Na vrcholu

Georgina Kincaid vysává. A to doslova. Láska totiž zraňuje a ničí a nikdo jiný to neví lépe než právě Georgina, protože ze svých milenců vysává život. Nemůže jinak. Georgina je totiž Sukuba – démon žívící se mužskou touhou. Je však ironií osudu, že se Georgině, démonu, jehož úkolem je svádět, nedaří získat srdce toho, jenž nejen ví, ale ještě ke všemu ji bere takovou, jaká je. Chaos v jejím srdci však není jedinou věcí, která ji trápí. Má starost o Douga, svého spolupracovníka v knihkupectví. V poslední době je fakt divnej a Sukuba cítí, že je za tím mnohem víc, než se zdá. Tak moc by při pátrání po příčinách Dougových bizarností potřebovala pomoc svého nejlepšího přítele z rodu nesmrtelných. Avšak Bastien na ni nemá čas. Georgina musí tedy pátrat na vlastní pěst, a to hodně rychle, protože Doug určitě nebude ten poslední v řadě....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/82712/big_sukuba-na-vrcholu-VSX-82712.jpg 4.2749

Sukuba 2.

Romány, Pro ženy, Fantasy

Vydáno: , Domino

Succubus On Top, 2008

Kniha Na vrcholu

Luigi1

Čtení dobrý ale rojezd byl strašně pomalý a zdlouhavý.

PhoebePollard
10.10.2021

Klasická kniha od Richelle Mead, nic světoborného, ovšem příjemně vás to zaměstná. A já se přiznám, že mi celý ten nápad přijde velmi zajímavý a ráda si přečtu i další díly.

Karoli282
19.03.2021

Super pokračování. Tento díl se opět čte velmi lehce. Objevila se nám tu nová zápletka i nové postavy. Dočkali jsme se vývoje vztahu Georginy se Sethem. Těším se na další díl.

Luccinda
19.10.2020

Po velkém zklamání z prvního dílu se má očekávání ohledně pokračování Sukuby propadla až někam do hlubin pekla. A musím říct, že nebýt tak nízkých očekávání, asi by to pro mě bylo stejné utrpení jako čtení jedničky. Pojďme si tedy vyjmenovat všechny věci, které jsou na této knížce špatně:
1. příběh - tedy spíš jeho absence. Co se v tom druhém díle vlastně stalo? Georgina se vyspala s pár lidma, NEvyspala se se svým přítelem. Někde kolem strany 230 se objevil zaporák, načež ho o deset stran později zamordovali.
2. plytké a nevýrazné postavy, přičemž jsem si většinu z nich z prvního dílu ani nepamatovala. Georgina mě kupodivu moc nerozčilovala, což je na druhou stranu určitě posun k lepšímu.
3. příliš mnoho nadpřirozených ras, člověk se v tom hrozně ztrácí.
4. chybí tomu šmrnc, něco, coby mě donutilo ihned sáhnout po dalším díle.

Na druhou stranu nemůžu autorce upřít, že minimálně ten druhý díl napsala zatraceně zábavně a neskutečně čtivě. A jako jo, ty sexuální scény tomu dodávají nějakou tu jiskru, navíc jsou skvěle napsané, takže za to rozhodně palec nahoru.

ydnac
01.10.2020

Lehké, oddechové čtení :-) o upírech, démonech, svádění.... :-)

Calla2002
05.08.2020

Překvapilo mě to, Bastian je úžasná postava a naprosto zbožňuju vztah mezi Georgie a jím. Je to jasnej příklad přátelství až za hrob, i přes tu kravinu co udělali, a že si to nakonec přiznal i Bas, zůstali přáteli a minimálně další tisíciletí pořád ještě zůstanou. Ambrózie mě taky překvapila, co mě ale nepřekvapilo byla orientace naší Dany, teda, ze začátku mi to nešlo do hlavy, až někdy v půlce. Seth se zase vytáhl co se ohledně toho všeho a všech děje, je to celkem nevýrazná postava, ale dohání to tím jak je úžasnej v těch nejhorších chvílích.

Catyna
12.05.2020

Výborné oddechové čtení

Kacennnka
10.11.2019

Co jsem vlastně čekala? První díl se mi líbil, docela se mi vážně líbil, ale tohle bylo... zvláštní. Zápletka se mi zdála krajně dost průhledná a nezajímavá. Prolínalo se tam moc problémů a bylo těžké pozorovat jenom jeden. Kniha se mi už nezdála ani nijak vtipná a Georgina se mi strašně zprotivila. Navíc to mohlo klidně skončit tak o 40 stránek dřív, než to ve skutečnosti skončilo a autorka si klidně mohla odpustit pár posledních stran.