Vytržení

Ve třetím dílu série Andělé se dál odvíjí příběh Luce a Daniela. Luce s jistotou cítí, že někde v jejích minulých životech se skrývá něco – nebo někdo –, co by jí mohlo pomoci v tom současném. A tak se vydá na nejdůležitější pouť tohoto života: vrací se napříč věčností, stále hlouběji do minulosti, a stává se svědkyní svých dřívějších vášnivých vztahů s Danielem. S jediným cílem – najít klíč, který odemkne jejich lásce dveře do budoucnosti....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/109742/vytrzeni-7R7-109742.jpg 3.8867

Andělé / Padlí anjeli 3.

Literatura světová, Romány, Dívčí romány
Vydáno, Knižní klub

Passion, 2011

Kniha Vytržení

Suzanne07

Tenhle díl se mi líbil nejvíc z celé série! Bavilo mě, když cestovala časem a viděla svá minulá já. Kdyby byl tenhle díl stejný jako ostatní, nejspíš by mě nebavil, ale tohle bylo skvělé ❤❤
Nejspíš si to jednou zase přečtu, ale pouze tohle :)

KnihomolkaKatka

Z této knížky jsem nadšená. Poznala jsem minulé životy Luce a díky tomu jsem i pochopila, proč se Cam chová tak, jak se chová. No, byla to zase jízda. Miluju to. Ten konec mě celkem zaskočil.

Veronica.Key

Z téhle knihy jsem měla podobný pocit jako z té předchozí. Bavilo mě to číst, ale celkový dojem z knihy... Nevím nevím. Bavilo mě, když hlavní postava procházela své minulé životy, ale přijde mi, že se opět nic nedozvěděla.

Denča23

S tímto dílem nejsem moc spokojena. Na mě moc zdlouhavé a pořád to samé dokola. Doufám že další bude lepší. :)

Ajda300
27.11.2019

Tento díl se mi líbil nejvíce z celé série. Popravdě řečeno mě Daniel v druhém díle strašne sral a tady jsem si ho znovu oblíbila. Celý děj měl takovou pěknou atmosféru a Luce nebyla celou dobu tak pitomá jak v předchozích dílech.

Jasomknihomolka
21.08.2019

Páči sa mi, že tam bolo veľa vecí vysvetlených, že konečne netápame v neznáme a dej pútavý. Bohužiaľ tá kniha na druhú stranu bola veľmi opisná a nevyvolala u mňa žiadne emócie.

cukrovka
05.08.2019

Tak tento díl byl alespoň zajímavý svým putováním do minulých životů Luce a Daniela.

MIA-chan
16.07.2019

Musím říct, že já bych si místo Daniela vybrala Cama. Daniel je až moc sladký. Jinak se mi kniha moc líbila.

U konce s dechem
U konce s dechem