Trápení

Trápení https://www.databazeknih.cz/img/books/63_/63281/bmid_sukuba-trapeni-gYp-63281.jpg 4 991 125

Sukuba série

Sukuba je nadpřirozená bytost, která smí po libosti měnit podobu a jediným jejím úkolem je svádět. Zní to tak lákavě! Dívka může být, kým chce, její šatník je nevyčerpatelný a smrtelní muži by udělali cokoli pro její pouhý dotek. No, vlastně za to platí svou duší, ale proč zacházet do přílišných podrobností? Avšak život Georginy Kincaidové, sukuby ze Seattlu, není ani zdaleka tak exotický. Pracuje v knihkupectví a její šéf je poměrně nesnesitelný uťáplý chlap. Nesmrtelní přátelé si z ní nepřestávají dělat legraci kvůli jedné její dávné proměně. A nejhorší ze všeho je to, že si nemůže vyjít na rande, aniž by z dotyčného muže nevysála život. Ona by přitom dala všechno na světě za to, kdyby se směla dotknout slavného a neodolatelně krásného spisovatele Setha Mortensena! Snění o Sethovi však bude muset počkat, protože ve světě nadpřirozených bytostí se začíná dít cosi podivného… a velmi nebezpečného. Georgina se proti vlastní vůli stává aktérkou souboje mezi dobrem a zlem…... celý text

Romány Pro ženy Fantasy
Vydáno: , Domino

Succubus Blues , 2007

Vera.sarance
02.01.2012 3 z 5

Na ukrácení dlouhé chvíle je to dobré, jenže i tak tam jsou některé věci takové poněkud zvláštní, Georgina je na mně v začátcích knihy taková nepropracovaná, připadá mi jak kdyby to bylo hlavně o tom, že autorka chce dokázat, že zvládne i trochu dospělejší knížku o nadpřirozenu a tak to prostě udělá tak, že oproti Rose, která byla vyjukaná a neposkvrněná, tak tam dala nadneseně řečeno "pěknou rajdu", aby se jí líp pracovalo.
No a zápletka, musím říct, že prostě podvědomě tušíte, kdo je záporák, což bych přežila. Ale osobně mne štve, že zaporák není trošku lepší, Georgina se mu tam bojí a prostě mi připadá, že se ho bojí jen na základě "Jsem velkej zlej psychotickej --tady by byl spoiler, tak si to domyslete:-)--, nebudeme moc řešit moje jednání, ani fakt, který by ze mně mohl udělat záporaka trochu lepšího, jen se mně prosím tě ted tak 5 kapitol boj, než tě něco zachrání". Takže shrnuto, moje nejoblíbenější knižka to nebude, má to spoustu chybiček, ale tak když mi dojdou oblíbené série knih, tak si další díl přečtu, na světě jsou rozhodně mnohem horší fantasy romány pro ženy/dívky. Což mně přivádí k faktu, že nechápu, jak to některé brněnské prodejny mohou dát tohle do kategorie typu "Čtení pro dívky", z vlastní zkušenosti vím, že v kategorii čtení pro dívky jsem se hrabala tak od svých 12ti no a některé scény v této knize by mne možná trochu ehm,překvapily..

abbey
24.08.2011 5 z 5

Kniha mě trošičku zklama na rozdíl od Vampýrské akademie jsem celou dobu tušila co se stane, ale i přesto mě kniha velice zaujala a Richelle opět nezklamala :)).. jen některé scény by měli být 18+ :D

KateCullen
21.08.2011 5 z 5

Poutavý příběh - trošku něco jiného než VA, ale pořád tam účinkují nadpřirozené bytosti. Příjemně mě překvapilo prostředí - knihkupectví, knihy, hlavní hrdinka se seznámí se spisovatelem... skvělé! A co se týče města - v Seattle už byli zapasovaní i upíři ze Stmívání, takže se to tam musí démony jen hemžit :). Jen si říkám, že některé scény v knize by měli by být 18+ ;).

Aria85
09.08.2011 4 z 5

Nevěděla jsem, co od toho čekat a mile mě to překvapilo.. čtivé, jsem zvědavá na další díl

La Fiera
07.07.2011 4 z 5

Z knihy mírné zklamání, čekala jsem tak trošku víc.