Zamilovaní andělé

Nečekaná. Neopětovaná. Zakázaná. Věčná. Každý má vlastní příběh lásky. A díky hře osudu se čtyři pozoruhodné milostné příběhy propojí během jednoho romantického dne svatého Valentina ve středověké Anglii. Miles a Shelby najdou lásku tam, kde by ji čekali nejméně. Roland dostane bolestnou lekci o hledání a ztrátě lásky. Arianne zaplatí za lásku palčivou cenu. A poprvé a naposledy spolu Daniel a Luce stráví noc, která je ve všech ohledech výjimečná. ZAMILOVANÍ ANDĚLÉ jsou plní milostných příběhů... těch, na které všichni čekali. Pravá láska nikdy neříká sbohem......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/144649/zamilovani-andele-m5T-144649.jpg 3.6411

Andělé / Padlí anjeli

Literatura světová, Romány, Dívčí romány
Vydáno, Knižní klub

Fallen in Love, 2012

Kniha Zamilovaní andělé

marianna7090

Keby som čítala túto knihu a celú sériu ako 12-15 ročná, bola by som z Lucinej a Danielovej lásky úplne unesená a uchvátená, ale keďže som to čítala až teraz ako dospelá mi to príde ako presladená, prehnaná cukrovinka. Bolo to milé, ale nič viac k tomu asi nedokážem povedať.

Úžasný

KnihomolkaKatka

Příjemné doplnění skvělé série, kterou jsem hltala. Sérii Andělé jsem rozhodně nečetla naposledy. Povídky mi pomohly trochu blíž poznat Rolanda, o kterém jsme se v samotné sérii moc nedozvěděli. Jako doplnění série rozhodně doporučuju.

annasglamour034

Kniha mě popravdě vůbec nebavila. Jedná se o příběhy v období Valentýna představitelů andělů. Různé příběhy, které jsou sice zakomponovány do děje knížek, ale úplně nemám z nich takové pocity jako z knížek s přímým dějem. Asi to není úplně knížka, kterou bych znovu otevřela.

Szekynka
02.10.2019

Na knihu jsem se těšila, ale tak nějak z ní nemám žádnou emoci. Čekala jsem od ní víc.

cukrovka
05.08.2019

Pro mě naprosto zbytečná kniha v sérii.

janebeauty9860
01.07.2019

Rychle přečteno, nejlepší byl první příběh, ten zbytek už mě skoro vůbec nebavil.

Petra38
12.02.2019

Tváří se to novela ze které mě zaujal nejspiš jen příběh Shelby a Milese, no zbytek je slabší a možná i ty tři hvězdy jsou moc. Sice jsem si doplnila některé mezery ale znovu po ní nejspíš nesáhnu...teď hurá na přiběh Cama,na ten se těším :-)

Villette
Villette