Pád

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Některým andělům je souzen Pád. Na Danielu Grigorim je něco bolestně povědomého. Ten záhadný, odtažitý chlapec upoutal pozornost Luce Priceové, už když ho viděla poprvé – v první den jejího pobytu v internátní škole pro problémové mladistvé. Ve škole, kde jsou zakázané mobilní telefony, všichni ostatní studenti jsou divní a každý krok sledují bezpečnostní kamery, znamená Daniel pro Luce jediný světlý bod. A přestože on s ní očividně nechce mít nic společného – a dává to jasně najevo –, něco ji k němu přitahuje jako můru plamen svíčky. Luce musí zjistit, co se Daniel tak zoufale snaží utajit... i kdyby ji to mělo zabít....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/56_/56720/pad-QJm-56720.jpg 3.81688
Série

Andělé / Padlí anjeli 1.

Žánr
Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Knižní klub
Orig. název

Fallen, 2009

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (351)

Kniha Pád

Přidat komentář
Alnima
06. listopadu

Oddechové čtení, které asi neurazí, nenadchne. Třetí díl se mi líbil z této série nejvíce. Celkově dávám tak 2,5 *

Skalara
12. říjnaodpad!

Odpusťte mi, ale toto se Stmíváním se nemůže rovnat. Toto se nedá číst.


brzda.
20. srpna

Knížka nebyla špatná, ale děj se hrozně táhnul a já čekala něco jiného.

CiaKawlone
21. července

Tuto knihu jsem si přečtla proto, abych se poté mohla podívat na film. Vtáhla mě hned do děje a musím uznat, že je to rozhodně jiné než ostatní fantasy, co jsem četla. Příběh je velmi milý a rozvinutý, ale někdy jsem se sama cítila zmateně jako hlavní hrdinka. Hvězdu jsem strhla za er-formu, která mi prostě nikdy nebyla blízká. Naopak mě drží od těch nejlepších požitků z knihy.

Shira27
20. června

To jsem si tak jednou na odreagování pustila film Fallen a čekala jsem další fantasy-romantiku ve stylu Stmívání. Ono to tak jistým způsobem bylo. Ale mě se to děsně líbilo! Konec filmu skončil otevřeně a já si tak říkala, že bych si knížky mohla přečíst, protože mě děj zaujal. A tak jsem se do toho hned druhý den pustila.
Film je knize dost věrný, je tam sice vynecháno hodně scén a pár detailů je jinak, ale ve výsledku to je velmi slušná filmová adaptace s pěkným hereckým obsazením.
Andělská tématika mě téměř úplně minula, mám ještě co objevovat, a tak doufám, že v dalších dílech to bude víc rozebírané.

Tabby
25. května

Tady asi nejsem cílová skupina, nebo to není série pro mě.
První díl mě i zaujal, ale ty další díly byly utrpení, i když jsem je přečetla jen aby jsem věděla, jak to skončí. A kupodivu, ten konec a celý poslední díl je až hloupý. A druhý a třetí díl spíše takový vycpávkoví a zbytečně natahovaný.
Luce mi přišla naivní, hloupá a postupně mi začal vadit i Daniel.
A hlavně to jejich stále omílané ,, nic ti nesmím říct, na všechno musíš přijít sama, " lezlo na nervy. :)

NightShade
24. května

po devíti letech konečně přišel čas, abych si celou sérii přečetla. Pád mě vtáhnul do děje i když téma pro většího znalce, než jsem já může být trochu neoriginální. Já jsem žádnou jinou knihu o andělech nečetla kromě série Krásní mrtví. Takže za mě ubírám hvězdy, protože za to nechutný opakování názvu školy Meče a kříže. Uvidíme co nám nabídnou další díly.

0249
09. května

Tato série mně v táhla do děje. Pro romantiky by to mohlo bejt to pravé. Doporučuju tuto sérii.

1 ...

Doporučujeme

Ptačí zpěv
Ptačí zpěv
Ztracené příběhy
Ztracené příběhy
Klíč k času
Klíč k času
Zrcadlení
Zrcadlení