Pád

Některým andělům je souzen Pád. Na Danielu Grigorim je něco bolestně povědomého. Ten záhadný, odtažitý chlapec upoutal pozornost Luce Priceové, už když ho viděla poprvé – v první den jejího pobytu v internátní škole pro problémové mladistvé. Ve škole, kde jsou zakázané mobilní telefony, všichni ostatní studenti jsou divní a každý krok sledují bezpečnostní kamery, znamená Daniel pro Luce jediný světlý bod. A přestože on s ní očividně nechce mít nic společného – a dává to jasně najevo –, něco ji k němu přitahuje jako můru plamen svíčky. Luce musí zjistit, co se Daniel tak zoufale snaží utajit... i kdyby ji to mělo zabít....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/56_/56720/big_pad-QJm-56720.jpg 3.81763

Andělé / Padlí anjeli 1.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Knižní klub

Fallen, 2009

Kniha Pád

Jeb

Na tuhle knihu jsem byla velmi zvědavá, ale bohužel to bylo jedno velké zklamání. Naprostou většinu času se nedělo vůbec nic, nikdo z hlavních hrdinů mě nijak nezaujal a ani mi nepřirostl k srdci. Především hlavní hrdinka mi celou dobu pila krev. Strašně často se chovala naprosto nelogicky a měla jsem několikrát chuť ji profackovat. Přesto všechno ale cítím potřebu se pustit do dalšího dílu. Hluboko v srdci doufám, že by mohl být lepší, ale moc naděje tomu nedávám.

rest

Už ani nevím, jak se mi tahle kniha dostala do ruky, ale vím úplně přesně, kdy jsem ji zahodil...jako scéna, kde naše hlavní hrdinka šmíruje skrz pootevřené dveře Daniela, jak skáče přes švihadlo a rozplývá se nad tím, jak se okolo něj švihadlo bleskově protáčí...? to už na mě bylo fakt moc.
S vypětím všech sil dočteno, ale už nikdy víc! Jednu hvězdičku dávám za přebal.

lenka7679

Přemýšlím co napsat. Většina knih ve mně zanechá nějaký dojem. Ať už špatný, nebo dobrý, ale tady nic. Přijde mi to jako 280 stran o ničem. Když se sama sebe zítra zeptám, co jsem to četla, tak nebudu vědět. Tady prostě není žádný moment, který by stál za to si ho zapamatovat. Napětí, nic, vzrušení, nic, milostná linka, nic. Souhlasím s komentářem, nenadchne, ale ani neurazí. Na zabití času dobrá, ale na zapamatování ne. Zkusím další díl, třeba to bude lepší?

Alnima
06.11.2020

Oddechové čtení, které asi neurazí, nenadchne. Třetí díl se mi líbil z této série nejvíce. Celkově dávám tak 2,5 *

Skalara
12.10.2020odpad!

Odpusťte mi, ale toto se Stmíváním se nemůže rovnat. Toto se nedá číst.

brzda.
20.08.2020

Knížka nebyla špatná, ale děj se hrozně táhnul a já čekala něco jiného.

CiaKawlone
21.07.2020

Tuto knihu jsem si přečtla proto, abych se poté mohla podívat na film. Vtáhla mě hned do děje a musím uznat, že je to rozhodně jiné než ostatní fantasy, co jsem četla. Příběh je velmi milý a rozvinutý, ale někdy jsem se sama cítila zmateně jako hlavní hrdinka. Hvězdu jsem strhla za er-formu, která mi prostě nikdy nebyla blízká. Naopak mě drží od těch nejlepších požitků z knihy.

Shira27
20.06.2020

To jsem si tak jednou na odreagování pustila film Fallen a čekala jsem další fantasy-romantiku ve stylu Stmívání. Ono to tak jistým způsobem bylo. Ale mě se to děsně líbilo! Konec filmu skončil otevřeně a já si tak říkala, že bych si knížky mohla přečíst, protože mě děj zaujal. A tak jsem se do toho hned druhý den pustila.
Film je knize dost věrný, je tam sice vynecháno hodně scén a pár detailů je jinak, ale ve výsledku to je velmi slušná filmová adaptace s pěkným hereckým obsazením.
Andělská tématika mě téměř úplně minula, mám ještě co objevovat, a tak doufám, že v dalších dílech to bude víc rozebírané.