Poslední oběť

Vražda. Láska. Zrada.
A také poslední oběť, kterou je třeba přinést. Rose čelí obvinění z vraždy.
Lissa chce uplatnit svůj nárok na královský trůn. Ne, teď už mezi nimi nebude nic takové jako dřív…

https://www.databazeknih.cz/img/books/63_/63277/big_posledni-obet-1Oc-63277.jpg 4.61645

Vampýrská akademie / Upírska akadémia 6.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Domino

Last Sacrifice, 2010

Kniha Poslední oběť

Týna24

(+ SPOILER) Krásně ukončené, s touto sérii jsem stravila hodně času, mrzí mě že je konec. Určitě budu číst další knihy od spisovatelky.

Jsem neskutečně ráda že Soňa a Michail jsou zase spolu. Taktéž Roza a Dimka. I když mi je líto Adriana, ale vím že si někoho najde.

Ethys
28.12.2021

Dej posledniho dilu se mi zdal dost předvídatelný. Zaver odpovida tomu, že je to četba pro mlade.

Tialexa
18.11.2021

Skvělá kniha miluji VA.

PhoebePollard
10.10.2021

(+ SPOILER) Docela pěkné zakončení celé série, ovšem značně předvídatelné a na závěr dokonce samo ukazuje na všechny ty otevřené konce. Což má zřejmě čtenáře navnadit na navazující sérii, ale na tu se já nechystám, jaksi mě to neláká. A Adriana mi bylo líto.

ElizPetrova
10.10.2021

No hurá, konečně jsme se ve finále dostali také k něčemu jinému než pouze milostnému životu hlavní hrdinky. To, jakým směrem se kniha ubírala, bylo pro mě překvapivé. Napětí a akce nechyběly a celkově to byl velmi zdařilý poslední díl ze série. Na plný počet hvězdiček to pro mě sice nemá, ale i přesto se jedná o poměrně zdařilý kousek, který ubíhal rychle a četl se sám. Nějaký čas jsem s hlavními postavami přeci jen strávila a budou mi chybět.

KarolínaV
19.07.2021

(+ SPOILER) Bylo by to dokonalé kdyby mě tak neštvala Rose. Nechápejte mě špatně, já Rose miluju ale jak se chovala k Adrianovi? To si nezasloužil. Doopravdy mi to hodně vadilo. I když jsem samozřejmě ráda že Rose skončila s Dimitriem protože prostě patří k sobě. Dimitri je BŮH. Celkově to je úchvatná série a určitě se pustím do Pokrevních pout protože mě hrozně zajímá příběh Adriana. A vůbec by mi nevadilo kdyby dala autorka větší prostor Christianovi.

xoxo1736
24.05.2021

Skvělé zakončení série! Tuto sérii jsem objevila teprve loni a jsem moc ráda, že jsem si ji přečetla. I několik měsíců po dočtení na knížky vzpomínám, což se mi nestává tak často.

"Člověk se někdy zaměřuje jen na detaily a uniká mu celkový obraz. Nejde jen o tvoje šaty nebo vlasy. To ty. Ty celá jsi krásná. Tak krásná, že mě to až bolí."

5*/5*

Karoli282
02.03.2021

Skvělé zakončení. Jsem opravdu spokojená. Není zde nouze o nové zvraty, vzrušení, boj ani lásku. Dimitrij s Rose si k sobě opět díky jejich společné cestě hledají cestu. Lissa bojuje o právo být královnou a mezí tím vším se všichni snaží odkrýt skutečného vraha. Nádhera.