Váhání přehled

Váhání
https://www.databazeknih.cz/img/books/61_/61522/bmid_vahani-wRZ-61522.jpg 4 581 581

Vlci z Mercy Falls série

< 2. díl >

Pokračování Mrazení. Vlkodlaci z Mercy Falls se vracejí. Teď, když se Grace a Sam našli, musí bojovat, aby mohli zůstat spolu. Pro Sama to znamená zúčtovat s minulostí, pro Grace vyhlížet budoucnost, která je čím dál nejistější. Do jejich příběhu však nečekaně zasáhne nový vlk jménem Cole, který bojuje se svými vnitřními démony a už navždy chce zůstat ve vlčí kůži. Sam si naopak stále nemůže zvyknout na svou lidskou podobu. Tolik se bojí, aby nepřišel o své nové štěstí s Grace. Jenomže netuší, že v Grace, uvnitř jejího těla, roste hrozba, která je může o jejich štěstí připravit... Bude láska dost silná na to, aby se poprala s osudem? Můžeme se vyhnout tomu, kým jsme?... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Argo
Originální název:

Linger , 2010


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Váhání. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (62)

Hels-is-unicorn
02.11.2022 4 z 5

Podle mě byl tento díl o maličko slabší než první. Mrzí mě, že autorka nezachovala pohledy postav po kapitolách, ale střídalo se víc pohledů v rámci jedné kapitoly. Taky je škoda, že nevyužívá dál teploty u každé kapitoly, to mi přišlo takové milé :-)
Navíc bych všem doporučila, aby nečetli sérii celou po sobě, pokud si potrpí na detaily, protože mezi prvním a druhým dílem se spousta věcí změnila (např. barva Oliviiny srsti, Graceiných očí apod.).
Abych jen nekritizovala, velice cením, že autorka přidala další postavy, jejichž očima se na příběh díváme, jen mě opět trochu mrzí, že nedotahuje věci do konce. A tady asi pro jistotu varuji před spoilery, nečtěte dál, pokud jste na ně obzvlášť hákliví :-) Pohled na Coleův život začínal velmi zajímavě vzpomínkou na to, jak se mu zastavilo na podiu srdce po požití drogy, ale když je potom na konci rozebráno, jak se vlastně stal vlkem, bylo to v poklidu v hotelovém pokoji pomocí injekční stříkačky. A k srdci už se nikdo nikdy nevrací. Jak to teda vlastně bylo? O Samových žílách víme první poslední, proč ne i o Coleovi?
I přesto, že shrnuji spíš nešvary, co mi na knize vadily, pořád je celá série hýčkaným pokladem v mé knihovničce a rereading si velice užívám i jako "dospělá" :-)

simona5372
19.04.2022 5 z 5

Super rozhodně se mi líbila víc jak první díl.


karolina5333
12.02.2021 4 z 5

Grace se Samem už by děj asi sami neutáhli, naštěstí autorka přidala postavy Isabel a Cola, kteří mě moc bavili a dali druhému dílu nový náboj.
Za mě ve svém žánru stále super čtení a časem se snad dostanu i ke třetímu dílu.
Zajímalo by mě, proč to Netflix ještě nenatočil jako seriál :D V roli Sama - Shawn Mendes, v roli Cola - Machine Gun Kelly...Už to úplně vidím :D

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Váhání v seznamech

v Právě čtených2x
v Přečtených942x
ve Čtenářské výzvě10x
v Doporučených52x
v Knihotéce336x
v Chystám se číst202x
v Chci si koupit62x
v dalších seznamech12x