Alnima Alnima komentáře u knih

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Pěkná knížka. Toto prostředí v knížkách se mi líbí.

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Má oblíbená autorka. Sice tato kniha je tak trochu klišé, ale styl psaní a kvalitní překlad dělá v celkovém dojmu poměrně dost :)

Pouto Pouto Anna Todd

Zde dávám 3,5* za originální uzavření této série.

Tajemství Tajemství Anna Todd

První díl se mi líbil nejvíce. Pokud by tato série měla jen dva díly, asi by se nic nestalo.

Přiznání Přiznání Anna Todd

Polibek Polibek Anna Todd

(SPOILER) První díl série. Začátek podobný, jako většina knih s touto tématikou. Nicméně.. To jak tento díl končí, je hodně originální a vůči Lise drsný.

Odpuštění Odpuštění Lauren Kate

Vykoupení Vykoupení Lauren Kate

Muka Muka Lauren Kate

Vytržení Vytržení Lauren Kate

Oddechové čtení, které asi neurazí, nenadchne. Tento díl se mi líbil z této série nejvíce.

Pád Pád Lauren Kate

Oddechové čtení, které asi neurazí, nenadchne. Třetí díl se mi líbil z této série nejvíce. Celkově dávám tak 2,5 *

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Pro mě asi trochu zklamání. Recenze byly obrovské a já asi čekala něco trochu jiného. Co musím vyzvednout je myšlenka této knihy. Ta je opravdu dokonalá, originální a krásně popsána. Nic méně styl autorova psaní mě moc neoslovil a příběh mi přišel zbytečně Zdlouhavý. To je ale můj názor a za přečtení kniha už kvůli poselství, které nese rozhodně stojí.

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Má novodobá oblíbená autorka,která si našla místo i v mé malé knihovničce. Tato kniha přinesla opět něco nového. Určitě by se tam našlo nějaké ale, ovšem to můžeme hledat v každé knize. Za mě silný příběh.

06.11.2020 5 z 5

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead

Zbožňuju sérii Upirská akademie. O upírech je toho napsaného již spousta, ale tato série má spousty originality a dá se číst v každém věku. Je tam i pro mě originální milostná linie (alespoň v něčem).

Spoutáni magií Spoutáni magií Richelle Mead

Krvavý slib Krvavý slib Richelle Mead

Stínem políbená Stínem políbená Richelle Mead

Mrazivý polibek Mrazivý polibek Richelle Mead

Upírska akadémia Upírska akadémia Richelle Mead

06.11.2020 4 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Uznávaná série, ale mě moc neuchvátila. Dle recenzí jsem čekala více. Možná prostě jen pro mladší čtenáře.