Splynutí

Tehdy… Když Sam potkal Grace, byl vlk a ona dívka. Pak se jim podařilo najít způsob, aby Sam zůstal napořád člověkem, a jejich vzájemná náklonnost přerostla v opravdovou lásku. Teď… Byl by to hezký konec příběhu, jenomže jim ho osud nedopřál. Teď se zase Grace každou chvíli mění ve vlčici a utíká do lesů za smečkou. A na smečku z Mercy Falls číhá skutečné nebezpečí – místní obyvatelé chtějí vlky do jednoho postřílet. Navždy…? Sam by pro Grace udělal cokoli. Dokáže se ale jeden chlapec a jedna dívka postavit nelítostnému světu? Všechno – láska, přátelství i budoucnost – se má rozhodnout v jednom jediném okamžiku, okamžiku života, či smrti, rozloučení, nebo splynutí…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/95723/big_splynuti-dv1-95723.jpg 4.1484

Vlci z Mercy Falls 3.

Romány, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Argo

Forever, 2010

Kniha Splynutí

kamino
21.12.2021

mohlo to skončit prvním dílem. takhle to bylo zbytečně natahané, a za mě byl poslední díl docela nezáživný.

tynka65
20.12.2020

S každým dalším dílem, mě celý příběh baví méně. Kéž bych to celé četla před 13 lety, kdy jsem milovala Stmívání a hlavní hrdina by byl můj tip. Teď mi přijde jako ukňučená cíťa.

Alnima
06.11.2020

Četla jsem již dříve, ale kniha ve mně moc vzpomínek nezanechala. Vlastně skoro žádné.

Libris_Na_Ex
21.10.2020

Spíš 3,5/5 .
Atmosféra, kterou Maggie Stiefvater ve svých knihách vytváří je naprosto skvělá a neskutečně mě baví.
Postavy, které rozhodně nejsou dělané podle šablony, tady taky skvěle fungují. Navíc se tu hodně řeší jejich rodinné vztahy.
Co tu ale bylo horší, byl děj, který poměrně dlouho postával na místě.
Jinak jsem si ale celou sérii moc užila a nelituji, že jsem se do ní pustila.

Mergirus
14.04.2020

Nějak nemůžu přijít téhle autorce na chuť. Zkouším také Havraní bratrstvo a jsem stále na rozpacích. Nejvíce mě baví její knihy ke konci, tam to konečně dostává nějaký spád. Od Vlků jsem čekala něco víc, ale bohužel, fakt doporučuji jen ty konce. Téma je pořád dokola...v prvním díle je on vlk a ona holka, ve druhém jsou chvíli oba lidi a ve třetím je ona vlk a on člověk. No, nic moc.

Nikoll2
12.01.2020

Tento díl považuji určitě za nejslabší z celé série. Trvalo mi poměrně dlouho, než jsem se začetla a určité části mi přišly zbytečně zdlouhavé. Na druhou stranu to není žádný propadák a pro uzavření série je určitě dobré si díl přečíst.

DreamerX9
26.12.2019

Třetí díl se hrozně vleknul a když mě začal bavit druhý čekala jsem že třetí mě pohltí se ale nestalo. Otevřený konec mi nevadí ale pak si člověk řekne...no tak jako když už ...tak snad. Bylo to dobře napsané ale jinak za mě nic moc takový horší stmívání.

chaera
12.07.2019

Závěrečný díl série Vlci z Mercy Falls mě opět nezklamal. Bylo to čtivé, napínavé a i konec se mi dost líbil. Bohužel se ale nemůžu zbavit dojmu, že by se celá série dala shrnout do dvou knih. 4.5/5