Sny

Sny https://www.databazeknih.cz/img/books/98_/98915/bmid_sukuba-sny-run-98915.jpg 4 699 66

Sukuba série

Jsou dny, kdy holka neví, který problém řešit dřív. Obzvlášť to platí v případě sukuby Georginy Kincaidové, která získává energii ze svádění mužů. Na první pohled záviděníhodná schopnost ovšem značně komplikuje její vztah se slavným spisovatelem Sethem - nemůžou spolu mít sex, protože tím by ho Georgina bezděčně zabila (a to, přiznejme si, by odradilo každého muže i zamilovaného). Navíc je Seth pohlcen prací na svém nejnovějším románu a Georgina musí zasvěcovat novou, poměrně neschopnou sukubu. A jako by toho ještě nebylo dost, Georginu trápí děsivé sny. Někdo nebo něco ji za noci pronásleduje, vysává ji energii a předestírá nepěkné vize její budoucnosti. Georgina hledá odpovědi u Danta, vykládače snů, který má spojení s podsvětím. Jenže jeho flirtování a šarm ji matou čím dál víc, mimo jiné i proto, že její vztah se Sethem prochází krizí. Georgina musí zkrátka řešit hned dva problémy najednou: znovu se ujmout vlády nad svým milostným životem a vypořádat se s nepřítelem, který jí vstupuje do snů. Je totiž docela možné, že pokud Georgina neuspěje, nebude už nikdy moci klidně spát...... celý text

Romány , Pro ženy , Fantasy

Vydáno: , Domino

Succubus Dreams , 2008

Babsie
Babsie
14.05.2023 1 z 5

Myslela jsem, že horší než předchozí díl to být nemůže. Takhle kniha ho ovšem překonala. Větší bizár jsem ještě nečetla. "Děj" je nesmyslný a k smrti nudný, všechny postavy na přesdržku, až je vám líto, že jsou většinou nesmrtelné. Nechápu, že tohle autorka napsala a myslela to vážně.

Každá myšlenka, každá zápletka, každá postava a každý dialog mě iritovali. Musela jsem přeskakovat tak moc, že jsem ve finále přečetla asi dvě třetiny knihy. Dalšími dvěma díly jsem se prokousala ještě rychleji, a jsou ještě bizarnější, pokud je to vůbec možné. Pokud čekáte něco jako Vampýrskou akademii, od těchle knih se držte dál.

Luigi1
Luigi1
13.01.2022 3 z 5

Nějak jsem se nemohl chytit rozjezd,jako kdyby mě něco brzdilo.

PhoebePollard
PhoebePollard
10.10.2021 3 z 5

Hezky se to rozjíždí, nemám moc co vytknout. Nejedná se o nic světoborného, ovšem já, jakožto cílová skupina, se do tohohle opravdu dokážu začíst.

Karoli282
Karoli282
19.03.2021 5 z 5

(SPOILER) Další fajn díl. Georgina určitým způsobem udržuje vztah se Sethem, ale bohužel se vyskytnou překážky a nedopadne to úplně ideálně. Celkový děj se začíná slibně rozjíždět a já už se nemůžu dočkat pokračování.

ydnac
ydnac
01.10.2020 3 z 5

Lehké, oddechové čtení :-) o upírech, démonech, svádění.... :-)

Calla2002
Calla2002
05.08.2020 5 z 5

Tenhle díl se mi líbil o něco víc, i když asi spíš kvůli tý negativní stránce. Ne, že bych Setha neměla ráda, ale přijde mi to najednou mnohem víc zajímavější. Jako, potkat ho, tak mu vrazím takovou, že mu zlomím čelist, a jsem mimochodem pěkně vytočená, ale tenhle díl se mi líbil i přes to. Fakt moc mám ráda Cartera, neteře Setha a Georgie mi tak nějak přirostla k srdci. Celkem mě ale straší to čtení z dlaně od Dantea. Za to mě strašně zajímá ta vize od Nyx. Myslím, že v budoucích dílech bude ještě hodně zápletek a věcí na vysvětlení.

PS: Popravdě, Seth se mi teď opravdu ale opravdu moc protiví.

Catyna
Catyna
12.05.2020 5 z 5

Výborné oddechové čtení

havrmoni
havrmoni
07.09.2019 3 z 5

Tak pořád to úplně ono takový to, páni to bylo něco, ale nějak jsem do toho zapadla. Musím uznat, že se to celkem dobře čte a i když si říkàm ,, to se zas táhne a nic se neděje", tak nepřeskakuju. Mám strach, aby mi něco neuteklo :))

Purple7
Purple7
08.07.2019 4 z 5

Zatím se mi tento díl líbil asi nejvíc, víc fantasy, víc záhad s nelaciným vysvětlením, ale je vidět, že tyto tři díly sloužily jen k seznámení s dějem a že si autorka teprve připravovala půdu pro propracovanější zápletky. A jak autorku znám, ještě se setkáme se starými známými.

ElizabethB
ElizabethB
28.05.2019 4 z 5

Richelle Mead má jednoducho úžasný štýl.

Zirvith
Zirvith
01.05.2019 3 z 5

Třetí díl Sukuby nebyl o mnoho lepší jak druhý díl, ale alespoň ke konci byla kniha zajímavější a lépe se četla. Jinak je děj často o ničem.. Ale docela jsem si tady oblíbila postavu Danteho :)

Damonka12
Damonka12
19.01.2019 4 z 5

Ty jo vážně skvělá kniha, autorka umí psát a úplně vás vtáhne do děje. Georgina je úžasná. Jediné co mě mrzelo byl trochu ten konce, to co se stalo se Sethem. Knihu čtu už po několikáté a pokaždé mě to stejně mrzí. Ale jinak dokonalost. Čtu tuto sérii už po několikáté a nikdy mě nepřestane bavit.

Okoslav
Okoslav
24.12.2018 3 z 5

Vztahový román pokračuje, do města přichází nová sukuba a objeví se i první skutečná krize mezi Georginou a Sethem (ne že bychom to nečekali a ne že by to nakonec nedopadlo přesně tak, jak jsme mysleli už na začátku knihy - uvidíte sami).

Tentokrát konečně dojde i na nějaké ty nadpřirozené záležitosti, všechno má ale pořád výrazně epizodní charakter. Škoda. Konec trojky nicméně naznačuje, že už na čtenáře Mead chystá větší a zásadnější příběh, ve kterém půjde doslova o Georgininu duši. Hurá! Sem s tím a padlými nešetřete :-)

matej5731
matej5731
21.11.2018

Dobrý den, nutně sháním tento díl ke koupi pro moji přítelkyni. Prosím ozvěte se. Děkuji moc.
604 919 549
sewyk220@seznam.cz

Adriana21
Adriana21
14.02.2018 4 z 5

Další super díl. Dobře se četl, prostě bavil mě.

Lucik100
Lucik100
27.08.2017 5 z 5

Skvělá další zápletka této série. Konec mě teda nepotěšil, ale Carter je boží.

Ivanka83
Ivanka83
27.04.2017 4 z 5

Tento díl lepší než předchozí. A už s nadšedním čtu další díl :-)

EvikU.
EvikU.
04.04.2017 4 z 5

Tato serie určitě nezklame nikoho. Přála bych jim, aby to Georgině a Sethovi vyšlo. Hezky se to čte.

Richelle
Richelle
14.03.2017 5 z 5

Mám úspěšně přečtenou tady tu sérii. Několikrát. Richelle Mead patří k mojí oblíbené autorce. Kniha je krásná, čtivá a rozhodně mě tady tento díl bavil. Také díky Carterovi. Přesto si myslím, že jsou od autorky lepší knihy. Ale fanynky si tuto knihu nemůžou nechat ujít.

ewi
ewi
18.02.2017 2 z 5

rozhodla som sa seriu si precitat celu, no rozhodne sa tak nebavim, ako u inych serii autorky...tento diel opat dost " o nicom " ..