Zamilovaní andělé

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Nečekaná. Neopětovaná. Zakázaná. Věčná. Každý má vlastní příběh lásky. A díky hře osudu se čtyři pozoruhodné milostné příběhy propojí během jednoho romantického dne svatého Valentina ve středověké Anglii. Miles a Shelby najdou lásku tam, kde by ji čekali nejméně. Roland dostane bolestnou lekci o hledání a ztrátě lásky. Arianne zaplatí za lásku palčivou cenu. A poprvé a naposledy spolu Daniel a Luce stráví noc, která je ve všech ohledech výjimečná. ZAMILOVANÍ ANDĚLÉ jsou plní milostných příběhů... těch, na které všichni čekali. Pravá láska nikdy neříká sbohem......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/144649/zamilovani-andele-m5T-144649.jpg 3.6411
Série

Andělé / Padlí anjeli

Žánr
Literatura světová, Romány, Dívčí romány
Vydáno, Knižní klub
Orig. název

Fallen in Love, 2012

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (57)

Kniha Zamilovaní andělé

Přidat komentář
marianna7090
14. srpna

Keby som čítala túto knihu a celú sériu ako 12-15 ročná, bola by som z Lucinej a Danielovej lásky úplne unesená a uchvátená, ale keďže som to čítala až teraz ako dospelá mi to príde ako presladená, prehnaná cukrovinka. Bolo to milé, ale nič viac k tomu asi nedokážem povedať.

0249
12. dubna

Úžasný


KnihomolkaKatka
22. února

Příjemné doplnění skvělé série, kterou jsem hltala. Sérii Andělé jsem rozhodně nečetla naposledy. Povídky mi pomohly trochu blíž poznat Rolanda, o kterém jsme se v samotné sérii moc nedozvěděli. Jako doplnění série rozhodně doporučuju.

annasglamour034
10. ledna

Kniha mě popravdě vůbec nebavila. Jedná se o příběhy v období Valentýna představitelů andělů. Různé příběhy, které jsou sice zakomponovány do děje knížek, ale úplně nemám z nich takové pocity jako z knížek s přímým dějem. Asi to není úplně knížka, kterou bych znovu otevřela.

Szekynka
02.10.2019

Na knihu jsem se těšila, ale tak nějak z ní nemám žádnou emoci. Čekala jsem od ní víc.

cukrovka
05.08.2019

Pro mě naprosto zbytečná kniha v sérii.

janebeauty9860
01.07.2019

Rychle přečteno, nejlepší byl první příběh, ten zbytek už mě skoro vůbec nebavil.

Petra38
12.02.2019

Tváří se to novela ze které mě zaujal nejspiš jen příběh Shelby a Milese, no zbytek je slabší a možná i ty tři hvězdy jsou moc. Sice jsem si doplnila některé mezery ale znovu po ní nejspíš nesáhnu...teď hurá na přiběh Cama,na ten se těším :-)

1

Doporučujeme

Villette
Villette
Překroč svůj stín
Překroč svůj stín
Léto na druhý pokus
Léto na druhý pokus
Růže pro Charlotte
Růže pro Charlotte