Mrazivý polibek

Rose Hathawayová se topí v problémech. Její úžasný učitel Dimitrij jako by ji přehlížel, Mason ji naopak zavaluje milostnými návrhy, které ona nechce přijmout, a navíc na akademii zaútočili smrtonosní Strigojové! Škola je plná strážců, přijíždí dokonce i Rosina matka Janine. Nic z toho však nestačí, a tak se studenti i profesoři vydávají na vánoční prázdniny do Idaha, kde snad budou v bezpečí. V luxusním horském středisku mají všechno, na co si vzpomenou. Chybí jen to nejdůležitější jistota, že je Strigojové nenajdou a nezničí. Tři studenti se proto vydávají zpět do akademie, aby se Strigoji svedli konečný a vítězný souboj. Když se to dozví Rose, vyrazí za nimi, aby jim pomohla. Nemá ale nejmenší tušení, že se ocitla v takovém nebezpečí, jaké si do té doby ani neuměla představit. A jediným jejím ochráncem je Christian......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/31457/mrazivy-polibek-uuG-31457.jpg 4.51740

Vampýrská akademie / Upírska akadémia 2.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Domino

Frostbite, 2008

Kniha Mrazivý polibek

Alnima
06. listopadu

Zbožňuju sérii Upirská akademie. O upírech je toho napsaného již spousta, ale tato série má spousty originality a dá se číst v každém věku. Je tam i pro mě originální milostná linie (alespoň v něčem).

Nel-ly

Díly samostatně nejsou tím nejsilnějším, ale přesto hezky ubývají a... no počkejte si na trojku, to je nářez. Ale tady je zas Adrian. A ta temnota, které všichni ti upíři a vampýři budou čelit. A... díl je možná slabší, ale má silné momenty, skvělou hrdinku a... no je tam ten Adrian, že jo :D

ydnac

Vampýrskou akademii jsem četla už před lety a tenkrát mě opravdu uchvátila, upíří ságy teprve začínaly, takže to pro mě bylo něco nového:-) Rose byla skvělá, moc jsem si jí oblíbila. Celou sérii jsem hltala a prioritně bych ji doporučila věkově náctiletým, ale myslím, že neurazí ani starší fanoušky:-)

Jája92

Těšila jsem se na pokračování knihy, které mě opět potěšilo.

Cress

Tahle knížka je od Richelle Mead, takže je nemožné, aby se mi nelíbila. Není perfektní, ale pro mě bude tahle série vždycky nejlepší série na světě. Kniha se točí převážně kolem romantiky, ale ke konci se dostane i na akci. Pokud jste to nečetli, rozhodně to napravte.

vladka16

Jsem napnutá jako kšandy,paráda...

Catyna

Parádní série

Lilit15

Už mi celkem začínalo lézt na nervy, jak jsou Lissa a Christian pořád spolu, tak nějak jsem Rose chápala. Možná, že kdyby si víc pokecala se svou kamarádkou mohlo všechno skončit jinak, ale taky záleží jak se na to díváte vy. Třeba by se i tak nic nezměnilo..Nevím.. Adrian.. wow to je zajímavá postava. Tak jako Rose se nemohu od něj odtrhnout, taky mě dokázal zaujmout. Naprosto netuším co od téhle postavy očekávat, tak snad se toho dozvím víc v dalším díle.. xdd
Rose a její matka jsou si tak strašně charakterně podobné.. ,že je to až k nevíře xdd co víc dodat..
Knížka byla úžasná a já se hned vrhám na další díl !!! Xdd

Císař Nihon-džinu
Císař Nihon-džinu