Koupit knihy

Richelle Mead

americká, 1976


Nahrávám...
TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 25 knih

Komentáře (56)

elensiel
19.09.2021

Tahle spisovatelka pro mě byla ztrátou času. U hlavních hrdinek jsem viděla to, že se neumí chovat ve vztazích (jak partnerských, tak i dalších). Jde vidět, že ve volném čase sleduje "špatné reality show", jak je popsáno v jejím životopise. Četla jsem od ní vampýrskou akademii, která mě trochu bavila, když mi bylo 14. Když jsem se později ke knihám vrátila, monology a styl uvažování hlavní postavy byly velmi nevyspělé - divím se, že je psala dospělá žena. Stejně tak, když jsem dostala doporučení na Sukubu - přečetla jsem dvě knihy. První ušla, ve druhé už se hodně opakovala, největší akce byly až na konci (a přitom to mohlo být třeba i uprostřed a mohly být lépe rozvinuté - např. plánování literárního festivalu bylo odfláklé) a třetí jsem v polovině přestala číst, protože tam bylo dokola pořád to samé. Neustálé urážky mezi všemi postavami není něco, co by mě v knihách bavilo.

Nel-ly
15.09.2020

VA je moje absolutní srdcovka.
Proto mě zklamalo, že žádná další série, co jsem od autorky zkusila, mě už nezaujala.

Myartiststyle
10.12.2018

Richelle Mead je skvělá spisovatelka. Četla jsem skoro všechny její knihy. 1. sérii Vampýrské akademie jsem četla všechny, bohužel měla jsem je jen zapůjčené a nemám je doma, ale byli hrozně skvělé. Doma mám jejich pokračování 2.série Pokrevních pout a musím říct, že jsem se od knížek neuměla vůbec odtrhnout. Přečetla jsem její nové knihy Třpytný dvůr a Půlnoční klenot, které na sebe navazují a to znamená, že vyjde za chvíli poslední díl z této řady na který se už moc těším!!!

JeonMellie
12.03.2018

Právě jsem dočetla Neslyšno jedním dechem... Nikdy v životě mě žádná kniha takhle nezaujala. Její styl psaní je neuvěřitelný, moc se mi to líbí. Hlavní postavy Fej a Li Wey jsou úžasné a zamilovala jsem si je. Určitě doporučuji přečíst, nezklame vás. Mrzí mě, že nedostanu pokračování, ale co se dá dělat... Určitě si od této autorky přečtu více knih ❤

Katie46
25.11.2017

Má oblíbená autorka a její nej série VA. =) Nevíte někdo, zda u nás vyjde její vydání bonusových povídek k VA a jejímu 10. výročí?? Bylo by to super.

Veve721
12.01.2017

Výborná spisovatelka. Zatím jsem četla Sukubu (jedna z mých úplně nejoblíbenějších knižních řad) a Vampýrskou akademii, dva díly VěkuX a novelku Neslyšno - všechno se mi líbilo. Mám doma i několik dílů Pokrevních pout a Třpytný dvůr, tak se moc těším, až se začtu. Nepochybuju, že budou stejně skvělé jako celá Richellina tvorba. :3

angelbooks
21.11.2016

Knihy od této autorky jsem začala číst na doporučení kamarádky, která si nenechala ujít ani jeden díl z jejích sérií.
Musím uznat, že knihy mají spád, jsou vtipné a ve správných chvílích i romantické :) moc, moc její knihy doporučuju, nebudete se nudit, rozhodně ne :D :).

dorkas
04.11.2016

Richelle se věnuje žánru young adult a fantasy. Vystudovala umění a komparativní religionistiku a kromě psaní, kterému se věnuje na plný úvazek, ji baví cestování, příprava koktejlů, pití kávy a nakupování. Její knižní série Vampýrská akademie, Pokrevní pouta i Sukuba se staly velmi oblíbenými a záhy se zařadily seznam bestsellerů The New York Times a USA Today. Knihy této autorky si velice rychle našly své čtenáře i u nás.

1