Trápení

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Sukuba je nadpřirozená bytost, která smí po libosti měnit podobu a jediným jejím úkolem je svádět. Zní to tak lákavě! Dívka může být, kým chce, její šatník je nevyčerpatelný a smrtelní muži by udělali cokoli pro její pouhý dotek. No, vlastně za to platí svou duší, ale proč zacházet do přílišných podrobností? Avšak život Georginy Kincaidové, sukuby ze Seattlu, není ani zdaleka tak exotický. Pracuje v knihkupectví a její šéf je poměrně nesnesitelný uťáplý chlap. Nesmrtelní přátelé si z ní nepřestávají dělat legraci kvůli jedné její dávné proměně. A nejhorší ze všeho je to, že si nemůže vyjít na rande, aniž by z dotyčného muže nevysála život. Ona by přitom dala všechno na světě za to, kdyby se směla dotknout slavného a neodolatelně krásného spisovatele Setha Mortensena! Snění o Sethovi však bude muset počkat, protože ve světě nadpřirozených bytostí se začíná dít cosi podivného… a velmi nebezpečného. Georgina se proti vlastní vůli stává aktérkou souboje mezi dobrem a zlem…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/63_/63281/sukuba-trapeni-gYp-63281.jpg 4.1883
Série

Sukuba 1.

Žánr
Romány, Pro ženy, Fantasy
Vydáno, Domino
Orig. název

Succubus Blues, 2007

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (117)

Kniha Trápení

Přidat komentář
Ameeiz
10. listopadu

Hezké a čtivé.

ydnac
01. října

Lehké, oddechové čtení :-) o upírech, démonech, svádění.... :-)


Calla2002
04. srpna

Na pět to asi není, ale mám ráda tohle téma. Ty upíři, andělé, sukuby a tak dále. Myslím, že to bylo pěkně sepsané a mělo to nějakou dějovou linii. Když to tak vezmete, vlastně byla hlavní hrdinka docela obyčejná. Ne, špatně řečeno. Když se podíváte na hrdinky jinde. Jsou vyvolené, všemocné a objeví se u nich nějaká extra schopnost. U Georgie je jasné, že je silná, ale ne tak silná. Nebyla to ona, kdo porazil Helenu s Romanem, byla tam hlavní hrdinkou, a byla dobrou hlavní hrdinkou, ale nebyla to taková ta typická Mary Sue, co nakonec zachrání situaci. Nebo aspoň ne úplně sama.

Tamamori
27. června

Četla jsme od této autorky série Pokrevní pouta a Vampýrskou akademii a milovala je. Hlavní hrdinové byli úžasní. Děj byl úžasný.
Tohle byl ale takový průměr. Děj mi opravdu dost předvídatelný. Georgina mi jako hlavní hrdinka moc nesedla. A Seth byl tak nevýrazný, že jsem si ho nedokázala oblíbit.
Jediná zajímavá postava byl překvapivě Carter :)
Druhý díl si přečtu, ale jen proto, že už ho mám doma. Kdybych si teď měla knížku koupit, nedělala bych to.

Domča153
11. května

(+ SPOILER) Jsem jediná kdo fandil Romanovi? :D
Myslím ohledně toho aby byl s Georginou obzvlášť po tom co řekl ze toho nechá a odejde s ni.
Jinak kniha je lepší průměr. Nemusím se k ní v budoucnu znovu vracet ale nemám problém ji někomu doporučit jako oddechové čtení.

Catyna
21. dubna

Výborné čtení

havrmoni
06.09.2019

Tohle jsem začala číst na základě komentu pod jinou sérií o sukubách. Prý tohle je o moc lepší. Tak po prvním díle musím říci, že ne. Čekala jsem něco akčnějšího a zkušenější sukubu, no tohle se táhne. Kdybych nebyla zvědavà jak to všechno dopadne, tak další díly nečtu.

Malinali
11.08.2019

Taková oddechovka, ale nějak mě to úplně nepohltilo a do dalších dílů se mi nechce.

1

Doporučujeme

Chamtivost
Chamtivost
Pronásledovaná
Pronásledovaná
Dvě zrcadla
Dvě zrcadla
Stíny
Stíny