Mrazivý polibek

Rose Hathawayová se topí v problémech. Její úžasný učitel Dimitrij jako by ji přehlížel, Mason ji naopak zavaluje milostnými návrhy, které ona nechce přijmout, a navíc na akademii zaútočili smrtonosní Strigojové! Škola je plná strážců, přijíždí dokonce i Rosina matka Janine. Nic z toho však nestačí, a tak se studenti i profesoři vydávají na vánoční prázdniny do Idaha, kde snad budou v bezpečí. V luxusním horském středisku mají všechno, na co si vzpomenou. Chybí jen to nejdůležitější jistota, že je Strigojové nenajdou a nezničí. Tři studenti se proto vydávají zpět do akademie, aby se Strigoji svedli konečný a vítězný souboj. Když se to dozví Rose, vyrazí za nimi, aby jim pomohla. Nemá ale nejmenší tušení, že se ocitla v takovém nebezpečí, jaké si do té doby ani neuměla představit. A jediným jejím ochráncem je Christian......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31457/mrazivy-polibek-uuG-31457.jpg 4.51596

Vampýrská akademie / Upírska akadémia (2.)

Frostbite (2008)

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Domino

Kniha Mrazivý polibek

Lalina3
včera

Tak nevím. Všem se druhý díl líbí víc, ale mně přijde slabší. Až skoro úplně do konce se tu prakticky nic neděje a pak se všechno zase stane až moc rychle.
Velmi kladně ale hodnotím konec, že ne všechno dopadlo jako v pohádce, ale prostě reálně.
A samozřejmě je kniha šíleně čtivá :))

Ivka14

Pokračování mě nebavilo a do dalších dílů se nebudu ani pouštět. Což je škoda, protože slyším na tuhle sérii jenom samé chvály.

DannyLady
27.12.2018

Pokračování příběhu mě strhlo a nepustilo. Nabídlo pár nových a zajímavých postav. Příběh sem hltala a za jeden den bylo po knize. Příběh byl ještě víc strhující jež první díl a na konci jsem brečela jak želva. Milostným příběhem Rose a Dimitrije sem naprosto posedlá.

Twinny
27.12.2018

Druhý díl začíná celkem drsně. Vlastně celý je drsný. To, čeho se Rose bála, čemu úspěšně unikala bez ochrany strážců, ji dostihlo. Nakonec se Rose dostane jedné z nejvyšších poct v životě dhampíra.

Hoshi
04.11.2018

Druhý díl byl působivý, čtivý, nabitý akcí a plný překvapení. Konec knihy mě nadchl a asi každý si jej tajně přál.

monita333
19.10.2018

Konečně jsem dohrabala k tomu, abych si přečetla druhý díl :D musím říct, že mě překvapil. Nemůžu úplně říct, že je lepší jak 1. Pro mě jsou tak nějak nastejno. Ale tady? Střetnutí se Strigoji už ve druhém díle.

Líbí se mi jak se postavy vyvíjejí a vztahy mezi nimi. Jsem moc zvědavá, jak to bude dál :D

Všechny nás v knize zasáhlo a já vím, že jsem nad touto sérií nebrečela naposledy...

No nic, jdu do svojí knihovničky pro třetí díl ;)

MIA-chan
04.10.2018

Ještě lepší než jednička. Miluji tuhle sérii. Moc chci, aby byli Rose a Dimitrij spolu. A jestli nebudou, tak přísahám, že pojedu za Richelle Mead a osobně jí dám co proto :D

Lethania
02.09.2018

Pokračování Vampýrské akademie je snad ještě lepší než první díl. Trochu akce, trochu romantiky, trochu všeho.