Pád

Některým andělům je souzen Pád. Na Danielu Grigorim je něco bolestně povědomého. Ten záhadný, odtažitý chlapec upoutal pozornost Luce Priceové, už když ho viděla poprvé – v první den jejího pobytu v internátní škole pro problémové mladistvé. Ve škole, kde jsou zakázané mobilní telefony, všichni ostatní studenti jsou divní a každý krok sledují bezpečnostní kamery, znamená Daniel pro Luce jediný světlý bod. A přestože on s ní očividně nechce mít nic společného – a dává to jasně najevo –, něco ji k němu přitahuje jako můru plamen svíčky. Luce musí zjistit, co se Daniel tak zoufale snaží utajit... i kdyby ji to mělo zabít....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/56_/56720/pad-QJm-56720.jpg 3.81688

Andělé / Padlí anjeli 1.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Knižní klub

Fallen, 2009

Kniha Pád

Alnima
06. listopadu

Oddechové čtení, které asi neurazí, nenadchne. Třetí díl se mi líbil z této série nejvíce. Celkově dávám tak 2,5 *

Skalara
12. říjnaodpad!

Odpusťte mi, ale toto se Stmíváním se nemůže rovnat. Toto se nedá číst.

brzda.

Knížka nebyla špatná, ale děj se hrozně táhnul a já čekala něco jiného.

CiaKawlone

Tuto knihu jsem si přečtla proto, abych se poté mohla podívat na film. Vtáhla mě hned do děje a musím uznat, že je to rozhodně jiné než ostatní fantasy, co jsem četla. Příběh je velmi milý a rozvinutý, ale někdy jsem se sama cítila zmateně jako hlavní hrdinka. Hvězdu jsem strhla za er-formu, která mi prostě nikdy nebyla blízká. Naopak mě drží od těch nejlepších požitků z knihy.

Shira27

To jsem si tak jednou na odreagování pustila film Fallen a čekala jsem další fantasy-romantiku ve stylu Stmívání. Ono to tak jistým způsobem bylo. Ale mě se to děsně líbilo! Konec filmu skončil otevřeně a já si tak říkala, že bych si knížky mohla přečíst, protože mě děj zaujal. A tak jsem se do toho hned druhý den pustila.
Film je knize dost věrný, je tam sice vynecháno hodně scén a pár detailů je jinak, ale ve výsledku to je velmi slušná filmová adaptace s pěkným hereckým obsazením.
Andělská tématika mě téměř úplně minula, mám ještě co objevovat, a tak doufám, že v dalších dílech to bude víc rozebírané.

Tabby

Tady asi nejsem cílová skupina, nebo to není série pro mě.
První díl mě i zaujal, ale ty další díly byly utrpení, i když jsem je přečetla jen aby jsem věděla, jak to skončí. A kupodivu, ten konec a celý poslední díl je až hloupý. A druhý a třetí díl spíše takový vycpávkoví a zbytečně natahovaný.
Luce mi přišla naivní, hloupá a postupně mi začal vadit i Daniel.
A hlavně to jejich stále omílané ,, nic ti nesmím říct, na všechno musíš přijít sama, " lezlo na nervy. :)

NightShade

po devíti letech konečně přišel čas, abych si celou sérii přečetla. Pád mě vtáhnul do děje i když téma pro většího znalce, než jsem já může být trochu neoriginální. Já jsem žádnou jinou knihu o andělech nečetla kromě série Krásní mrtví. Takže za mě ubírám hvězdy, protože za to nechutný opakování názvu školy Meče a kříže. Uvidíme co nám nabídnou další díly.

Tato série mně v táhla do děje. Pro romantiky by to mohlo bejt to pravé. Doporučuju tuto sérii.

Ptačí zpěv
Ptačí zpěv