Odhalená

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Georgina Kincaidová měla celou věčnost na to, aby se naučila rozumět mužům, ale oni ji stále dokážou překvapit. Tak třeba Seth Mortensen, muž, který riskoval duši, aby se mohl stát jejím přítelem. Georgina to nemá lehké ani v jiných ohledech: její ďábelský nadřízený ji nutí, aby na sebe i nadále brala různé podoby a plnila základní povinnosti sukuby. A teď ji navíc vyslal do Las Vegas, města hříchu! Proč mu tolik záleží na tom, aby Georgina odcestovala ze Seattle - a tím pádem i od Setha? Pochybnosti už mají i Georginini spojenci. A ona sama? Ví, že patří k nejlepším sukubám, ale pokud by se jí podařilo nalézt způsob, jak se stát normální ženou, určitě by toho využila. Ať to stojí cokoli. Chce se vyhnout jen jedinému riziku: že by ohrozila muže, pro kterého to všechno podstupuje........celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/154453/big_sukuba-odhalena-FTw-154453.jpg 4.5574
Série:

Sukuba 6.


Žánr:
Romány, Pro ženy, Fantasy

Vydáno: , Domino
Originální název:

Succubus Revealed, 2011


více info...
Nahrávám...

Komentáře (88)

Kniha Odhalená

PhoebePollard
10.10.2021

(+ SPOILER) Jupí, trvalo to jenom šest knih a naše bůhvíkolik staletí stará sukuba se po boku svého desetkrát reinkarnovaného kluka/manžela dočkala šťastného konce. A přes všechnu naivitu toho příběhu se autorce podařilo ke konci vykouzlit alespoň pár okamžiků lehkého překvapení, aniž by tím uškodila logice příběhu, takže... jo, za mě je to v pořádku.

Karoli282
20.03.2021

Skvělé zakončení série. Celou dobu jsem se dobře bavila, postavy mi přišly velmi sympatické. Nejvíc jsem si oblíbila Cartera a Romana (tomu jsem přála lepší konec), ale jsem ráda, že se aspoň Georgina se Sethem dočkali šťastného konce. Knihy jsem přečetla za pár dní, za mě musím říct, že to byla příjemná oddechová četba plná všemožných nadpřirozených postav a zvratů.


ydnac
01.10.2020

Lehké, oddechové čtení :-) o upírech, démonech, svádění.... :-)

Calla2002
07.08.2020

Nádherný, samozřejmě to bylo trochu předvídatelné, ale neubíralo tomu na kráse. U Romana jsem brečela, protože je to prostě Roman, kdo ho sakra nemiloval? A ačkoliv jsem nejvíc fandila Sethovi, Romanovo láska k Georgie byla okouzlující sama o sobě. Carter byl moje druhá nejoblíbenější postava hned po naší sukubě, pak byl Seth, pak Roman a pak Bastien. Všechny postavy jsem si zamilovala.

deedulka
30.06.2020

Mně osobně přišla sukuba s posledními dvěma díly bohužel slabší. A nakonec jsem i ráda, že je série u konce. Vztah se Sethem byl utahaný a Seth samotný takový nemastný neslaný. Nijak se neprojevoval, byl neprůbojný a chyběla mu jiskra, kterou měl Roman, bowlingový král. Proto jsem si říkala, že by mi ani nevadilo, kdyby se dala Georgina dohromady s někým jiným, kýmkoliv. Naopak jsem si to přála. Ve finále je toale pěkné zakončení celé sukubí série.

Catyna
12.05.2020

Výborné oddechové čtení

havrmoni
08.09.2019

To nejlepší na konec. Víc není co dodat. I když jsem zpočátku nebyla nijak nadšená a trvalo dvě a půl knihy než mě to dostalo, stálo to za přečtení.

Mergirus
09.08.2019

Carter je nejlepší. Škoda, že už je série u konce, moc se mi líbila a hezky se četla. Autorka to měla šikovně rozpracované.

1