Odpuštění

Střední škola může být peklo… Cam strávil v pekle mnohem víc času než kterýkoli jiný z padlých andělů. A právě teď má pro něj peklo podobu střední školy, kterou musí za trest navštěvovat jeho milovaná dívka Lilith, aby pykala za jeho hříchy. Cam uzavřel sázku s Luciferem: má přesně patnáct dní na to, aby přiměl svou vyvolenou, aby se do něj znovu zamilovala. Když se mu to podaří, Lilith se bude moci vrátit do života, který stráví společně s Camem. Ale pokud neuspěje… v pekle je speciální místo určené jen jemu. A čas běží....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/386574/odpusteni-C8M-386574.jpg 443

Andělé / Padlí anjeli (5.)

Unforgiven (2015)

Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Knižní klub

Kniha Odpuštění

Terez2002

Vrátit se zpátky do světa padlých andělů bylo zvláštní, ale zároveň kouzelné. Nemůžete očekávat, že se vrátíte k původním postavám jako Luce a Daniel, samozřejmě tam zmínka o nich je. Nicméně příběh byl jen a jen o Camovi a zbylí padlí andělé tu byli pouze zmíněny.
Cam jako postava mě vždy zajímal jednotlivě, a bylo skvělé přečíst si o něm samostatný příběh. Dost je zmíněno původní příběh o něm a Lilith, kde byli zase pouze zmíněný ostatní andělé.
Zpátky k příběhu. Celá kniha je psaná střídavě z pohledu Lilith a Cama. Jsou popsány úžasně pocity a stavy našich hlavních postav, ale někdy mě štvalo, jak se hlavní hrdinka chovala. Bylo to až příliš ošklivě přehnané chování ke Camovi, který si to někdy vůbec nezasloužil.
Na závěr příběhu jsem se těšila celou knihu. Bylo možné dva způsoby konce, ale nakonec kniha dopadla úplně jinak.
Musím říct, že celou knihu jsem si velice užila, trochu jsem se bála, když autora chtěla pokračovat v této sérii, ale byla jsem velice překvapená. Celý děj je svižný a zábavný a kniha byla pro mě oddechovka, kterou vždy uvítám.

Petra38

Nóó vkladala jsem do tohodle dílu větší naděje :-( chvilema se mi do ní vůbec nechtělo a šla jsem dělat něco jineho,což je ukazatel nudné knihy. Cama jsem si hrozně oblibila ale tohke vážně za moc nestálo, a tři hvězdy si zaslouži s odřenýma ušima pouze za ten konec, ten byl dobrý=takže za 3:-)

Gabika9

Pokus vytěžit z celkem dobré série ještě něco navíc. Za mě chabé.

wildXchos

Tak tohle byl určitě nejlepší díl. Příběh Daniela a Luce byl sice krásný, ale Cam byl stejně moje nejoblíbenější postava a konečně jsem se mohl dozvědět víc o jeho lásce. Taky se mi líbilo, že v knize byla důležitá hudba.

LilianaFalcon

Sice mám příběhy ze střední školy ráda, ale asi už jsem jich přečetla moc na to, aby mě takhle knížka bavila.

Vikos

Krásný milostný příběh! Lauren Kate opět nezklamala :D

kleous
16.12.2018

oddechové čtení, krásne to završí celou sérii, zajímavý pohled na Luce a Daniela z jiné perspektivy, líbilo se mi přečíst si o prostředí ve kterém se celá série odehrávala zase z trochu jiné strany a úhlu pohledu - z pohledu jiného anděla

IrennCasman
10.12.2018

Nemohu si pomoci, ale opravdu mi trvalo, než jsem se do knihy vpravila. Můj dojem je takový, že kniha sice nenadchne, ale rozhodně nezklame. Je to spíše takové oddychové čtení. Nic moc akce, žádné složitosti, které by čtenáře nutily zavařit si mozkové závity. Možná už začínám být na tyto "teenagerovské romanťárny" stará. Avšak, abych knihu úplně tak neshazovala, musím říci, že se mi moc líbila vzdorovitá osobnost Lilith. Její texty měly něco do sebe, přesně takové čas od času píšu i já. Zato Cam mi přišel jako nějaký poslušný pejsek, který jen věčně utíká za svou paničkou. Za mě osobně mi těch 272 stránek úplně stačilo a myslím, že už se k této knize znovu nevrátím. I přesto ji vřele doporučuji všem, které nadchla andělská série a love story o Danielovi a Luce.

Gynger
04.12.2018

Příběh o Camovi a jeho Lilith se mi moc líbil. Určitě doporučuji

Kikina182
20.11.2018

Na Odpuštění jsem se těšila opravdu hodně a rozhodně nejsem zklamaná. Jedná se o nádherný a trošku oddechovější příběh, který skvěle doplňuje sérii Andělé. Na jednu stranu je mi opravdu líto, že je tahle novela tak krátká, ale řekla bych, že ji autorka ukončila ve správný čas. Určitě doporučuji všem fanouškům série Andělé, ale i těm, kteří se s ní zatím nesetkali.