Poslední oběť

Vražda. Láska. Zrada.
A také poslední oběť, kterou je třeba přinést. Rose čelí obvinění z vraždy.
Lissa chce uplatnit svůj nárok na královský trůn. Ne, teď už mezi nimi nebude nic takové jako dřív…

https://www.databazeknih.cz/images_books/63_/63277/posledni-obet-1Oc-63277.jpg 4.61413

Vampýrská akademie / Upírska akadémia (6.)

Last Sacrifice (2010)

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Domino

Kniha Poslední oběť

DannyLady

Tak a je to. Poslední díl této úžasné série je za mnou. Cítím stejnou depresi jako každý milovník knih, který přečte úžasnou sérii, zavře poslední knihu sérii a přemýšlí co teď bude dál se svým životem dělat. :D Dobře a teď už vážně. Mohla bych samozřejmě jen říct, že je kniha (a celá tato série) naprosto úžasná a že doporučuji každému si jí přečíst, ale ráda bych se zaměřila i na děj. Jistě jsme všichni fanoušci Dimitrie a Rose nadmíru spokojeni, i když si myslím, že to i tak nebudou mít úplně nejlehčí. Ale rozhodně mě trápí jak to dopadlo s Adrianem. Už se těším, až se vrhnu na pokračování této série a dozvím se, jak se z toho Adrian dostane. Konec knihy byl tak rychlí, že jsme se ani pořádně nedozvěděli, co se stalo s Eddiem a Sydney, ale to se naštěstí můžeme dozvědět v navazující sérii. VA je pro mě srdcovka a je to jedna z nejlepších sérií co jsem kdy přečetla a rozhodně se k ní budu s láskou vracet. Už s napětím očekávám až se budu moct začíst do Pokrevních pout.

PS: Dozvíme se někdy, čím se Abe vlastně živil?!

Twinny
27.12.2018

Přemýšlela jsem o tom, že poslední díl odměním jen třemi hvězdami. Ale přeci jen by to bylo hodnocení dneška a já hodnotím podle pocitů z doby čtení. Motiv k zavraždění královny jsem opravdu nepochopila. Konec jsem čekala.
Zatím pokračování Pokrevní pouta číst nehodlám. Třeba někdy, ale zatím mě to neláká.

Knihomolka10
25.11.2018

Moc pěkně zakončená série. Jsem ráda, že to s Rose a Dimitrijem dopadlo tak, jak jsem si přála. Bylo mi líto Adriana, ale jak jsem zjistila tak i na něj se usměje štěstí v sérii Pokrevní pouta. Tento díl se mi moc líbil, bylo to napínavé a jsem ráda, že vztah mezi Rose a Dimitrijem nebyl uspěchaný a na pořádný zvrat jsme museli čekat dlouho, ale stálo to za to. Celá série byla výborně napsaná, skvěle promyšlená a patří rozhodně k nejlepším sériím, které jsem kdy četla. K této sérii se určitě vrátím a od Richelle Mead si přečtu i další knihy. Jsem ráda, že jsem se k této sérii dostala, protože to bylo vážně perfektní.

Hoshi
18.11.2018

Jsem nadšená, nadšená, nadšená. Konec mě opět překvapil, nadchl a dodal novou naději. Celé série Vampírské akademie je čtivá, zábavná a velice ráda se k ní vracím. Jen mě vždy mrzí osudy některých postav - moc mě to mrzí, ale věřím, že na tebe někde čeká tvá osudová láska. Proč jsi byla tak ukvapená a udělala to? Mám z vás neskutečnou radost a vám přeji jen to dobré ... A brzy se zase setkáme!

MIA-chan
18.10.2018

Splněný sen. Rose a Dimitri.

Lethania
02.09.2018

Naprosto dokonalá série o dhampírech, kterou byla radost číst. Rose a Dimitrij jsou jedni z nejlepších knižních párů ze všech knih, které jsem kdy četla. Možná úplně nejlepší. Lisa konečně vyspěla do královny. Adrian se zamiloval do dívky, která mu holt nebyla souzena (ale to ještě neví, na koho narazí v Pokrevních poutech). Všechny díly se četly samy. Celou sérii jsem přečetla už několikrát (asi 4x) a nepřestává mě bavit. Doporučuji!

Denča000
07.07.2018

Kniha byla výborná, jenom mi je líto Adriana.

lucie1575
12.03.2018

Tak skončilo to jak jsem čekala, ale stejně jsem to musela dočíst!