Stínem políbená

Vlády se ujímá jaro a Rose Hathawayová by se měla připravovat na maturitní zkoušku. Jenže od nedávného smrtícího souboje se Strigoji se necítí zrovna nejlépe. Trpí nočními můrami, duši jí zaplavuje temný smutek a předznamenává cosi zlověstného. Rose dobře ví, že jí není dovoleno milovat jiného strážce. Že musí především chránit Lissu, poslední princeznu z rodu Dragomirů. Jenže když přijde na krásného Dimitrije Belikova, některá pravidla se prostě musí porušit! Rose své nejlepší kamarádce Lisse lže o svém vztahu k Dimitrijovi, ale jejich přátelství se nyní ocitá v ještě větším ohrožení než kdy předtím. Nesmrtelní vampýři se chtějí pomstít za to, co jim Rose nedávno provedla. Ve strašlivé bitvě, která předčí i nejhorší noční můru, se Rose bude muset rozhodnout mezi dvěma lidmi, na nichž jí záleží nejvíc. Bude ale její volba znamenat, že přežije jen jeden z nich? A pokud ano, bude to Lissa, nebo milovaný Dimitrij?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/36025/stinem-polibena-TWv-36025.jpg 4.61561

Vampýrská akademie / Upírska akadémia (3.)

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Domino

Shadow Kiss (2008)

Kniha Stínem políbená

Lalina3

Bomba, bomba! Zatím nejlepší, i když konec mě nepříjemně překvapil, ale známe Mead... :)) Ona to nějak rozplete, pro spokojenost všech :)
Jen teda nesnáším Lissu... :D Ale Rose, Dimitrij, Adrian, to jsou lásky :)) Okamžitě letím na další díl.

DannyLady
29.12.2018

Do této série sem se absolutně zamilovala. Pohltilo mě to a sem tím už opravdu posedlá. Autorka odvedla opravdu dobrou práci a divím se, že se toho neujal kvalitní režisér či scénárista. Jsem velikým fanouškem Rose a Dimitrije a musím říct, že takhle sem si u knihy už dlouho nepobrečela.

Twinny
27.12.2018

Třetí díl jsem ohodnotila pěti hvězdičkami. Na rozdíl od ostatních knih, které dosáhly jen čtyř. Ani nevím proč jsem ho ohodnotila lépe. Možná díky vysvětlení podstaty pouta, posunu vztahu mezi Rose a Dimitrijem, bitvě, nebo to bylo tím koncem? Těžko říct.

KnihomolkaMari
22.12.2018

Stínem políbená byla prozatím nejlepším dílem série. Kniha plná napětí a zvratů. Poslední třetinu knihy jsem hltala tak rychle, že jsem se skoro ani nestihla nadechnout. A konec? Ten mě velmi překvapil. Rozhodně doporučuji! Teď už jen uvažuji, jestli se hned pustit do dalšího dílu či ne.

Hoshi
06.11.2018

Ach ano, po přečtení tohoto dílu stejně jako všichni ostatní autorku nemám ráda a stejně, jako když jsem to četla poprvé, se mi po tvářích koulely slzy. Avšak s radostí se pustím do dalšího dílu a těším se, co dál :)

MIA-chan
05.10.2018

Co si o sobě sakra autorka myslí? Musím se přiznat, že konec jsem probrečela. Nedokážu to pochopit. Po dočtení této úžasné a zároveň hrozné knihy( konec) jsem dlouhou dobu jen tak koukala do zdi. Nechápu autorku jak může tohle trápení zvládnout. Patří jí můj obdiv. Úžasná kniha❤

Lethania
02.09.2018

Další úžasné pokračování série, kterou miluji a troufám si tvrdit, že je jednou z nejlepších fantasy sériích, které jsem kdy četla.

Lucka1355
11.07.2018

Tento díl byl velmi povedený, bylo zde více akce, vtipných hlášek , dobrodružství a konec tohoto dílu mě docela překvapil.