Zamilovaní andělé

Nečekaná. Neopětovaná. Zakázaná. Věčná. Každý má vlastní příběh lásky. A díky hře osudu se čtyři pozoruhodné milostné příběhy propojí během jednoho romantického dne svatého Valentina ve středověké Anglii. Miles a Shelby najdou lásku tam, kde by ji čekali nejméně. Roland dostane bolestnou lekci o hledání a ztrátě lásky. Arianne zaplatí za lásku palčivou cenu. A poprvé a naposledy spolu Daniel a Luce stráví noc, která je ve všech ohledech výjimečná. ZAMILOVANÍ ANDĚLÉ jsou plní milostných příběhů... těch, na které všichni čekali. Pravá láska nikdy neříká sbohem......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/144649/zamilovani-andele-144649.jpg 3.6359

Andělé / Padlí anjeli

Fallen in Love (2012)

Literatura světová, Romány, Dívčí romány
Vydáno:, Knižní klub

Kniha Zamilovaní andělé

Petra38

Tváří se to novela ze které mě zaujal nejspiš jen příběh Shelby a Milese, no zbytek je slabší a možná i ty tři hvězdy jsou moc. Sice jsem si doplnila některé mezery ale znovu po ní nejspíš nesáhnu...teď hurá na přiběh Cama,na ten se těším :-)

Vikos
26.12.2018

Přečteno podruhé :)

Gabika9
03.12.2018

Romantické, čtivé, ale dějově chudé.

Pythonissam
03.10.2018

Poslední díl mne již tolik nezaujal a znovu bych si jej již nepřečetla.

Pythonissam
17.07.2018

Zamilovaní andělé od K.L. není špatná, ale už to není ono, jako první 4 knihy, které skutečně miluji.

Gynger
25.05.2018

Celá série se mi moc líbila. Příběh mě celou pohltil. Strašně se mi líbilo jak Luce sestovala časem a objevovala své minulé životy. Těším se až v přijdu vyjde další Novela s proběhne o Lilith a Cameovi

Szekynka
18.04.2018

Hezké zakončení série

wildXchos
10.03.2018

První povídka o Shelby a Milesovi byla taková roztomile romantická. Ve druhé povídce bylo vidět, že i Rolandovi záleží na lásce. Příběh Arianne se mi líbil asi nejvíc. Nakonec pro odlehčení je v knížce krásná povídka o Danielovi a Luce. Líbilo by se mi, kdyby se autorka víc rozepsala, povídky měly hodně rychlý průběh, ale tohle mi bude muset stačit.

karca5233
07.03.2018

No kde začít.... Nenáročná kniha která zakončuje sérii. Bylo to milé, hezké, romantické a také smutné čtení...

Theja
07.12.2017odpad!

Tak tohle se vážně nepovedlo! Charaktery postav vůbec neodpovídají předlohové sérii, děj je o ničem a romantika...??? Naprosto zbytečné čtení! Mám pocit, že tohle vůbec nenapsala Lauren Kate...

Vikos
04.12.2017

Miluju tuhle sérii (heart). Je těžký se s ní loučit ;(

Adriana21
17.10.2017

Tak tahle kniha se mi zdá naprosto zbytečná.Nemohla jsem ji vůbec dočíst!

betka2467
08.10.2017

Určitě super povídky, ve kterých jsem se dozvěděla zase o trochu víc informací o nešťastné lásce Rolanda,jak to vlastně začalo mezi Shelby a Milesem, no a samozřejmě krásná povídka o Luce a Danielovi. Asi jsem od knížky čekala zprvu něco jiného, ale i tak pěkné překvapení a krásné ukončení série... :)

TerezaMondeková
30.07.2017

Kniha se mi hodně líbila. Dozvíme se příběhy vedlejších postav, které rozhodně stojí za pozornost. Každý z příběhů má svoje kouzlo. Každý díl je krásně napsaný, napínavý, romantický, svým způsobem i originální a trochu zvláštní, ale to ještě víc, přidává na kouzlu.

Najkol1
02.06.2017

Krásné zakončení cele edice..☺

EvikU.
06.04.2017

Hezké uzavření celé série. Odpočinkový a moc fajn. Přečtěte si. ☺

Sarajana
17.02.2017

Přečetla jsem jí za chvilku a je to dokonalé zakončení série.

Natyyy4444
11.09.2016

Takový malý dodatek. Nebyl moc záživný, ale přečetla jsem ho do konce.

Lolaniky
27.07.2016

přečetla jsem ji za 1 den docela byla pěkná:)

MAXA71
03.03.2016

To už bol len epilog celého príbehu, ale fajn.

maca1245
27.01.2016

Taková pomyslná třešnička na dortu. Pěkné čtivé, ale potřebné k celkové serii ne.

dudunka
24.01.2016

Pěkné,čtivé doplnění série

morpyth
29.08.2015odpad!

"Bez komentáře." Ano, to by se asi hodilo ze všeho nejvíc, protože mé hodnocení odpovídá za vše. Přesto mi to nedá. Musím si rýpnout, protože větší odpad mi pod rukama ještě neprošel.
Na rovinu: nekupovat, nečíst, nedotýkat se, ani o tohle "dílo" nezavadit pohledem, protože toho není hodno. Je to pouze plýtvání času, peněz a vašich nervů.

Nagadir
06.08.2015

Jen by mě zajímalo, proč je knížečka rozdělená do čtyř samostatných kapitolek, když se v nich stejně především řeší Daniel a Lucinda? Už hned na začátku se Shelby a Milesem jsem se těšila na vývoj jejich vztahu, ale oni spíš řešili jak pomoct Lucindě. WTF? To má jako být jejich Valentýn?
Hodnocení: 6/10

natalie4423
21.05.2015

Tato knížka mě moc zaujala, protože miluju anděli!!!!!!!

Barča 008
10.02.2015

Asi dobře myšlena, ale mě bohužel moc neoslovila.

Smrtka92
24.01.2015

Zajmavé navázání autorky na její předchozí knihy. Moc se mi líbila. A tak 100% doporučuji.

Kayla
26.12.2014

Krásná knížka :-) A hlavně jsem si u ní krásně odpočinula :-) Doporučuji :-)

vikimi
09.10.2014

Kniha mě neoslovila...styl koncepce mi nesedl, ale jinak námět zajímavý :)

warca
05.10.2014

Velmi hezké :) ale ty díly před tím byly hezčí