Stínem políbená

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Vlády se ujímá jaro a Rose Hathawayová by se měla připravovat na maturitní zkoušku. Jenže od nedávného smrtícího souboje se Strigoji se necítí zrovna nejlépe. Trpí nočními můrami, duši jí zaplavuje temný smutek a předznamenává cosi zlověstného. Rose dobře ví, že jí není dovoleno milovat jiného strážce. Že musí především chránit Lissu, poslední princeznu z rodu Dragomirů. Jenže když přijde na krásného Dimitrije Belikova, některá pravidla se prostě musí porušit! Rose své nejlepší kamarádce Lisse lže o svém vztahu k Dimitrijovi, ale jejich přátelství se nyní ocitá v ještě větším ohrožení než kdy předtím. Nesmrtelní vampýři se chtějí pomstít za to, co jim Rose nedávno provedla. Ve strašlivé bitvě, která předčí i nejhorší noční můru, se Rose bude muset rozhodnout mezi dvěma lidmi, na nichž jí záleží nejvíc. Bude ale její volba znamenat, že přežije jen jeden z nich? A pokud ano, bude to Lissa, nebo milovaný Dimitrij?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36025/stinem-polibena-TWv-36025.jpg 4.61684
Série

Vampýrská akademie / Upírska akadémia 3.

Žánr
Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Domino
Orig. název

Shadow Kiss, 2008

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (153)

Kniha Stínem políbená

Přidat komentář
Alnima
06. listopadu

Zbožňuju sérii Upirská akademie. O upírech je toho napsaného již spousta, ale tato série má spousty originality a dá se číst v každém věku. Je tam i pro mě originální milostná linie (alespoň v něčem).

Nel-ly
15. září

Nejlepší díl série.
Dostatečně temný. S absolutním "what the f*ck was that" koncem. Epický.


ydnac
07. září

Vampýrskou akademii jsem četla už před lety a tenkrát mě opravdu uchvátila, upíří ságy teprve začínaly, takže to pro mě bylo něco nového:-) Rose byla skvělá, moc jsem si jí oblíbila. Celou sérii jsem hltala a prioritně bych ji doporučila věkově náctiletým, ale myslím, že neurazí ani starší fanoušky:-)

Jája92
21. července

Další díl, který jsem četla s nadšením.

Cress
28. června

Tenhle díl je prostě boží. Dozvídáme se trochu více o Roseině stínem políbení. Konečně se stane to, na co jsme všichni čekali a ten konec je skvělý náběh na další díl.

vladka16
20. června

Rose je vzpurná,hubatá,neví co se sebou.Někdy jedná dřív než myslí,ale v tomhle věku to asi ani jinak nejde.Touha po kousku štěstí,smysl pro povinnost,odvaha,někdy osamělost.Opravdu musí být silná,aby všechno zvládla.Samozřejmě,není na to sama,má přátele i nepřátele.Moc jim všem držím palce,
aby v dobrém uspěli.Už kolikrát jsem si říkala,jak může spisovatel-ka ,něco tak fantastického napsat-kam chodí na ty nápady?Jsem moc ráda,že takoví lidé jsou,můžu prožívat věci ,které v běžném životě nezažiju a to je fajn. Tak že,vzhůru na další díl.

Catyna
11. června

Parádní série

NienorNíniel
27. května

(+ SPOILER) Jak já tuhle sérii miluju. Čtu ji už po třetí a mohla bych ji číst pořád.

Vždycky když je vztah mezi Dimkem a Rose na tom dobře, stane se něco hrozného. Nejdřív Mason a pak tohle... Konec mi zlomil srdce. Po Dimkove přeměně ještě přišlo rozloučení s Masonem, opuštění Lissy a zneužití Adriana. Ubožák Rose... Musela se cítit úplně ztracená.

1 ...

Doporučujeme

Operace Arktida
Operace Arktida
Klíč k času
Klíč k času
Napůl divoký
Napůl divoký
Matylda
Matylda