Slza

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Nikdy nesmíš plakat... Sedmnáctiletá Eureka od své milované matky ví, že její slzy mají sílu obnovit dávno ztracený kontinent Atlantidu. Nesmí nikdy uronit ani slzu! Při podivné nehodě její matka nečekaně umírá a Eureka pomalu ztrácí chuť do života. Potkává Andera, chlapce jehož oči jsou tyrkysové jako hlubiny oceánu, a který jí varuje před hrozícím smrtelným nebezpečím. Následně Eureka odhaluje starověký a děsivý příběh nešťastné dívky... Strhující milostná epická sága plná ničivých tajemství a temné magie... ve světě, kde vlny potopy mohou každou chvíli spláchnout všechno, co je nám drahé. První díl nové série od autorky Andělů. První vydání. -- zdroj: www.legie.info --...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/200169/big_atlantida-slza-G7a-200169.jpg 3.4409
Série:

Atlantida (Lauren Kate) 1.


Žánr:
Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , Yoli
Originální název:

Teardrop, 2013


více info...
Nahrávám...

Komentáře (86)

Kniha Slza

Kaila146
25.12.2021

Příšerně, ale příšerně pomalý rozjezd. Nudila jsem se a nemohla se dočkat konce knihy.
Konec byl moc fajn, stalo se tam hodně věcí najednou, ale nebylo to úplně ráz na ráz, takže jsem se v tom dobře orientovala (ne jako v jedné nejmenované knížce).

Ulrika
12.08.2021

Trochu pomalejší rozjezd o to lepší a napinavejsi závěr! Hned jdu na pokračování


Dyna08
03.08.2021

Nádherná kniha, upřímně hezčí než druhý díl, opravdu božská! Přečtená jedním dechem, děj byl zajímavý, záhadný, magický,... prostě bomba

johana3160
17.07.2021

Od LK jsem uz neco cetla a libilo se mi to, aspon podle hodnoceni, ale tohle bylo… nudne. Aspon vetsinu casu jako by se nic nedelo, az konec se dobre cetl. Nicmene napad je zajimavy, takze spis za nej 3-. Jednou a stacilo.

Knihomolka97
03.01.2021

Neměla jsem nijak velká očekávání, námět mě sice okamžitě zaujal, ale kvůli relativně nižšímu hodnocení jsem knihu dlouho odkládala. A opět jsem na sebe naštvaná, protože to bylo fakt hodně dobré. Trošku taková temná pohádka, řekla bych. :)
Četlo se to dobře, bylo to zajímavé, svým způsobem napínavé, smutné a samozřejmě i romantické. ❤
Byly tam ale části, kdy se nic moc nedělo a působilo to zdlouhavě.
Ke konci se toho stalo zase strašně moc naráz, až jsem v tom trošku měla zmatek. :D
Každopádně jsem zvědavá na další díl, do kterého se pustím co nejdříve.

Lulu09Da
10.10.2020

Takový příběh by mě v životě nenapadl a o to je to užasnějsí. Tahle spisovatelka píše skvělí příběhy. Má úžasnou fantazii. Pár kníže je docela předvídatelných, aly od Lauren Kate ne. Milujujejí knihy a určitě doporučuji.

ydnac
02.09.2020

Hezké, příjemné,romantické , napínavé a oddychové čtení :-)

allita99
04.08.2020

Lidi tak DOBROU KNIHU jsem v životě nečetla. Už když jsem si v knihvně před půjčením četla prolog tak jsem si tu knihu úplně zamilovala!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Určitě si ji přečtěte. Celá nadšená se chystám na další díl ( VODOPÁD).

1