Odpuštění

Střední škola může být peklo… Cam strávil v pekle mnohem víc času než kterýkoli jiný z padlých andělů. A právě teď má pro něj peklo podobu střední školy, kterou musí za trest navštěvovat jeho milovaná dívka Lilith, aby pykala za jeho hříchy. Cam uzavřel sázku s Luciferem: má přesně patnáct dní na to, aby přiměl svou vyvolenou, aby se do něj znovu zamilovala. Když se mu to podaří, Lilith se bude moci vrátit do života, který stráví společně s Camem. Ale pokud neuspěje… v pekle je speciální místo určené jen jemu. A čas běží....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/386574/odpusteni-C8M-386574.jpg 448

Andělé / Padlí anjeli (5.)

Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Knižní klub

Unforgiven (2015)

Kniha Odpuštění

janebeauty9860

Na čtení této knížky jsem se velice těšila. četla se dobře, měla jsem ji rychle přečtenou. Ale čekala jsem od ní víc.

PandaGirl

Upřímně jsem od toho nečekala nic extra a taky jsem nic extra nedostala. Příběh je jednoduchý a odpočinkový. Takže za mě tři hvězdičky, protože to nebylo zlý ani odbytý, ale ani to nebylo nějak hluboké nebo procítěné.

Lucik100

Super doplnění série. Bylo hezké číst i příběh nějakého jiného anděla.

miss_nothing

Cam si zasloužil v celé sérii i vlastní příběh, tak tady je... Samozřejmě se jedná jen o menší doplnění celé série, která byla dávno ukončena.

Terez2002

Vrátit se zpátky do světa padlých andělů bylo zvláštní, ale zároveň kouzelné. Nemůžete očekávat, že se vrátíte k původním postavám jako Luce a Daniel, samozřejmě tam zmínka o nich je. Nicméně příběh byl jen a jen o Camovi a zbylí padlí andělé tu byli pouze zmíněny.
Cam jako postava mě vždy zajímal jednotlivě, a bylo skvělé přečíst si o něm samostatný příběh. Dost je zmíněno původní příběh o něm a Lilith, kde byli zase pouze zmíněný ostatní andělé.
Zpátky k příběhu. Celá kniha je psaná střídavě z pohledu Lilith a Cama. Jsou popsány úžasně pocity a stavy našich hlavních postav, ale někdy mě štvalo, jak se hlavní hrdinka chovala. Bylo to až příliš ošklivě přehnané chování ke Camovi, který si to někdy vůbec nezasloužil.
Na závěr příběhu jsem se těšila celou knihu. Bylo možné dva způsoby konce, ale nakonec kniha dopadla úplně jinak.
Musím říct, že celou knihu jsem si velice užila, trochu jsem se bála, když autora chtěla pokračovat v této sérii, ale byla jsem velice překvapená. Celý děj je svižný a zábavný a kniha byla pro mě oddechovka, kterou vždy uvítám.

Petra38

Nóó vkladala jsem do tohodle dílu větší naděje :-( chvilema se mi do ní vůbec nechtělo a šla jsem dělat něco jineho,což je ukazatel nudné knihy. Cama jsem si hrozně oblibila ale tohke vážně za moc nestálo, a tři hvězdy si zaslouži s odřenýma ušima pouze za ten konec, ten byl dobrý=takže za 3:-)

Gabika9

Pokus vytěžit z celkem dobré série ještě něco navíc. Za mě chabé.

wildXchos

Tak tohle byl určitě nejlepší díl. Příběh Daniela a Luce byl sice krásný, ale Cam byl stejně moje nejoblíbenější postava a konečně jsem se mohl dozvědět víc o jeho lásce. Taky se mi líbilo, že v knize byla důležitá hudba.