Žár

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Některá přání se splní až ve chvíli, když už nám jsou k ničemu… Nadpřirozená svůdkyně Georgina nese rozchod se spisovatelem Sethem jen velmi těžce. Propadá starým zlozvykům a nesmrtelní kamarádi už nemůžou její věčné nářky vystát. A pak provede Georgina něco tak hrozného, že ji její šéf, arcidémon Jerome, vykáže za trest z města. Provinilá sukuba se ocitá ve Vancouveru, kde má pomáhat tamnímu démonovi s problematickou skupinou satanistů. Její vyhnanství skončí stejně náhle, jako k němu došlo: mezi nesmrtelnými v Seattlu se děje cosi podivného a vše nasvědčuje tomu, že Jeroma někdo unesl a uvěznil. Jeho nesmrtelní podřízení rázem ztrácejí nadpřirozené schopnosti. Všichni se společnými silami pouštějí do pátrání po Jeromovi, aby všechno bylo jako dřív. Jediná Georgina v daném stavu nachází i kladnou stránku: když teď při sexu nebere mužům životní energii, mohla by se zase dát dohromady s milovaným Sethem. Jenže jak to udělat, když je zadaný?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127578/big_sukuba-zar-zS5-127578.jpg 4.4630
Série:

Sukuba 4.


Žánr:
Romány, Pro ženy, Fantasy

Vydáno: , Domino
Originální název:

Succubus Heat, 2009


více info...
Nahrávám...

Komentáře (59)

Kniha Žár

Luigi1
16. ledna

Nějak mi to nešlo se do toho začíst.

PhoebePollard
10.10.2021

Klidné pokračování, v němž jako obvykle hraje "hlavní" linka až druhé housle a Georgininy trable ve vztahu mají prim, jenomže.. to je tak nějak účel ne?


Karoli282
19.03.2021

(+ SPOILER) Další pěkné pokračování. Tyto knihy se čtou skoro samy. Opět se objevila nová zápletka i nové postavy. Georgina se vzpamatovává z rozchodu, ale moc se jí to nedaří. I když i na ni se časem usměje štěstí (ale zas tak jednoduché to nebude). Celkově jsou mi postavy z této série (až na výjimky) sympatické, ale nějak s nimi necítím spojení, které jsem pociťovala třeba s postavami z VA. Přijde mi, že jsou popsány docela mělce. Nicméně i tak se těším na pokračování.

ydnac
01.10.2020

Lehké, oddechové čtení :-) o upírech, démonech, svádění.... :-)

Calla2002
06.08.2020

Waw, tenhle díl byl taky dost dobrej. Fakt jsem se bála, že Jeroma nenajde, ale jinak to bylo trochu předvídatelný. Bylo mi jasný, že přijde na scénu Roman, ale překvapil mě Dante. Taky jsem to do něj netypovala, ačkoliv když se na to podívám, vztahy Georgie nikdy nemůžou být úplně v pohodě, že ano xD ale ten konec? No sakra.

Catyna
12.05.2020

Výborné oddechové čtení

janca2864
14.12.2019

Super musela jsem rychle docist do konce ????

havrmoni
08.09.2019

Přiznávám, že už jsem v tom. Vtáhlo mě to a já jsem čím dál zvědavější.

1