Vytržení

Ve třetím dílu série Andělé se dál odvíjí příběh Luce a Daniela. Luce s jistotou cítí, že někde v jejích minulých životech se skrývá něco – nebo někdo –, co by jí mohlo pomoci v tom současném. A tak se vydá na nejdůležitější pouť tohoto života: vrací se napříč věčností, stále hlouběji do minulosti, a stává se svědkyní svých dřívějších vášnivých vztahů s Danielem. S jediným cílem – najít klíč, který odemkne jejich lásce dveře do budoucnosti....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/109742/big_vytrzeni-7R7-109742.jpg 3.8970

Andělé / Padlí anjeli 3.

Literatura světová, Romány, Dívčí romány

Vydáno: , Knižní klub

Passion, 2011

Kniha Vytržení

Kniholenka9

Tento třetí díl mě bavil o něco více než díl druhý. Bylo zajímavé se s Luce vydat do jejích minulých životů.

Charley

Měla jsem velký rozestup mezi 2. a 3. dílem, takže mi moc vyhovovalo, že to bylo založeno na cestování minulými životy. Čtení mě bavilo, mělo to spád a navnadilo na čtení dalšího dílu :)

Steiniglovka
14.12.2020

Tohle je prostě pěkná série, když vás baví téma andělé a nefilové. Už dlouho se mi u žádné série nestalo, že bych jí přečetla za pár dní.
U třetího dílu mě bavilo cestování časem kvůli poznání minulých Luceiných životů a spojitost s biblickými příběhy :)

Alnima
06.11.2020

Oddechové čtení, které asi neurazí, nenadchne. Tento díl se mi líbil z této série nejvíce.

brzda.
20.08.2020

Tenhle díl byl stokrát lepší než první dva, nemohla jsem se od něj odtrhnout.

CiaKawlone
04.08.2020

Kniha pro mě nebyla zklamáním. Příběh a prostředí je prostě krásné. Romantika jak má být.

Suzanne07
01.04.2020

Tenhle díl se mi líbil nejvíc z celé série! Bavilo mě, když cestovala časem a viděla svá minulá já. Kdyby byl tenhle díl stejný jako ostatní, nejspíš by mě nebavil, ale tohle bylo skvělé ❤❤
Nejspíš si to jednou zase přečtu, ale pouze tohle :)

KnihomolkaKatka
02.02.2020

Z této knížky jsem nadšená. Poznala jsem minulé životy Luce a díky tomu jsem i pochopila, proč se Cam chová tak, jak se chová. No, byla to zase jízda. Miluju to. Ten konec mě celkem zaskočil.