Poslední oběť

Poslední oběť obálka knihy
Mé hodnocení:

Vražda. Láska. Zrada.
A také poslední oběť, kterou je třeba přinést. Rose čelí obvinění z vraždy.
Lissa chce uplatnit svůj nárok na královský trůn. Ne, teď už mezi nimi nebude nic takové jako dřív…

https://www.databazeknih.cz/img/books/63_/63277/posledni-obet-1Oc-63277.jpg 4.61566

Vampýrská akademie / Upírska akadémia 6.

Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Domino

Last Sacrifice, 2010

Kniha Poslední oběť

Karoli282

Skvělé zakončení. Jsem opravdu spokojená. Není zde nouze o nové zvraty, vzrušení, boj ani lásku. Dimitrij s Rose si k sobě opět díky jejich společné cestě hledají cestu. Lissa bojuje o právo být královnou a mezí tím vším se všichni snaží odkrýt skutečného vraha. Nádhera.

Joymg

Poslední díl je z celé série nejlepší. Stránky mi letěly pod rukami neskutečnou rychlostí. Autorka dávkovala akci a oddechy s takovou mistrností, že jsem se nemohla odtrhnout, protože se pořád dělo něco, co mě upřímně zajímalo.
Autorka dobře zná své čtenáře, sdělovala nám vše, o čem jsme toužili číst.
Byla jsem ale moc ráda, že se celá série neskončila obrovským šťastným koncem (jenom takovým přiměřeně velkým), spoustu se toho pokazilo, spoustu toho Rose nemůžu napravit, i když se její život vrátil k normálu.
Vývoj postav byl jemně vykreslován a nikdo nezůstal stejný, nikdo nezůstal dokonalý. To umím ocenit.
Je mi líto, že spousta lidí nad touto sérií mávne rukou, protože jsou v ní vampýři. Je napsána skvěle a dokonale se vymaňuje z braku, který se o svět upíru také snaží (marně).

Luc.i

Skvělý zakončení série. Akademie je fakt boží. Určitě se k ní někdy vrátím a těším se až si přečtu pokrevní pouta. Poslední díl byl fakt dobrej. Bylo to napínavý, chvílemi opravdu hodně, a byly tam super zvraty. Vražedkyně jsem odhadla až když to bylo skoro jasné a to jsem nečekala. Rose i Dimitrij jsou prostě krásnej pár. Dopadlo to moc hezky a bylo to prostě příjemný čtení. Celkem 4/5*
Jinak nejlepší ze série je pro mě Stínem políbená (už jen ten název je nádhernej)

Suzanne07

Poslední díl série a já si nemůžu stěžovat. Krásné završení ❤

Alnima
06.11.2020

Zbožňuju sérii Upirská akademie. O upírech je toho napsaného již spousta, ale tato série má spousty originality a dá se číst v každém věku. Je tam i pro mě originální milostná linie (alespoň v něčem).

Nel-ly
15.09.2020

záběr skvělé série, ke kterému jsem měla pár výhrad (a ty se točily především kolem toho, že autorka příběhové linie neuzavřela, kvůli plánovanému spinoffu - který mě osobně vůbec nezaujal, protože jak byl Adrian geniální vedlejší postava, tak jako hlavní už nefunguje), ale ve výsledku jsem spokojená

ydnac
07.09.2020

Vampýrskou akademii jsem četla už před lety a tenkrát mě opravdu uchvátila, upíří ságy teprve začínaly, takže to pro mě bylo něco nového:-) Rose byla skvělá, moc jsem si jí oblíbila. Celou sérii jsem hltala a prioritně bych ji doporučila věkově náctiletým, ale myslím, že neurazí ani starší fanoušky:-)

Jája92
21.07.2020

Senzačně ukončená série !