Muka

Nebezpečné, vzrušující a tajemné romantické dobrodružství Padlých andělů pokračuje v knize Muka. Druhou část série, ve které láska nikdy neumírá, napsala opět Lauren Kateová. Luce prožívá peklo na zemi. Trvalo dlouho, než našla svou pravou lásku, padlého anděla Daniela. Ten teď tvrdí, že ji musí opustit. Jeho úkolem je jít a bojovat proti Vyhnancům, nesmrtelným, kteří Luce usilují o život. Daniel ji ukryje ve škole na skalnatém kalifornském pobřeží. Jejími spolužáky jsou nezvykle nadaní studenti – Nefilim, potomci padlých andělů a lidí. A Daniel odchází hledat nesmrtelné… Luce se ve škole konečně dozví, co jsou ony záhadné stíny, které vídá od dětství, a jak může s jejich pomocí nahlédnout do minulých životů. Ale čím více se rozšiřují její znalosti, tím víc podezřívá Daniela, že jí neprozradil všechno. Něco skrývá, něco nebezpečného. A co když jí lhal o minulosti? Luce začne mít podezření, že ve skutečnosti je její osud jiný. Předurčeným vyvoleným nemusí být právě Daniel....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/56_/56721/muka-4lY-56721.jpg 3.8969

Andělé / Padlí anjeli (2.)

Torment (2010)

Literatura světová, Romány, Dívčí romány
Vydáno:, Knižní klub

Kniha Muka

Pupicek123456

zATIM DOBRE A POUTAVE

Petra38

serii ctu znovu, druhy dil me bavil vice jak prvni, ale musim rict ze serii ctu znovu kvuli nultemu a pátemu dilu abych byla v obraze, jinak nevim jestli bych po ni sahla... ale no tak jo, je to dobrá serie :)

Ulrika

Ani druhý díl mě moc nepřesvědčil..

tynuska4637
19.12.2018

Dokonalost. Na rozdíl od prvního dílu úplná dokonalost. Super dějová linie, nepředvídatelnost. Za mě nejlepší díl.

Vikos
08.12.2018

Přečteno podruhé :)

Hania932
29.10.2018

Tak tohle bylo prostě DOKONALÝ! Naprosto jsem si to zamilovala. Je to čtivé, napínavé a úpně andělské. ♥ Sérii Andělé jsem si prostě oblíbila.
Celý příběh je tak čtivě napsaný, že vás to nutí číst furt dál a dál. Líbí se mi že se v knize dozvídáme plno nových věcí. A Luce jsem si oblíbila ještě víc. Akorát co mě mrzelo, že tam skoro nebyl Daniel. S Luce jsem soucítíla, Daniel mi taky chyběl a chtěla jsem aby byla Luce s ním. Ale pak se tam objevil Miles. A toho jsem si taky oblíbila. Měla jsem ho strašně ráda a přála jsem aby byla Luce s ním. Ale když se tam objevil Daniel, tak jsem byla očarovaná a na Milese jsem úplně zapoměla.
Tahle kniha je boží a autorka tak skvěle píše, že si to zamilujete. Její styl psaní je prostě skvělý.
Já knihu moc doporučuji a už teď chci číst další díl, protože tohle se čte uplně samo!

Pythonissam
03.10.2018

Sérii Andělů Miluji snad nejvíce na světě! Kdyř to byla úplná novinka, babička mi je kupovala jako dárek a já jsme byla nadšená, děj mne pohltil natolik, že místo abych spala, tak jsem až pomalu do rána četla, jelikož mi kniha neumožnila ji položit. Děj byl tak skvělý a vždy to končilo tak otevřeně, že jsme nemohla jen tak přestat číst. Ve škole se mi smáli, ale mne to bylo jedno, měla jsme svou sérii knih.
Pokud se zajímáte o andělé a démoni, o fantasy doporučuji!

knihomolka78
07.07.2018

Pěkné pokračování prvního dílu, ale trochu mě rozčilovalo Danielovo chování. První díl (Pád) byl mnohem lepší, ale i tak se těším na další pokračování.

ame
06.07.2018

No, řeknu vám nejsem z této knihy nadšená, přijde mi že všichni čekali jak se Daniel a Luce spolu budou milovat a budou spolu a teď budou řešit všechny problémy. Ale autorka ne, ono to bude jinak, nebudou spolu a Luce s ním chce být ale on by radši nebyl. No chápu nemuze všude dělat je to co potěší čtenáře nebo to nejvíce očekávané, ale tohle bylo trochu moc a navíc kdo podle konce čekal že to bude napínavější, autorka si usnadnila práci tím že tu byla dohoda a taky kdo si nejvíc oblíbil Cama, myslím že já a pár dalších taktéž. Moc tu ale nebyl a to mě zklamalo. Ale stejně jsem knihu četla jedním dechem a negativní myšlenky se dostavili až po dočtení a při psaní, takže mě možná chápete;-)

Andrea689
03.05.2018

Dobrý den, neprodal nebo neporadil by mi někdo kde knihu sehnat? Nemohu ji nikde najít. děkuji :)

Szekynka
18.04.2018

Oddechové čtení, děj malinko pokulhává a není moc akční, nicméně autorka dál rozvíjí zajímavý námět. Palec nahoru za vložený příběh Shelby a Milese.

petrulka
02.03.2018

Malinko slabší, ovšem Miles a Shelby to celkem zachránili :-)

ZuzikBubu
27.02.2018

Taková normální oddechovka, u které se mi líbí zápletka, zpracováním však kniha bohužel výrazně pokulhavá! Jazykově průměrné, ale relativně čtivé..
Děj se odehrává během 18ti dní, přesto se však hlavní hrdinka neskutečně rychle učí novým věcem, tvoří nová ultra pevná přátelství na život a na smrt a o událostech 2 dny starých mluví jako: "..tehdy se stalo..".. Celé je to pro mě nějak přitažené a především nereálné.
Navíc, autorka hrdinku vykreslila tak, jakože je naprosto stupidní a neumí vůbec používat mozek!! Pro svou pýchu a hrdost nevidí, že jí jde o holý život i když je jí to MNOHOKRÁT říkáno a to i když to zakusí dokonce na vlastní kůži. Je stále jen ukřivděná a tvrdohlavě zaseklá a mě tím čím dál více nesympatická.
Závěr trochu nečekaný, takže dobrý..
Další díl časem zkusím, protože mě zajímá, jak to vlastně celé je, jaký je v tom doopravdy háček, co nám Daniel prozatím tají... ;)

karca5233
11.02.2018

No kde začít... Musím říct že mi občas vadilo jak je Luce nerozhodná a stále dokola to rozmysli jestli ten nebo ten, jestli to či ono ale řekla bych že se jí daří se v tom rozkoukavat a fandím ji že na to všechno přijde a budu čekat kam se to posune.. Řekla bych že i celá kniha byla lepší a možná i akčnější než první díl... Mnohem více mi tu ale vadilo chování Daniela, proč ji trochu nepomůže nebo ji neřekl něco co by to víc ujasnilo.. Oblíbila jsem si i nefilimske postavy hlavně tedy Milese a fandím mu víc než Danielovi tak jdu na další díl..

eva615
09.02.2018

tato kniha se mi libila ,ale zdalo se mi,ze Luce je jeste stale trochu tvrdohlava a neposloucha daniela ,ale jinak je to super ten konec me celkem prekvapil a bala jsem se aby nikdo nezemrel jinak se mi asi vice libi 1 dil . doporucuju za me super nechapu lidi kteri to hodnoti zaporne

MichaelaMisule
29.01.2018

Musím říct že první díl mě moc nezaujal, hlavně z důvodu že jsem první viděla film a celkem mi to zkazilo dojem (moje chyba) ale druhý díl byla pecka. Plno zvratů, napětí, romantiky...moc se mi to líbilo jen je škoda že tam nejsou rozebrány ty minulé životy ale třeba budou v dalších knihách těším se na ně.

Nomia
14.01.2018

Muka číst Muka. Ač se tomu sama divím přečetla jsem tři díly z dané série. Už samotné téma lovestory a padlí andělé mi přišlo celkem zvláštní, ale nejen tématicky byla kniha slabší.
Samotné postavy, dialogy, děj i styl vyprávění, všechno na mě působilo hrozně odfláknutě. Béčková romance ve fantasy hávu.

wildXchos
06.01.2018

Tenhle díl už byl určitě zajímavější, ani chvíli jsem se nenudil.

velunka1269
29.11.2017

Super, už jsem se začetla. :-)

Vikos
17.10.2017

Jako vždy úžasná knížka :) . Ještě když jsem na ní čekala mizerně dlouho - než se dostanu do knihovny - každopádně jsem ráda - co ráda, přímo zářím! - že jsem si jí mohla přečíst :)

tessa.mik
24.09.2017

Kniha jako taková se čte velice dobře. Nemůžu si pomoct, ale pořád tam vidím velké podobnosti s ostatními fantasy sériemi posledních dob, ale kupodivu mi to vůbec nevadí. Protože, ač je to podle stejné osnovy, pořád je tam něco navíc. Problematika anděl/démon versus ostatní padouši a myšlenka, že černá nemusí být vždycky jenom černá a bílá naopak jenom bílá se mi fakt líbí. A už chci prostě vědět, jak to celé dopadne (ikdyž mám už delší dobu svou teorii a čím dál tím víc si myslím, že je pravdivá :D ).

Brambu
06.08.2017

Pokračování už bylo o krapet lepší, ale na můj vkus je tam stále až moc tajemství. Příběh se nám zamotává. Lucinda pořád neví, co je vlastně její milý zač a na scénu přichází nový kluk. Nová škola, noví přátelé, k tomu cestování časem a prostorem a já se ptám: Vydrží stará láska anebo to všechno dopadne jinak?

KlárčaBA
04.08.2017

Neporadil by prosím někdo kde sehnat tuhle knihu?.. sehnala jsem 1. a 3. díl a zamilovaní andělé. bohužel Muka a Vykoupení snad nikde nemají skladem. :-(

TerezaMondeková
30.07.2017

Tento díl se mi zas tolik nelíbil. Luce a Daniel tam pro sebe moc nebyli. Chápu, že jí chtěl chránit, ale i tak. Představovala jsem si to trochu jinak. Ale líbily se mi tam nové postavy Shalby a Milese. A konec se mi líbil nejvíc. Tam se konečně něco dělo.

Princezna22
05.07.2017

Naprosto zase úplně divná kniha! Po prvním dílu jsem myslela, že druhý bude lepší, ale ne pěkně jsem si naběhla.. Tohle se prostě nedalo za mě číst... Nevím asi mi tohle prostě nesedlo. Nicméně nemám ráda,když mám rozečtene série takže další díly zkusím nějak přežít ve zdraví a přečtu je. Uf.

hanina7
26.06.2017

Kniha se mi zdála cela taková v ponuré náladě, ale určitě se vyvedla více než třetí díl. Do série je určitě nezbytná...a také doporučuji si přečíst.

Peťule159
05.06.2017

Přečetla jsem jí jedním dechem ..

Denčaa
28.05.2017

O kousek slabší než jednička. Děj se občas hodně vlekl, ale dalo by se říct, že se tam pořádně co dělo. Trochu mě mrzí, že pouto mezi Luce a Danielem už není tak velké jako v jedničce, ale věřím, že v pokračování se to změní.

betka2467
07.05.2017

Čtivé, chytlavý děj a živé postavy :) Jdu se pustit do dalšího dílu :)

Lenka.Vílka
01.05.2017

Muka. Ne, to neopakuji název knihy, abych věděla, co komentuji. Pouze hodnotím své pocity z knihy. Prostě muka. V prvním dílu jsem na tu hru přistoupila a byla jsem průměrně spokojená (dala jsem 3), ale hodnotit stejně Muka se mi nezdá fér. Kniha se mi četla dobře. Žádné přemýšlení, žádné hluboké myšlenky. A taky jsem po ruce neměla nic jiného. Jinak se musím přiznat, ani bych nedočetla. Zkusila jsem něco, co většinou nečtu, dala dva díly série a dál pokračovat nebudu. Ale berte mě s rezervou, nejsem cílovka.