Sny

Sny https://www.databazeknih.cz/img/books/98_/98915/bmid_sukuba-sny-run-98915.jpg 4 701 66

Sukuba série

Jsou dny, kdy holka neví, který problém řešit dřív. Obzvlášť to platí v případě sukuby Georginy Kincaidové, která získává energii ze svádění mužů. Na první pohled záviděníhodná schopnost ovšem značně komplikuje její vztah se slavným spisovatelem Sethem - nemůžou spolu mít sex, protože tím by ho Georgina bezděčně zabila (a to, přiznejme si, by odradilo každého muže i zamilovaného). Navíc je Seth pohlcen prací na svém nejnovějším románu a Georgina musí zasvěcovat novou, poměrně neschopnou sukubu. A jako by toho ještě nebylo dost, Georginu trápí děsivé sny. Někdo nebo něco ji za noci pronásleduje, vysává ji energii a předestírá nepěkné vize její budoucnosti. Georgina hledá odpovědi u Danta, vykládače snů, který má spojení s podsvětím. Jenže jeho flirtování a šarm ji matou čím dál víc, mimo jiné i proto, že její vztah se Sethem prochází krizí. Georgina musí zkrátka řešit hned dva problémy najednou: znovu se ujmout vlády nad svým milostným životem a vypořádat se s nepřítelem, který jí vstupuje do snů. Je totiž docela možné, že pokud Georgina neuspěje, nebude už nikdy moci klidně spát...... celý text

Romány Pro ženy Fantasy
Vydáno: , Domino

Succubus Dreams , 2008

tatafa
07.01.2017 4 z 5

Krásný, romantický a zároveň i napínavý příběh, co víc si přát. Navíc velice neobvyklá tematika a její zpracování.Vřele doporučuji!

teer.h
14.09.2016 4 z 5

Dočteno! Spoiler
Na knihu jsem se těšila, ale opět jsem nevěděla, co od ní očekávat. Děj i zápletky se mi líbili. Čekala jsem ale, že noví andělé tam budou vystupovat více :) škoda :)

Opět mi zápletka přišla hrozně rychle ukončená, což mě mrzí. Chtělo by to trošku delší napětí :)

Niphon, se mi nelíbil už od začátku a snad to s ní bude mít ještě špatné pokračování :)

A ten konec mě opravdu naštval. Je pravda, že jsem čekala, že s Madii bude něco mít, ale tohle? Opravdu mě to naštvalo, i to jak se choval k Gergine, bylo mi to opravdu líto. Hlavně i to, že vztah s Madii byl hned veřejný. Abych pravdu řekla, Madii jsem moc nemusela od začátku.

Jsem zvědavá na další díl, konec jsem přečítala jedním dechem, nemohla jsem se zastavit :D

PS: Cartera si oblibuji čím dál více :)

Lalina3
31.07.2016 4 z 5

Hm...Z této knihy mám dost zmatené pocity..
Možné spoilery..
Seth mě naprosto rozčílil, i když vím, že by to tak mělo být. Tohle bych možná ještě rozdýchala, ale to s tou Maddií... To bylo moc.
Do další knížky jdu, ale Seth mě určitě bude štvát, už to vidím.
Za mě 4*

PS: Už jsem konečně zjistila, kdy byla Georgina člověkem. :)

Kamcous
27.07.2016 5 z 5

Jednim slovem bomba! nemohla jsem se od knížky odtrhnout :) akorát konec mě naštval, tak jsem zvedavá na další díly :D

Aríka
16.07.2016 5 z 5

Docela super díl. Jen mě trošiku zarazil Seth, ale najednu stranu dobře pro Georginu. Opět jsem se nenudila, a hned jak jsem dočetla sáhla jsem po čtvrtém dílu.

V..endulka
28.05.2016 4 z 5

Ze začátku jsem si říkala, že celkem nuda, pak mě trochu začala rozčilovat "Thetis", ale pak obrat o 180 stupňů, který si ode mě zaslouží 4**** :)

Evule114
22.05.2016 5 z 5

Jsem opravdu velice zvědavá, jak to dopadne s těmi sny, jestli opravdu Nyx předpověděla Georgině její budoucnost, a nebo se spletla. Každopádně tento díl mě ihned vtáhl do děje a měla jsem jej přečtený za pouhý den. Asi bych si mě vzít z Georginy příklad a číst 5 stran denně, ale to bych nejspíše umřela zvědavostí, jak to dopadne, než abych to vydržela. Každopádně ihned se vrhám na další díl...

vendy6619
30.03.2016 5 z 5

Nemyslela jsem si, že další díl Sukuby mi otevře pusu, protože jsem měla pocit, že tu předchozí do nepřekoná.. ale ono jo :) koukala jsem opět s pusou dokořán a říkala jsem si co to má znamenat :D Rozhodně jsem si Sukubu zamilovala! :) a Georgina se mi hodně líbí! :) nemůžu se dočkat až si přečtu další knížku :)

petra4080
23.02.2016 4 z 5

Zajímavé nové postavy i odhalení již známých, tenhle díl se čte jedna radost.

Haňulec
29.10.2015 5 z 5

Velmi pěkný příběh, sice člověku chvilku trvá, než se v ději na začátku zorientuje, ale poté od knížky nedokáže odtrhnout pohled a ani neví jak a čte další díl. Knihu mohu jen doporučit. :-)

Sobotikova
04.08.2015 4 z 5

Pěkné pokračování a už se těším na další díl. A jen připomínku pro Juliette viz. níže komentář... proč neprozradit úplně všechno, ještě že jsem si váš komentář přečetla až po přečtení knihy, jinak by to asi ani nemělo cenu, když jste vlastně všechno tak hezky všem prozradila:( Chtělo by to aspoň ze začátku poznámku, že váš komentář obsahuje spoiler

ylena.k
29.06.2015 4 z 5

Začátek tohoto dílu se dle mého názoru autorce moc nepovedl, nějak jsem se do toho nemohla začíst. Jinak kniha byla celkem fajn.

deedulka
08.06.2015 4 z 5

Oproti předchozímu dílu jsem se do knihy pěkně začetla. Nová sukuba Tawny a postava Danta děj pěkně okořenila a snad se s nimi setkám i v dalších dílech. Nechyběla taky trocha erotiky, to už prostě k práci sukuby patří. :) A Seth co provedl, tím mne teda pěkně namíchl a ztratil u mne veškeré plusové body, které měl. :)

julliette
19.05.2015 5 z 5

Krásné pokračování. Georgina má krizi ve vztahu se Sethem. Z jejího kamaráda Vincenta se vyklube nefil. Ze spaní jí energii krade Nyx. O Dantem zjistila, že zabil svou sestru, aby znásobil své temné magické umění a trochu se něco mezi nimi děje. Andělé uvězní Nyx. Joel, anděl, umře. Yasmine, anděl, z žalu padne a nyní patří peklu. Seth se rozejde s Georginou, což ji úplně rozhodí, nemůže se s tím vypořádat. Ke konci Georgina zavolá Dantemu a myslím, že vím, co se dělo pak. Už se tak těším na další pokračování. :)

135
20.04.2015 3 z 5

Těžko říct jestli to bylo dobré nebo lepší. Druhý díl byl katastrofa, ale tento díl to zachránil! Naprosto mi nevadí že se rozešli. S Georginou v tomto směru nesouhlasím.Jinak dobrá a napínavá kniha. Možná trochu víc Cartera.

Samira
01.02.2015 5 z 5

Zatím nejlepší díl série, v závěru druhého dílu jsem byla na Georgi trošku naštvaná, po tomto díle jsem zas plně na její straně. Skvělá zápletka, Carter a taky velmi temný, ale stejnou měrou sympatický Dante knihu pozvedali a četla se sama. Konec byl tedy hodně drsný a Seth si to u mě bude muset hodně dlouho a výrazně žehlit, ale i tak si nejsem jistá, že se mu to povede. Na další díl se moc těším, série se v mých očích konečně rozjela!

DenisePartridge
28.12.2014 5 z 5

Skvělá kniha:) Jenom doufám, že se Seth s Georginou dají zase dohromady. :)

1259
16.12.2014 5 z 5

Je to skoro k nevíře co se stane mezi Georginou a Sethem. Jsem zvědavá co bude v příští knížce

Nathanielka
04.10.2014 5 z 5