Slza

Nikdy nesmíš plakat... Sedmnáctiletá Eureka od své milované matky ví, že její slzy mají sílu obnovit dávno ztracený kontinent Atlantidu. Nesmí nikdy uronit ani slzu! Při podivné nehodě její matka nečekaně umírá a Eureka pomalu ztrácí chuť do života. Potkává Andera, chlapce jehož oči jsou tyrkysové jako hlubiny oceánu, a který jí varuje před hrozícím smrtelným nebezpečím. Následně Eureka odhaluje starověký a děsivý příběh nešťastné dívky... Strhující milostná epická sága plná ničivých tajemství a temné magie... ve světě, kde vlny potopy mohou každou chvíli spláchnout všechno, co je nám drahé. První díl nové série od autorky Andělů. První vydání. -- zdroj: www.legie.info --...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/200169/atlantida-slza-G7a-200169.jpg 3.5360

Atlantida (Lauren Kate) 1.

Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Yoli

Teardrop, 2013

Kniha Slza

Luc.i
27. listopadu

No Teda. .... vůbec nevím co si o tom mám myslet přišlo mi to takove zvláštní a na mě asi moc fantasy protože mi to přišlo chvílemi opravdu zvláštní

Eponka

No dost rychle vám vše dojte kord po tom co vám to tam sami i napíšou tak že žádné pořádné překvapení ani nadšení. Řekla bych že to byla taková oddechová knížka nenadchne ani nemrzí že jste jí četli :). Třeba druhý díl bude lepší ale konec byl dost chaotický :/.

Lily-fairy
29.08.2018

Nápad krásný! Ale hlavní odhalení mi bylo jasné od 1. strany.

brzda.
11.08.2018

Moc dobrá kniha....

Luciii4176
17.07.2018

Nu, asi už nejsem tak úplně young adult, aby mě tohle bavilo. Přišlo mi to jako taková rychlokvaška, hodně jednoduchá. Ale mladším čtenářkám by se mohla líbit.

EleanorJane
11.06.2018

Kniha spíše pro mladší děvčata. Nijak extra mne neoslovila, ale příběh je krásný. I když mu něco chybí.

MerMinGwendol
01.05.2018

Skvělý nápad,ale šlo by to více vychytat

dogiska
01.04.2018

Dlouho jsem knížku odkládala a mrzí mě, že jsem po ni nesáhla dříve. Super oddechové čtení.