Muka

Nebezpečné, vzrušující a tajemné romantické dobrodružství Padlých andělů pokračuje v knize Muka. Druhou část série, ve které láska nikdy neumírá, napsala opět Lauren Kateová. Luce prožívá peklo na zemi. Trvalo dlouho, než našla svou pravou lásku, padlého anděla Daniela. Ten teď tvrdí, že ji musí opustit. Jeho úkolem je jít a bojovat proti Vyhnancům, nesmrtelným, kteří Luce usilují o život. Daniel ji ukryje ve škole na skalnatém kalifornském pobřeží. Jejími spolužáky jsou nezvykle nadaní studenti – Nefilim, potomci padlých andělů a lidí. A Daniel odchází hledat nesmrtelné… Luce se ve škole konečně dozví, co jsou ony záhadné stíny, které vídá od dětství, a jak může s jejich pomocí nahlédnout do minulých životů. Ale čím více se rozšiřují její znalosti, tím víc podezřívá Daniela, že jí neprozradil všechno. Něco skrývá, něco nebezpečného. A co když jí lhal o minulosti? Luce začne mít podezření, že ve skutečnosti je její osud jiný. Předurčeným vyvoleným nemusí být právě Daniel....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/56_/56721/big_muka-4lY-56721.jpg 3.81136

Andělé / Padlí anjeli 2.

Literatura světová, Romány, Dívčí romány

Vydáno: , Knižní klub

Torment, 2010

Kniha Muka

vlkove

Musím říci, že toto byla opravdu muka. Nudné, málo vykreslené, příběh skoro žádný a postavy ploché. Snad třetí díl bude o trochu lepší.

Steiniglovka
08.12.2020

Já mám prostě i v sedmadvaceti letech tyhle série občas ráda :) druhý díl se trochu táhl, ale vůbec mi to nevadilo :) btw kdyby někdo prodával čtvrtý díl, napište mi do zprávy prosím ❤️

Alnima
06.11.2020

Oddechové čtení, které asi neurazí, nenadchne. Třetí díl se mi líbil z této série nejvíce.

Čtecímaniak
26.10.2020

3,5* !!!!MŮŽE OBSAHOVAT SPOILER!!!!

U prvního dílu jsem přečetla asi nějakých 50stran, protože mě to silně nebavilo. Koukla jsem tedy na film (který řadím mezi moje top filmy) a strašně se mi líbil. Jelikož končil tak nějak otevřeně, šáhla jsem po druhém díle knižní série.
Nevím, jestli to přišlo jenom mně, ale strašně pomalu se to četlo. Na mě se to strašně táhlo, ale i tak to byla zábava.
Co si budem.. Kdo nemiluje Daniela? Já se hlásím do fan klubu! Miluju ho. Vždy jsem se těšila na každou scénu s ním. (Bylo jich málo a to mě hodně mrzí)
Nechápu logické myšlení Lucindy. Tak chce toho Daniela? V některých momentech jí nechápu. Daniel kvůli ní skáče jako (s prominutím) blbec a ona neví, jestli ho miluje.
Jednou se vykousne s jiným, potom si to vyčítá a najednou strašně Daniela miluje. Co to je? Nechápu.
Konec byl uspěchaný a dal se víc rozvinout.
Celkově to bylo docela fajn počteníčko.

brzda.
20.08.2020

Druhý díl byl o něco lepší než první, ale pořád mi přišel průměrný a hrozně zdlouhavý.

CiaKawlone
25.07.2020

Tento díl se mi líbil stejně jako předešlý. A ten konec byl prostě hustej. Opět mám trošku problém s er-formou. Ale příběh prostě super.

Unicron06
14.06.2020

Můj druhý nejoblíbenější díl z celé série. Skvělá

Jana.ch
05.05.2020