Mrazení

Světový bestseller o vlkodlacích. Dva hrdinové – Sam a Grace – a tři životy, které se osudově propojí v jeden příběh. Grace fascinují vlci žijící v lesích za domem jejích rodičů, zvláště jeden se žlutýma očima. Sam žije dva životy. Zimy tráví ve vlčí kůži se svou smečkou, v létě je na pár měsíců člověkem, než ho mráz promění zpátky ve vlka. Každý rok je však doba, po kterou může být člověkem, kratší a proměna obtížnější. Jednoho dne Grace potká chlapce se žlutýma očima. Je to její vlk. Jenže zima se blíží a Sam musí bojovat, aby zůstal člověkem – jinak ztratí Grace i sám sebe, tentokrát už navždy....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/33333/mrazeni-CB4-33333.jpg 4868

Vlci z Mercy Falls 1.

Romány, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Argo

Shiver, 2009

Kniha Mrazení

Alnima
06. listopadu

Četla jsem již dříve, ale kniha ve mně moc vzpomínek nezanechala. Vlastně skoro žádné.

klaraj093

Knihu jsem četla už před několika lety a nedávno si pořídila celou sérii znovu. Takže se v podstatě chystám na rereading.. Každopádně, první díl mě chytil, tak se těším na pokračování...

hellena1523

A mně se to líbilo. Jakože fakt moc. I přes tu jednoduchost příběhu, zápletky a postav. Četla jsem před pár lety a fakt mě to chytlo. Teď jsem sehnala zbylé díly v knižním bazaru naší městské knihovny, tak se na ně těším. Nevím, jestli mě to bude bavit tolik, jako když jsem byla mladší a pohlcena Stmíváním, ale risknu to s chutí :-)

tynka65

Kéž bych to poprvé četla před těmi 10 lety, kdy to byla novinka. Já bych byla puberťák a knížka by mi vzala dech!.. Bohužel jsem o 10 let starší a příběh mi přišel nějak moc jednoduchý, vztah hlavních hrdinů moc uspěchaný (chápu, že mají vyměřený čas).Ale nejvíc mi vadilo, že Sam je prostě bábovka, chlap a chová se jako křehká květinka. Tím mě opravdu štval! V některých momentech mi přišlo, že má až dívčí jednání (hádka s Beckem). Takhle se chlap prostě nezachová!.. Tak uvidím v dalším díle, třeba se trošku pochlapí a Grace bude tou jeho květinkou.

Latté

Jenom jsem chtěla něco nenáročného a tohle kniha splnila. Už nejsem věková skupina pro tento žánr, ale i tak to pro náctileté doporučuji, milostný příběh je hezky napsaný.

Arianachan

Četla jsem ji už před lety, ale chystám se ji přečíst znovu. Ta kniha je nádherná a některé scény se mi doslova vryly do srdce. Třeba scéna, kdy musela Grace Sama dostat do vany s horkou vodou, aby se zahřál, bouračka v autě... Ty scény byly tak neuvěřitelně procítěně napsané! Skvělý příběh.

DreamerX9
25.12.2019

Kniha mi dost připomíná stmívání ale řekla bych že je těžký vymyset něco originálního o vlkodlacích. Děj takový průměr ale není to špatné a hlavně zamilované. Komu se líbila serie twilight bude se mu líbit i tohle.

Kacennnka
02.11.2019

Romantický fantasy příběh, který zahřeje u srdce. Dýchá z toho Stmívání, ale hlavní hrdiny budete mít rádi a Sam nechce Grace sežrat ani nemá podivně stalkerské vlastnosti, takže fajn. Jinak text je naprosto skvělý, vyprávění autorky velice příjemné a příběh vás několikrát opravdu dojme.

Mechanický princ
Mechanický princ