Stíny

Georgina Kincaidová má záviděníhodné schopnosti: je nesmrtelná, svede každého muže, o kterého stojí, může měnit podobu a umí nosit tak vysoké podpatky, že by se na nich běžný smrtelník zabil. Tohle všechno je pro ni hračka. Ovšem sledovat přípravy na svatbu bývalého přítele, to je úplně něco jiného. Georgina se nedokáže rozhodnout, co je pro ni vlastně horší: jestli to, že si Seth bere jinou ženu, anebo to, že si musí sehnat nové šaty na svatbu. Ještě že ji od těchto příšerných starostí rozptyluje nový spolubydlící, nefil Roman, z něhož sex-appeal přímo prýští. A pak je tady Simone, nová sukuba ve městě, která se až podezřele zajímá o Setha Mortensena. Největší nebezpečí ovšem číhá přímo v Georginině hlavě. Stále častěji slýchá vábení jakési záhadné síly, která ji láká… pravděpodobně do záhuby. A Georgina ví, že je příliš slabá, než aby dokázala dlouho odolávat… 1. vydání. -- zdroj: www.legie.info --...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/143918/sukuba-stiny-N83-143918.jpg 4.4576

Sukuba 5.

Romány, Pro ženy, Fantasy
Vydáno, Domino

Succubus Shadows, 2010

Kniha Stíny

Karoli282

Série nám skoro spěje ke konci a já jsem zatím spokojená. Je to takové dobré odpočinkové čtení, knihy se čtou snadno. Jsem ráda, že se znovu objevil Roman. Zároveň se dozvídáme nové střípky z minulosti jak Georginy, tak i Setha. Docela jsem si oblíbila i Cartera, tak se ho snad opět dočkám v dalším díle. Celkově si myslím, že se máme na co těšit.

ydnac
01.10.2020

Lehké, oddechové čtení :-) o upírech, démonech, svádění.... :-)

Calla2002
06.08.2020

Reinkarnace. Reinkarnace. Reinkarnace. Tohle mi pořád zní v hlavě po dočtení tohohle dílu. Dvě smlouvy. Jiskření. Osud. Pořád a pořád dokola. Mám opravdu veliké podezření, že v době kdy byla Georgie ještě Letha, se neuzavírala jenom jedna smlouva s jedním člověkem.
Každopádně, můžu se mýlit, že ano. Ale stejně si za tím stojím.

Catyna
12.05.2020

Výborné oddechové čtení

havrmoni
08.09.2019

Už se to rýsuje :). Sny hodně napověděly a taky jsem se dozvěděla něco o minulosti Georginy.To, že její kamarádi jsou i mými oblíbenci nemusím snad ani psát.

Purple7
16.07.2019

Takový vycpávkový díl, ale na druhou stranu z něho nemám úplně špatný pocit. Nevím, jak to popsat, Seth se konečně projevil jako chlap, líbil se mi vývoj ostatních postav, ale zase Georgina a její sny mě moc nebavily. Nicméně vše souvisí se vším a finále určitě bude stát za to.

Damonka12
03.02.2019

Velmi se mi to líbilo, sice to bylo malinko předvídatelné, ale i tak mě to nadchlo. Miluji knihy nabyté dějem jako je tato série.

Okoslav
24.12.2018

Pátý díl sukubí série, v němž se nic zvláštního nestane - tedy až na pár stránek na konci, kde se potvrdí to, co všichni (kromě Georginy, která to neodhalila ani po 1700 letech) už stejně dávno vědí.