním dechem. Za přečtení rozhodně stojí. :)

EvaSupovic
20.02.2015 5 z 5

Miluji tuhle trilogii :-) Každý díl byl super a fakt jsem se odtrhla od knížky až jsem ji dočetla a konec byl ......... no comment :-))))))))

barca8336
16.02.2015 4 z 5

Prostě na 1. díl to rozhodně nemá...Bylo to dobré, ale čekala jsem víc. :-( Ale i tak hezké zakončení série :-).

pajka0071
16.02.2015 5 z 5

Úplně super trilogie, strašně se mi to líbilo a štve mě, že už nebudou další díly. Je to skvěle napsané a rychle mi to utíkalo. Moc pěkné!!

Samira
13.02.2015 5 z 5

Od posledního dílu své zamilované série jsem čekala opravdu hodně a dostala ještě daleko víc, i to v co jsem vůbec nedoufala. Byla jsem naprosto nadšená, že zde nebyl jen boj. Všem postavám jsme se v tomhle díle dostali opravdu pod kůži a dočkali se spousty děje a ještě skvělejších sladkých teček. Byla jsem samozřejmě i hodně smutná a celkově dojmutá. Mrzí mě, že už je konec, ale budu se k sérii mnohokrát vracet a nepochybuju o tom, že se mi bude vždycky líbit. Jen a jen doporučuji!!!

terka9397
13.02.2015

Úžasná trilogie. Skvěle zakončená. K této sérii se určitě během let ráda vrátím.

Veronika.C
11.02.2015 5 z 5

Konečně poslední díl, už jsem se nemohla dočkat a jak jinak bylo to úžasné zakončení celé série. Od knihy jsem se nemohla odtrhnout, přečetla jsem ji během chvíle. Tuto sérii mám moc ráda, hlavní hrdiny jsem si moc oblíbila a jsem ráda že ji mám doma protože si ji ráda opět přečtu.

Ráda bych věděla co se stalo s Patti a Belialem po návratu do nebe, trošku mě mrzelo že již o nich žádná zmínka nebyla. Bylo mi také trochu líto Marny ale jinak opravdu krásné zakončení příběhu :-). DOPORUČUJI

Barča 008
09.02.2015 5 z 5

Tahle knížka se čte naprosto sama! Je to takový pohodový příběh, až je pak člověku líto, že je konec, i když to dopadlo snad nejlépe, jak mohlo. Ano, taková ta oslovení jako "zlato", "miláčku" apod. bych tam ani mít nemusela a bylo by to pro mě asi i uvěřitelnější, ale to je jen miniaturní detail.

Monisek.B
16.01.2015 3 z 5

POZOR, OBSAHUJE SPOILERY

Tak a mám to za sebou. Mé hodnocení tomu možná úplně neodpovídá, ale fakt se mi to líbilo. Příběh má spád, šmrnc a hezky se to čte. Četla jsem snad každou volnou chvilku! A když došlo na samotné zúčtování, dokonce jsem si i trochu poplakala. No fakt! :) A ta svatba? No to mi bylo jasný hned na začátku, že to tak dopadnou musí :-D

Bohužel má ale kniha i pár neduhů... Nevím, jak to popsat, ale prostě některé věci mi přišly až moc k neuvěření. A tím nemyslím samotnou víru v Boha, ale spíš tu lásku mezi Annou a Kaidanem, Ginger a Blakem a tak.. Prostě až moc idylické.

A taky ten konec? No, nebudu nic prozrazovat, ale prostě poslední kapitola, odehrávající se 6 let poté, tu už vůbec být nemusela. Místo toho nám autorka mohla spíš vysvětlit, co se stalo např. se všemi Whisperers - čteno v Aj a fakt nevím, jak je to do čestiny překládáno :)

Ve výsledku to ale na mě zanechalo dost pozitivní dojem a celou trilogii hodnotím nadprůměrně. Rozhodně to stojí za přečtení!

Gabika56
02.01.2015 5 z 5

Tak a mám to za sebou, slza ukápla...
No, přečetla jsem to přes noc a byla jsem naprosto pohlcená a natěšená!
Nádhera, bylo to sladký, někdo by možná řekl, že až moc... Ale co nadělám?! Prostě z toho sršela láska, která snad ani není možná, bylo by fajn, kdyby to takhle dopadlo i v životě, třeba by lidstvo nakonec mělo šanci, protože jestli to takhle bude pokračovat... mno dejme tomu, že v tomhle ohledu jsem dost skeptická... Ale vždycky je naděje, že? ;)

P.s. Ti kdož milujete Kaie, tak jako já, tak se těšte! Byl prostě ňuň... :D

P.s.s. Až půjde ohodnotit, dám samozřejmě 5*!

P.s.s.s :D Na dotaz, kde jsem knihu sehnala, když ještě nevyšla... Tak já si ji objednala v angličtině, stejně jako předchozí díly ;))