Odpuštění

Střední škola může být peklo… Cam strávil v pekle mnohem víc času než kterýkoli jiný z padlých andělů. A právě teď má pro něj peklo podobu střední školy, kterou musí za trest navštěvovat jeho milovaná dívka Lilith, aby pykala za jeho hříchy. Cam uzavřel sázku s Luciferem: má přesně patnáct dní na to, aby přiměl svou vyvolenou, aby se do něj znovu zamilovala. Když se mu to podaří, Lilith se bude moci vrátit do života, který stráví společně s Camem. Ale pokud neuspěje… v pekle je speciální místo určené jen jemu. A čas běží....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/386574/odpusteni-C8M-386574.jpg 4106

Andělé / Padlí anjeli 5.

Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Knižní klub

Unforgiven, 2015

Kniha Odpuštění

marianna7090

Hovorila som na predchádzajúce časti, poviem to na túto najnovšiu. Možno keby som to čítala omnoho mladšia, prišlo by mi to ako lepšia kniha. Už v polke knižky som si priala aby sa to konečne skončilo. A aj keď sa to skončilo pekne, nebol to nejaký extra prevratný, nečakaný koniec. A preto musím autorke odkázať (určite si to prečíta) - Lauren, it's tíme to let go.

inachisio

Hezký a originální příběh. Vprostřed měoc nebavil, ale jinak to bylo docela dobré a dokázalo mě to zabavit.

Yuuki24
13.12.2019

Skvělé. Autorka vstala jako fénix z popela. Dílko se jí moc povedlo. Love Story není přehnaná a je to napínák do posledního písmenka.

AloneJane
12.11.2019

Asi jsem čekala trochu něco víc, takový filler s celkem předvídatelným dějem. Na odpočinek dobré, ale nijak to nenadchlo.

zuzana4291
19.08.2019

Začátek knihy mě moc nenadchl, ale nakonec to byl moc hezký příběh, při kterém jsem relaxovala a užívala si ho. Prostě Cam nezklamal.

gabice4
04.08.2019

Nejlepší díl ze série....

Eponka
17.07.2019

Nebylo to špatné ale byla to občas až moc zbytečná omáčka :P. Čekala jsem to lepší

Hania932
08.06.2019

Na tuto knihu jsem se hodně těšila, protože sérii Andělé mám hodně ráda a mám ráda i Cama, a proto mě také zajímal jeho příběh. A tahle knížka byla skvělá! Lauren mě ješte nezklamala, je to skvělá spisovatelka. Kniha byla opravdu hodně čtivá. Příběh je jednoduchý, hezký a romantický. Byla jsem zvědavá jak to nakonec dopadne, i když jsem věděla jak to nakonec skončí. Cam byl vždy zajímavý a jsem ráda, že je i kniha čistě o něm. V knize se střídá pohled Lilith a Cama, a jejich pocity jsou opravdu skvěle napsané. Za mě skvělá kniha, jsem ráda, že jsem si jí přečetla. Kniha se mi líbila a doufám, že to není moje poslední kniha od autorky!

Posedlost
Posedlost