Muka

Nebezpečné, vzrušující a tajemné romantické dobrodružství Padlých andělů pokračuje v knize Muka. Druhou část série, ve které láska nikdy neumírá, napsala opět Lauren Kateová. Luce prožívá peklo na zemi. Trvalo dlouho, než našla svou pravou lásku, padlého anděla Daniela. Ten teď tvrdí, že ji musí opustit. Jeho úkolem je jít a bojovat proti Vyhnancům, nesmrtelným, kteří Luce usilují o život. Daniel ji ukryje ve škole na skalnatém kalifornském pobřeží. Jejími spolužáky jsou nezvykle nadaní studenti – Nefilim, potomci padlých andělů a lidí. A Daniel odchází hledat nesmrtelné… Luce se ve škole konečně dozví, co jsou ony záhadné stíny, které vídá od dětství, a jak může s jejich pomocí nahlédnout do minulých životů. Ale čím více se rozšiřují její znalosti, tím víc podezřívá Daniela, že jí neprozradil všechno. Něco skrývá, něco nebezpečného. A co když jí lhal o minulosti? Luce začne mít podezření, že ve skutečnosti je její osud jiný. Předurčeným vyvoleným nemusí být právě Daniel....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/56_/56721/muka-4lY-56721.jpg 3.81077

Andělé / Padlí anjeli 2.

Literatura světová, Romány, Dívčí romány
Vydáno, Knižní klub

Torment, 2010

Kniha Muka

Čtecímaniak
předevčírem

3,5* !!!!MŮŽE OBSAHOVAT SPOILER!!!!

U prvního dílu jsem přečetla asi nějakých 50stran, protože mě to silně nebavilo. Koukla jsem tedy na film (který řadím mezi moje top filmy) a strašně se mi líbil. Jelikož končil tak nějak otevřeně, šáhla jsem po druhém díle knižní série.
Nevím, jestli to přišlo jenom mně, ale strašně pomalu se to četlo. Na mě se to strašně táhlo, ale i tak to byla zábava.
Co si budem.. Kdo nemiluje Daniela? Já se hlásím do fan klubu! Miluju ho. Vždy jsem se těšila na každou scénu s ním. (Bylo jich málo a to mě hodně mrzí)
Nechápu logické myšlení Lucindy. Tak chce toho Daniela? V některých momentech jí nechápu. Daniel kvůli ní skáče jako (s prominutím) blbec a ona neví, jestli ho miluje.
Jednou se vykousne s jiným, potom si to vyčítá a najednou strašně Daniela miluje. Co to je? Nechápu.
Konec byl uspěchaný a dal se víc rozvinout.
Celkově to bylo docela fajn počteníčko.

brzda.

Druhý díl byl o něco lepší než první, ale pořád mi přišel průměrný a hrozně zdlouhavý.

CiaKawlone

Tento díl se mi líbil stejně jako předešlý. A ten konec byl prostě hustej. Opět mám trošku problém s er-formou. Ale příběh prostě super.

Unicron06

Můj druhý nejoblíbenější díl z celé série. Skvělá

Jana.ch

Lepší než 1 . díl

KnihomolkaKatka

Byla to jízda. Na konci úplné psycho. Podle mého názoru, kdyby se natočil film i podle této knížky jako tomu bylo s Pádem, hraničilo by to díky určitým postavám až s hororem. Líbí se mi, že postavy spolupracují, aby se utkaly proti společnému nepříteli. Příběh neztratil čtivost a napětí. Vždy jsem se těšila, až se tam znovu objeví Daniel - to je prostě TOP postava. Série je neuvěřitelně návyková, a tak jsem ráda, že mám před sebou ještě další dva díly + povídky. Vrhám se na třetí díl.

Veronica.Key

Bavilo mě to, příběh odsýpal, ale měla jsem pocit, že se za celou knihu nikam neposunul.

annasglamour034
09.11.2019

Trochu mám pocit že tento díl se mi líbil propracováním více než první. Nová škola, kde je to prostě perfektní (velký odklon od tajemna) a spolužáci, kteří jsou potomky andělů. Zajímavá zápletka mezi Luce a Milesem. Opět jsem mu fandila více než Danielovi, který se furt tak nějak chová jak pako. Prostě ten nekonečný vztah není tak vášnivý a špatně popsaný. Především mě zaujali postavy vyvrženců, které nejsou více popsané. Tak snad se bude příběh lépe vyvíjet dále.

Netvor
Netvor