Vytržení

Vytržení https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/109742/bmid_vytrzeni-7R7-109742.jpg 4 1019 127

Andělé / Padlí anjeli série

Ve třetím dílu série Andělé se dál odvíjí příběh Luce a Daniela. Luce s jistotou cítí, že někde v jejích minulých životech se skrývá něco – nebo někdo –, co by jí mohlo pomoci v tom současném. A tak se vydá na nejdůležitější pouť tohoto života: vrací se napříč věčností, stále hlouběji do minulosti, a stává se svědkyní svých dřívějších vášnivých vztahů s Danielem. S jediným cílem – najít klíč, který odemkne jejich lásce dveře do budoucnosti.... celý text

Literatura světová Romány Dívčí romány
Vydáno: , Knižní klub

Passion , 2011

EliaBooks
07.06.2017 5 z 5

Možná trošku slabší díl než ty dva předchozí, ale i tak super. Cestování do minulosti a propojení s dobou se mi vždycky líbili (hlavně Shakespeare), takže i když to bylo občas trošku zdlouhavé moc se mi to líbilo a těším se na pokračování .... :)

lulu28501
20.04.2017 5 z 5

Mě se tenhle díl moc líbil,možná byl trochu slabší než předchozí .
Chrličovi (teď nwm jak se jmenuje) jsem od začátku nevěřila.
Doporučuji přečíst a moc se těším na další díl.

EvikU.
06.04.2017 3 z 5

Trochu mě bavil a trochu ne. Místama už hodně zdlouhavý. Ale dočetla jsem.

PeťkaW.
28.03.2017 3 z 5

Autorka kombinovala, kombinovala, až překombinovala. Zbytečně obsáhlý díl, který měl obrovský potenciál, protože z volby popisu různých reinkarnací se dalo vytěžit spoustu zajímavých momentů a zápletek, ale autorka se opět omezila na pouhé popisování už známých věcích a nenabídla tak nic nového, co by trochu osvětlilo celou kletbu a problematiku vztahu mezi Luce a Danielem, což je strašná škoda a celý jejich vztah tak vyzněl hrozně ploše, navzdory urputné snaze, podat ho v nejlepším a "nejosudovějším" světle. Kdybychom se v každém z nahlížených životů dozvěděli něco nového, tak fajn, beru... takhle ale stačila jedna reinkarnace na 30 stránek a ne zbytečné roztahování na 300. Promiň, Lauren Kate, ale ty vážně nepíšeš tak dobře, abys roztahovala příběh do 4 dílů a aby byl ještě čtivý.

1259
24.03.2017 5 z 5

Zatím to byl ten nejlepší díl. Byl plný emocí, tajemství a zrady. Hrozně se mi to líbilo a doufám, že čtvrtý díl bude stejně napínavý, jako byla celá série do teď.

dancadragneel
07.03.2017 4 z 5

Rozhodně originální nápad, ale v polovině mě přestala kniha nudit. Bylo toho na mě asi nějak moc...

MíšaK.
31.12.2016 5 z 5

Pro mě asi nejlepší. Orientovala jsem se a byla jsem spokojena. Absence ostatních postav jsem přežila. Bylo zajímavé nahlédnout do různých Lucind (nevím, jak to vyskloňovat) a světových období. Přestože jsem ten minulý fandila Milesovi, teď se vše změnilo a Daniel byl opět na scéně. Na poslední díl se těším.

Napůlanděl
30.11.2016 4 z 5

Tahle kniha byla o mnoho lepší než předchozí díly...Neustále nějaká akce....Jsem zvědavá jak se s tím spisovatelka popere v posledním díle...Satan na konci mi připadal zvláštní...působilo to na mě divně..Cama jsem si v tomhle díle oblíbila...ani nevím proč...A jsem napjatá a zvědavá jak se stím spisovatelka popere v posledním díle.

KateChatt
06.11.2016

Bude to trochu chaotický:
Konečně se Luce nechovala úplně debilně. Ten kdo mi v tomhle díle vadil byl Daniel (sebelítost atp.). Jejich láska mi pořád přijde hrozně zvláštní. Je mi dost líto Cama. Satan byl divnej (proč se jí sakra svěřoval se svým plánem?).

Kelen30
01.11.2016 5 z 5

Všichni říkají,že tenhle díl byl ze všech tří ten nejlepší.Já bych to tak nenazvala,Podle mě byl spíš nejzajímavější.Rozhodně mě ani trošku nenudil,právě naopak, bavilo mě poznávat Lucindina minulá já a prožívat společně s ní lásku pořád k tomu jedinému jedinečnému klukovi.A říkala jsem si,že to prokletí má aspoň jednu světlou stránku,vždyť Luce procestovala vlastně celý svět.To její cestování časem by ovšem nebylo tak snadné, kdyby s sebou neměla toho svého povedeného společníka.Musím přiznat, že mě Bill pěkně napálil a Luce myslím taky.Obě jsme mu věřily a svým způsobem důvěřovaly a on nás takhle obelstil.Ke konci jsem si sice říkala,že je jeho chování nějaké divné,ale nechtěla jsem věřit tomu, že by byl Bill zlý. Knížka skončila tak, jak jsem si myslela,až na tu věc s Luciferem. Jsem strašně zvědavá jak se bude příběh vyvíjet dál.

dzejn187
18.10.2016 odpad!

Co k tomu opět říct. Nejen Luce, ale už i ten Daniel měl hrozný charakter. Tahle knížka by mohla být vážně skvělá, ale to by nesměly být postavy zahleděny pouze do sebe.
Zaráží mě, že se Daniel vybavuje se svým minulým já a nemá to na budoucnost žádné následky, stejně tak Luce, která se bývalých Lucind ještě k tomu dotýká a převtěluje se do nich, Autorka to prostě nemá domyšlené, což je velká škoda, jelikož to není zas tak špatný námět. Taky mi přijde divný, že se na Luce nikdo nezlobí, že jen tak vstoupila do Hlasatele a cestuje si, kam se jí zlíbí. Já být na místě jejích kamarádů, otočím se na podpatku a vykašlu se na ní.
Líbil se mi Bill, obzvlášť na konci. Jeho věta, která zněla: "Nejde jen o tebe a tvého miláčka, ty jedna sobecká naivko.", to vše dokonale vystihuje. Tu lehkovážnost hlavních postav nad vlivem jejich cestování do minulosti na svět beru jako velké mínus. Je mi jasné, že čtvrtý díl skončí happyendem, jelikož jim prostě projde vše, ikdyby dělali co dělali. Je to prostě psané pro romantické duše, což já rozhodně nejsem.

Ladydwarf
15.10.2016 4 z 5

Asi nejlepší díl, to cestování časem se mi moc líbilo. I když jsem celou dobu tušila kdo je Bill :)

Adriana21
16.08.2016 4 z 5

Třetí díl se mi zatím líbil ze všeho nejvíc. Bavilo mne cestování Luce do jejích minulých životů, kde jsem se alespoň trochu dozvěděla, jak Luce dříve žila. A že to někdy opravdu neměla jednoduché.
Jsem zvědavá, jak se bude vyvíjet další díl :)

Lolaniky
05.04.2016

nejlepší díl co jsem četla moc mě bavil vážně nejlepší jsem zvědavá na vykoupení:)

vandalindakova
03.03.2016 5 z 5

Zatím asi nejlepší díl ze série. Bavilo mě cestování časem. :)

MAXA71
03.03.2016 4 z 5

Ťažko sa mi to chápalo, ale dostala som sa z toho. Zložito písané na pochopenie.

peitho.1
24.02.2016 3 z 5

Ještě o něco horší než druhý díl. Cestování časem, opět dobrý nápad, ale naprosto nevyužitý potenciál, bylo to chaotické, první zhruba dvě třetiny mi přišli o ničem, do čtení jsem se musela nutit, konec lepší, ale pořád tomu hodně chybělo. Luce je pořád nesympatická a vedlejší postavy, které minulé díly dost pozvedly se tu bohužel jen semtam mihnou. Čtvrtému dílu ale ještě šanci dám, když už mám za sebou tři, ale už si od toho moc neslibuju, autorčin styl mi bohužel moc nesedl a to se asi nezmění...

Danča:))))
01.02.2016 4 z 5

Lepší než první dva díly. Hrozně se mi líbilo cestování časem ale nemusela o tom být celá kniha.
Co se postav týče tak Luce byla jako zázrakem normální. Zato z Daniela se stal příšerný tragéd. To jsem ještě nikdy - myslím takovýho hrdinu - neviděla. Celkem ubohý. Ale pořád se to ještě dalo.
Ještě dnes zkusím začít číst Vykoupení protože tenhle díl mě dost naladil. Chci vědět jestli teda ti dva chudáčci budou spolu.

lenochod037
24.01.2016 3 z 5

Tento díl se mi líbil, ale ne tolik jako ty předchozí. Vadilo mi chování hlavní hrdinky Luce, lezla mi už pěkně na nervy. U této knihy jsem měla už i nutkání ji odložit a uklidnit se, protože už jsem z toho opravdu nemohla. Luce mi v tomto díle připadala hrozně přiblblá a tu její tvrdohlavost a "skoč do všeho po hlavě" opravdu nekomentuji...
Zrovna čtu čtvrtý díl vykoupení a čte se mi mnohem líp a zatím mi přijde mnohem lepší než tento. Avšak této knize vytržení dávám tři hvězdy.

maca1245
19.01.2016 5 z 5

Prozatím tento díl hodnotím jako nejlepší že všech tří. Super nápad prolínat se v minulosti.