Slza

Nikdy nesmíš plakat... Sedmnáctiletá Eureka od své milované matky ví, že její slzy mají sílu obnovit dávno ztracený kontinent Atlantidu. Nesmí nikdy uronit ani slzu! Při podivné nehodě její matka nečekaně umírá a Eureka pomalu ztrácí chuť do života. Potkává Andera, chlapce jehož oči jsou tyrkysové jako hlubiny oceánu, a který jí varuje před hrozícím smrtelným nebezpečím. Následně Eureka odhaluje starověký a děsivý příběh nešťastné dívky... Strhující milostná epická sága plná ničivých tajemství a temné magie... ve světě, kde vlny potopy mohou každou chvíli spláchnout všechno, co je nám drahé. První díl nové série od autorky Andělů. První vydání. -- zdroj: www.legie.info --...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/200169/atlantida-slza-G7a-200169.jpg 3.5386

Atlantida (Lauren Kate) 1.

Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Yoli

Teardrop, 2013

Kniha Slza

Knihomolka97

Neměla jsem nijak velká očekávání, námět mě sice okamžitě zaujal, ale kvůli relativně nižšímu hodnocení jsem knihu dlouho odkládala. A opět jsem na sebe naštvaná, protože to bylo fakt hodně dobré. Trošku taková temná pohádka, řekla bych. :)
Četlo se to dobře, bylo to zajímavé, svým způsobem napínavé, smutné a samozřejmě i romantické. ❤
Byly tam ale části, kdy se nic moc nedělo a působilo to zdlouhavě.
Ke konci se toho stalo zase strašně moc naráz, až jsem v tom trošku měla zmatek. :D
Každopádně jsem zvědavá na další díl, do kterého se pustím co nejdříve.

Lulu09Da
10.10.2020

Takový příběh by mě v životě nenapadl a o to je to užasnějsí. Tahle spisovatelka píše skvělí příběhy. Má úžasnou fantazii. Pár kníže je docela předvídatelných, aly od Lauren Kate ne. Milujujejí knihy a určitě doporučuji.

ydnac
02.09.2020

Hezké, příjemné,romantické , napínavé a oddychové čtení :-)

allita99
04.08.2020

Lidi tak DOBROU KNIHU jsem v životě nečetla. Už když jsem si v knihvně před půjčením četla prolog tak jsem si tu knihu úplně zamilovala!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Určitě si ji přečtěte. Celá nadšená se chystám na další díl ( VODOPÁD).

allita99
08.07.2020

Hezké!????????????????????????????

Catyna
06.07.2020

Zajímavé čtení

Aivinka
25.03.2020

Od knihy jsem moc neočekávala a dost mile mě překvapila. Bohužel se obávám, že za pár týdnů si z knihy nebudu pamatovat nic. Pobaví, ale neohromí.

Luc.i
27.11.2019

No Teda. .... vůbec nevím co si o tom mám myslet přišlo mi to takove zvláštní a na mě asi moc fantasy protože mi to přišlo chvílemi opravdu nepochopitelné a uprimne jsem konec úplně nepochopila