Váhání

Pokračování Mrazení. Vlkodlaci z Mercy Falls se vracejí. Teď, když se Grace a Sam našli, musí bojovat, aby mohli zůstat spolu. Pro Sama to znamená zúčtovat s minulostí, pro Grace vyhlížet budoucnost, která je čím dál nejistější. Do jejich příběhu však nečekaně zasáhne nový vlk jménem Cole, který bojuje se svými vnitřními démony a už navždy chce zůstat ve vlčí kůži. Sam si naopak stále nemůže zvyknout na svou lidskou podobu. Tolik se bojí, aby nepřišel o své nové štěstí s Grace. Jenomže netuší, že v Grace, uvnitř jejího těla, roste hrozba, která je může o jejich štěstí připravit... Bude láska dost silná na to, aby se poprala s osudem? Můžeme se vyhnout tomu, kým jsme?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/61_/61522/big_vahani-wRZ-61522.jpg 4.1551

Vlci z Mercy Falls 2.

Literatura světová, Romány, Fantasy

Vydáno: , Argo

Linger, 2010

Kniha Váhání

simona5372

Super rozhodně se mi líbila víc jak první díl.

karolina5333
12.02.2021

Grace se Samem už by děj asi sami neutáhli, naštěstí autorka přidala postavy Isabel a Cola, kteří mě moc bavili a dali druhému dílu nový náboj.
Za mě ve svém žánru stále super čtení a časem se snad dostanu i ke třetímu dílu.
Zajímalo by mě, proč to Netflix ještě nenatočil jako seriál :D V roli Sama - Shawn Mendes, v roli Cola - Machine Gun Kelly...Už to úplně vidím :D

Padfoot
06.01.2021

Ne všechny knížky potřebují druhý díl. Potažmo třetí. Prosimvás řekněte to někdo těm autorům. Původně sympaticky prostý příběh je najednou zamotaný a překombinovaný jako prase. Ale chápu: potřebujeme akci a napětí, žejo. Pořádný zvraty. Co na tom, že to nebude mít hlavu ani patu. Sam s Grace mě upřímně nudí. Trochu to zachraňuje nově příchozí Cole, ale to je málo.

Alnima
06.11.2020

Četla jsem již dříve, ale kniha ve mně moc vzpomínek nezanechala. Vlastně skoro žádné.

Libris_Na_Ex
29.10.2020

4,5
Pro tuhle sérii mám slabost. Není to nic světoborného, ale ty postavy, ten styl psaní, ta magie (a vlastně nemagie)... To je prostě skvělý.

tynka65
29.09.2020

O dost lepší než první díl, především protože do děje vstoupil Cole. Jeho a Isabelin příběh mě baví mnohem více než ten Sama a Grace... No jsem zvědavá na poslední závěrečný díl.

DreamerX9
25.12.2019

Mnohem lepší díl než ten před tím. Líbí se mi, že do děje byly zařazeny i další postavy a tento díl je i zajímavější a napínavější.

21.08.2019

Myslím že název váhání je trefný. Pořád váhám jestli vůbec pokračovat ve čtení. Jsem v jedenácté kapitole a pořád se neděje vůbec nic. Ani mezi Hráče a Samem, ani mezi vlky. Knihu odkládám a doufám že někde najdu sílu jednou pokračovat.