Vytržení

Vytržení https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/109742/bmid_vytrzeni-7R7-109742.jpg 4 1019 127

Andělé / Padlí anjeli série

Ve třetím dílu série Andělé se dál odvíjí příběh Luce a Daniela. Luce s jistotou cítí, že někde v jejích minulých životech se skrývá něco – nebo někdo –, co by jí mohlo pomoci v tom současném. A tak se vydá na nejdůležitější pouť tohoto života: vrací se napříč věčností, stále hlouběji do minulosti, a stává se svědkyní svých dřívějších vášnivých vztahů s Danielem. S jediným cílem – najít klíč, který odemkne jejich lásce dveře do budoucnosti.... celý text

Literatura světová Romány Dívčí romány
Vydáno: , Knižní klub

Passion , 2011

Buhvico
27.05.2012 4 z 5

Tento díl mi připadal docela zajímavý, dobře vymyšlený..Bylo docela zajímavé se dostat a do tisíciletí př.n.l :-) I když se dalo čekat, jak to všude dopadne..Líbilo se mi i zakončení, které odhalilo děj celé knížky.. Docela se těším na pokračování, bude to mít zajímavé rozuzlení, doufám :-)

Val
13.05.2012 3 z 5

Třetí díl mě osobně moc nenadchnul... Cestování časem sice dobrý, ale jinak bez nápadu.... Luce se s Danielem neustále míjí, on jí honí vyloženě mezi tisíciletími.... ale to je tak asi celé. Vadí mi absence dalších hrdinů, kteří se v knize jen sem tam mihli.... Myslím, že to šlo celé víc rozvinout..... Pro mě zatím nejslabší......

Lenka 13
11.04.2012 4 z 5

Třetí díl také dobrý,těším se na čtvrtý díl..už aby tu byl :o)

trynitrix
05.04.2012 3 z 5

Mno nevím takový nemastný neslaný co se týče toho děje tak aby Luca nějak pokročila v tom aby tu celou věc pochopila prostě druhý díl byl nejlepší. Tady se mi líbilo to cestování do minulosti i když spíš si měla všímat víc věcí okolo než Daniela :-D (z něj byla dobře poprděná :-D ) a malého chrliče jsem si velice oblíbila i když jsem měla tušení kdo to bude ale proč ne svým způsobem ji pomáhal a na konci z toho vyvázla ok SPOILER takže proti Luciferovi nic nemám uvidí se až v dalším díle. Když to shrnu tak to bylo docela chaotický příběh :-D

dqenisa
18.03.2012 5 z 5

Tak jako vždy jsem potěšena. Tahle serie u mě vede. Lepší než druhý díl vážně dobrá kniha.

KateCullen
12.03.2012 4 z 5

Trochu mě to zklamalo - cestování časem byl dobrý nápad, ale bylo to takové chaotické. A když jsem si aspoň popáté přečetla, jak se Luce stýská po Danielovi a jak se vůbec na cestu do minulosti neměla vydat, jen jsem protáčela oči v sloup. SPOILER: Bill jako kamenný chrlič byl takový zvláštní, nevěřila jsem mu - a ono ejhle! Je to Lucifer! KONEC SPOILERU Další díl snad bude lepší - už jen ten Pád andělů z nebes se dá úžasně vylíčit... no, jsem zvědavá na další díl!

sfinxnola
05.03.2012

Knihu jsem přečetla během chvilky,a proti prvním dvěma dílům mi děj přišel zbytečně zamotaný.. Bylo to až nepřehledné. Ale v podstatě to mělo své kouzlo. Jsem zvědavá na 4-tý díl.