Vykoupení

Luce a Danielovi dochází čas. Aby Luciferovi zabránili vymazat minulost, musejí najít místo, kde andělé dopadli na Zemi. V patách mají temné síly a Daniel netuší, zda to ještě dokáže - žít, jen aby Luce znovu a znovu ztrácel. Schyluje se k osudové bitvě, po níž zůstanou na bojišti mrtví lidé... a andělský prach. Kdo přinese největší oběť? A komu se zlomí srdce?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/130290/vykoupeni-tcu-130290.jpg 4779

Andělé / Padlí anjeli 4.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Knižní klub

Rapture, 2012

Kniha Vykoupení

brzda.

(+ SPOILER) Tenhle díl mě opravdu překvapil, nemohla jsem se od něj odtrhnout a konec jsem opravdu nečekala.

Suzanne07

Tak tenhle konec jsem si neuměla představit ani v těch nejdivočejších snech. Po třetím díle už pro mě bylo čtení této série celkem těžké se k tomu nutit, a málem jsem ji nedočetla.
Ale nakonec... přece jenom ano :)
A ten konec to naprosto zabil... nebo aspoň podle mě. Jasně, autorka to chtěla oživit, protože udržet sérii o mnoha dílech už je ke konci těžké. Ale myslím, že u téhle série by stačily klidně tři díly. Ale jak už jsem psala u třetí knihy, ta byla naprosto skvělá. Nejlepší ze série ❤

LišákPlyšák

Dočetla jsem jenom proto ,že jsem chtěla vědět ,jak to dopadne a nemám ráda nedodělané věci,ale bylo to utrpení.Hlavně díky tiskovým chybám a ve 4.díle také díky nespisovné češtině,která mi v psané formě strašně vadí a tady byla obzvlášť jako pěst na oko,protože v předchozích dílech nebyla.

KnihomolkaKatka

Čtvrtý díl mě pouze utvrdil v tom, jak moc tuhle sérii miluju a jak moc je skvělá. Pravda, že autorka píše romantiku na úkor fantasy, ale mě prostě její příběhy baví. Sérii jsem zhltla najednou, došla jsem na konec jednoho dílu, vzala jsem si druhý atd. To se mi často nestává. Většinou si mezi jednotlivými knihami ze série dávám nějakou pauzičku. U téhle ne. Nemohla jsem.
V tomto díle byl asi nejvíce akce. Scéna s Dee byla psycho. Nevím, co bych dělala být na místě Luce…
Co se týče konce, bylo to důstojné zakončení série. I když jsem určité věci předvídala, líbilo se mi, jak autorka danou situaci ještě rozvedla. Miluju to! Všichni mi budou chybět... :(

Veronica.Key

Bohužel mě tahle kniha (a vlastně nakonec i série) docela zklamala. Příběh nebyl špatný, ale čekala jsem od toho víc. Jednička mě bavila, dvojka a trojka byly takové.. No prostě byly, nenudily mě, ale příběh stál na místě. Čekala jsem, že tady se to konečně rozsekne, a i když se tak stalo, bylo to tak rychlé a nezáživné, že jsem si musela položit otázku: Proč jsem to celé vlastně četla?
Autorka umí psát ano, ale spíš by se měla držet čistě romantických příběhů bez fantasy světa.

Ilan
03.12.2019

Tenhle díl mi přišel ze všech nejslabší . Konec mě hrozně zklamal. Co se stalo s její rodinou a přáteli? Kdo jim to vysvětlí? Vlastně byla celá série k ničemu.

Ajda300
27.11.2019

Tímhle dílem to autorka úplně zm*vila. Jako věřící mě celý obsah knihy trošku urážel a když se ukázala pravda o Lucindě tak jsem měla chuť hodit knihu do krbu a opíct si nad ním marshmallow. Vůbec jsem nepochopila, kde se najednou vzali v tom nebi.
Jo a ještě ,,Velký souboj mezi nebem a peklem" - o tom melou celou sérii a nakonec je to asi jen na dvou stránkách. Tenhle díl mě upřímně zklamal.

Jasomknihomolka
08.09.2019

Konečne nejaký dej. Stálo to za to. Akcia, romantika, stalo sa tam na konci niečo, čo som vôbec nečakala. Prvá kniha a táto posledná sa mi najviac páčili. Bohužiaľ celá séria je podpriemerná. Ak nemáte čo čítať a máte radi knihy o anjeloch, tak si to môžete prečítať, ak chcete.

Probuzení Simona Spiera
Probuzení Simona Spiera