Váhání

Pokračování Mrazení. Vlkodlaci z Mercy Falls se vracejí. Teď, když se Grace a Sam našli, musí bojovat, aby mohli zůstat spolu. Pro Sama to znamená zúčtovat s minulostí, pro Grace vyhlížet budoucnost, která je čím dál nejistější. Do jejich příběhu však nečekaně zasáhne nový vlk jménem Cole, který bojuje se svými vnitřními démony a už navždy chce zůstat ve vlčí kůži. Sam si naopak stále nemůže zvyknout na svou lidskou podobu. Tolik se bojí, aby nepřišel o své nové štěstí s Grace. Jenomže netuší, že v Grace, uvnitř jejího těla, roste hrozba, která je může o jejich štěstí připravit... Bude láska dost silná na to, aby se poprala s osudem? Můžeme se vyhnout tomu, kým jsme?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/61_/61522/vahani-wRZ-61522.jpg 4.1525

Vlci z Mercy Falls 2.

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno, Argo

Linger, 2010

Kniha Váhání

Alnima
06. listopadu

Četla jsem již dříve, ale kniha ve mně moc vzpomínek nezanechala. Vlastně skoro žádné.

Libris_Na_Ex

4,5
Pro tuhle sérii mám slabost. Není to nic světoborného, ale ty postavy, ten styl psaní, ta magie (a vlastně nemagie)... To je prostě skvělý.

tynka65

O dost lepší než první díl, především protože do děje vstoupil Cole. Jeho a Isabelin příběh mě baví mnohem více než ten Sama a Grace... No jsem zvědavá na poslední závěrečný díl.

DreamerX9
25.12.2019

Mnohem lepší díl než ten před tím. Líbí se mi, že do děje byly zařazeny i další postavy a tento díl je i zajímavější a napínavější.

21.08.2019

Myslím že název váhání je trefný. Pořád váhám jestli vůbec pokračovat ve čtení. Jsem v jedenácté kapitole a pořád se neděje vůbec nic. Ani mezi Hráče a Samem, ani mezi vlky. Knihu odkládám a doufám že někde najdu sílu jednou pokračovat.

chaera
11.07.2019

Musím říct, že tato kniha se mi líbila více než předešlá a já už mám rozečtené i Splynutí, ale až s touto sérií skončím, po dalších knihách této autorky už asi nesáhnu. Nepovažuji se za její cílovou skupinu a tak dám raději přednost jiným knihám. 4/5

LuckaH2
17.06.2019

Není to vůbec můj typ knih, které bych obvykle četla, a nejsem asi ani věková kategorie, kterým jsou určené. Ale Mrazení se mi líbilo jako oddychovka, a stejně jsem brala druhý díl (a chystám se navázat hned třetím). Knihy hezky, až možná romanticky a naivně popisují vztah Grace a Sama, ale obsahují i jiné, ne tak kladné postavy. Věřím, že se v nich dospívající mohou snadno najít a překonávat tak svoje strasti. Ale i pro mě jako dospělou to je hezký únik.

anibeni
01.12.2018

Druhý díl mi přišel o něco slabší než ten první, nicméně zápletka mi přišla originální. Oproti prvnímu dílu zde bylo víc postav a celá kniha směřovala k tomu, že se role hlavním hrdinů obrátí... Jsem zvědavá, jak se vše vyřeší..

Ohnivý dotyk
Ohnivý dotyk