Splynutí

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Tehdy… Když Sam potkal Grace, byl vlk a ona dívka. Pak se jim podařilo najít způsob, aby Sam zůstal napořád člověkem, a jejich vzájemná náklonnost přerostla v opravdovou lásku. Teď… Byl by to hezký konec příběhu, jenomže jim ho osud nedopřál. Teď se zase Grace každou chvíli mění ve vlčici a utíká do lesů za smečkou. A na smečku z Mercy Falls číhá skutečné nebezpečí – místní obyvatelé chtějí vlky do jednoho postřílet. Navždy…? Sam by pro Grace udělal cokoli. Dokáže se ale jeden chlapec a jedna dívka postavit nelítostnému světu? Všechno – láska, přátelství i budoucnost – se má rozhodnout v jednom jediném okamžiku, okamžiku života, či smrti, rozloučení, nebo splynutí…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/95723/splynuti-dv1-95723.jpg 4.2459
Série

Vlci z Mercy Falls 3.

Žánr
Romány, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Argo
Orig. název

Forever, 2010

více informací...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (2)

Každá kniha zo série je v inom farebnom prevedení, pričom dizajn je rovnaký. Triaška je v bielo-modrom prevedení, Linger v bielo-sivom a posledný diel, Forever v bielo-červenej farbách.
Mercy Falls, kde sa dej knihy odohráva je v podstate ďalším charakterom knihy. Počasie a osobitosti tohto miesta sú rovnako dôležité, ako láska medzi Grace a Samom. Je to fiktívne miesto, ktoré je v autorkinej hlave umiestnené na okraji Boundary Waters, blízko reálneho mesta Ely, Minnesota. Mercy Falls je chladné miesto s teplotou, ktorá nikdy neprekročí 80 stupňov Fahrenheit (to je asi 27 °C). (rusalka1)


Podobne ako Twilligt, aj Vlci z Mercy Falls vznikli na základe sna autorky. (rusalka1)