Poslední oběť

Vražda. Láska. Zrada.
A také poslední oběť, kterou je třeba přinést. Rose čelí obvinění z vraždy.
Lissa chce uplatnit svůj nárok na královský trůn. Ne, teď už mezi nimi nebude nic takové jako dřív…

https://www.databazeknih.cz/images_books/63_/63277/posledni-obet-1Oc-63277.jpg 4.61468

Vampýrská akademie / Upírska akadémia 6.

Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Domino

Last Sacrifice, 2010

Kniha Poslední oběť

marianna7090
27.11.2019

THIS MIGHT CONTAIN SPOILERS.
Úžasný záver úžasnej série. Musím sa dostať k Pokrevním putám nech sa deje čokoľvek. Chcem veľmi vedieť kde sa podel môj milovaný Adrian, aká je Lissa kráľovná, vzťah Rose a Dimitriho - ide to tak ako sme všetci dúfali? A hlavne, už nikto sa ozaj nebude zapodievať Viktorom a Robertom?
Knihu som znovu úplne zhltla. Bola to parádna jazda.

Kacennnka
10.11.2019

Divergence byl takový trochu přelom v dystopiích na našem trhu, vlastně to byla druhá populární dystopie po Hunger games. Má to originální svět, je to akční, napínavé, Neohrožené budete milovat. Trochu to pracuje s konceptem podceňované holky, která to dotáhne daleko, ale co už. Divergence je výborný začátek série se zajímavou zápletkou a a světem, ale tenhle koncept nedokáž v dalších dílech smysluplně rozvíjet.

Lucka1355
31.10.2019

Díl poslední oběť je poslední zakončení této úžasné trilogie Vampýrská akademie. Za mě určitě nejlepší a nejvíc nejnapínavější dílem této trilogie. Tuto knížku jsem hodně prožívala, jelikož se tu furt něco dělo a proto jsem jí četla se zatajeným dechem. Rozhodně patří mezi mé nejoblíbenější knížky. A i když to bylo trochu předvídatelné, byla jsem ráda že Rose a Dimitrij nakonec skončili spolu.

jojik205
11.07.2019

Naprosto úžasná série knih,do které jsem se zamilovala. A jsem nezkutečně ráda,že jsem si ji přečetla, všem můžu jen doporučit. Vždy zůstane tato úžasná série knih v mém srdci a s láskou si ji přečtu znovu.

AniDi
19.06.2019

Hodnotím jako celou sérii. První dvě knihy mě moc nezaujali, mám ráda, když mezi hlavními hrdiny funguje chemie ale tady to nebylo. Četla jsem dál, protože mě zaujala zápletka a po každé další knize série gradovala. Každá další kniha byla lepší a lepší. To jsem nečekala. Jsem tak ráda, že jsem dala sérii šanci a četla dál. Všechny kladné postavy jsem si tolik oblíbila. Rozhodě můžu doporučit a určitě znovu přečtu.

Kat9
16.06.2019

Po cca 4 letech jsem se konečně dostala k poslednímu dílu Vampýrské akademie. Styl psaní autorky je jako vždy velmi čtivý. Ani po delší době jsem neměla problém se do děje vcítit, zvláštně proto, že autorka některé události minulých knih zrekapitulovala. Přestože všechno nedopadlo přesně, jak jsem původně chtěla, ten plný počet si to zaslouží, už i kvůli té delší pauze, která mohla mít na čtení vliv.

DannyLady
05.01.2019

Tak a je to. Poslední díl této úžasné série je za mnou. Cítím stejnou depresi jako každý milovník knih, který přečte úžasnou sérii, zavře poslední knihu sérii a přemýšlí co teď bude dál se svým životem dělat. :D Dobře a teď už vážně. Mohla bych samozřejmě jen říct, že je kniha (a celá tato série) naprosto úžasná a že doporučuji každému si jí přečíst, ale ráda bych se zaměřila i na děj. Jistě jsme všichni fanoušci Dimitrie a Rose nadmíru spokojeni, i když si myslím, že to i tak nebudou mít úplně nejlehčí. Ale rozhodně mě trápí jak to dopadlo s Adrianem. Už se těším, až se vrhnu na pokračování této série a dozvím se, jak se z toho Adrian dostane. Konec knihy byl tak rychlí, že jsme se ani pořádně nedozvěděli, co se stalo s Eddiem a Sydney, ale to se naštěstí můžeme dozvědět v navazující sérii. VA je pro mě srdcovka a je to jedna z nejlepších sérií co jsem kdy přečetla a rozhodně se k ní budu s láskou vracet. Už s napětím očekávám až se budu moct začíst do Pokrevních pout.

PS: Dozvíme se někdy, čím se Abe vlastně živil?!

Twinny
27.12.2018

Přemýšlela jsem o tom, že poslední díl odměním jen třemi hvězdami. Ale přeci jen by to bylo hodnocení dneška a já hodnotím podle pocitů z doby čtení. Motiv k zavraždění královny jsem opravdu nepochopila. Konec jsem čekala.
Zatím pokračování Pokrevní pouta číst nehodlám. Třeba někdy, ale zatím mě to neláká.