Odhalená

Odhalená https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/154453/bmid_sukuba-odhalena-FTw-154453.jpg 4 608 88

Sukuba série

< 6. díl

Georgina Kincaidová měla celou věčnost na to, aby se naučila rozumět mužům, ale oni ji stále dokážou překvapit. Tak třeba Seth Mortensen, muž, který riskoval duši, aby se mohl stát jejím přítelem. Georgina to nemá lehké ani v jiných ohledech: její ďábelský nadřízený ji nutí, aby na sebe i nadále brala různé podoby a plnila základní povinnosti sukuby. A teď ji navíc vyslal do Las Vegas, města hříchu! Proč mu tolik záleží na tom, aby Georgina odcestovala ze Seattle - a tím pádem i od Setha? Pochybnosti už mají i Georginini spojenci. A ona sama? Ví, že patří k nejlepším sukubám, ale pokud by se jí podařilo nalézt způsob, jak se stát normální ženou, určitě by toho využila. Ať to stojí cokoli. Chce se vyhnout jen jedinému riziku: že by ohrozila muže, pro kterého to všechno podstupuje........ celý text

Romány Pro ženy Fantasy
Vydáno: , Domino

Succubus Revealed , 2011

Klarkaa
15.01.2017 5 z 5

♥♥♥♥♥ jsem ráda jak to skončilo, jednou si to určitě znovu přečtu ! ♥♥

kklepkaa
12.01.2017 2 z 5

Konec ufňukané Sukuby... ale musím uznat, že ten konec se mi líbil a Richelle ho měla opravdu dobře promyšlený.

tatafa
07.01.2017 4 z 5

Krásný, romantický a zároveň i napínavý příběh, co víc si přát. Navíc velice neobvyklá tematika a její zpracování.Vřele doporučuji!

teer.h
23.09.2016 5 z 5

Nemám slov :-)
Naprosto krásná série, tak strašně se mi líbila. Poslední díl jsem přečetla, tak rychle, nemohla jsem se od něj odtrhnout.

Jsem tak strašně ráda, že to takhle skončilo :-) škoda, že už to končí, mohla bych to číst stále, například co s nimi bude a co bude s rodinou Mortensenovych :-)

Překrásná série, už teď ne mrzí, že skončila :-)

lapej
24.08.2016 5 z 5

Celá série byla fantastická. Přečetla jsem ji jedním dechem. Velmi se mi příběh Georgini líbil.

Lalina3
22.08.2016 5 z 5

Úžasná kniha, úžasná série.
Po dočtení se mi chtěo smát, ale i brečet. Smát se, protože to dopadlo šťastně, nejšťastněji, jak jen mohlo. Brečet, protože příběh končí a já si všechny postavy zamilovala, budou mi chybět. Neskutečně emotivní konec, který ve vás zanechá stopu. Na Georginino dobrodružství nikdy nezapomenu.
Jsem šťastná, že to tak dopadlo. Dost jsem si oblíbila Cartera. :)
Georgině to neskutečně přeju, protože po tolika letech (cca.1500 let) si zasouží být šťastná, neskutečně šťastná.
Všimla jsem si, že v knížce nebylo ani jedinkrát popsán Georginin ,lov', ale celkově obsah knihy to vynahradil.
Postavy jsem si opravdu zamilovala a musím si okamžitě najít jinou sérii. :D
Úchvatný příběh, autorka má můj obdiv.
Moc doporučuji, Georginin příběh vás nenechá chladnými...

V..endulka
20.08.2016 5 z 5

Je mi až líto, že to byl poslední díl :) Krásný konec :)

mišule5
30.07.2016 5 z 5

Parádní zakončení série!! Sukubu jsem si zamilovala stejně jako VA.
Tento díl byl opět skvělý a nemohla jsem si snad přát jiný konec :-) :-)
Doporučuji moc!

Klarv
27.07.2016 4 z 5

Tento díl se mi líbil asi nejméně. Chvílema jsem se dost nudila, asi jsem podvědomě chtěla být už na konci, abych viděla, jak to skončí. Což jsem samozřejmě uměla odhadnout. :D :) V čem je problém ve smlouvě jsem si také dokázala vydedukovat, jen mě zajímalo, jak to autorka vymyslí, že se to provalí.

Za mě už to byl hodně opakovaný scénář. Georgině někdo zavařuje a ona se z toho snaží dostat. Kdyby v nějakém z dílů šlo o někoho jiného, mohlo to být také zajímavé. Ale i tak jsem spokojená a série se mi líbila. Bylo to příjemné čtení akorát na měsíc. Nevím, kdy naposledy jsem hltala jednu knihu a hned na to druhou. To se se mnou drželo celou sérii. :)

Teď budu mít pěknou díru ve svém životě. Musím hned najít další pěknou sérii. Na styl psaní a hrdiny jsem si zvykla a přirostli mi k srdci. Po měsíci, kdy jsem četla každý den několik hodin, mi to opravdu bude chybět. :)

MiliKry
21.07.2016 5 z 5

Krásný (i když tak trochu očekávaný) závěr série....

Aríka
20.07.2016 5 z 5

Krásný konec, i když....možná bych snesla i pokračování. Původně jsem se do knihy vůbec nechtěla poustět, protože konec byl dle mého názoru jasný už ze třetího dílu, ale je dobře, že jsem se ke čtení dokopala. Chudák Roman. Moc se mi líbilo propojení Setha a Georginy už od jejího smrtelného života. Po této sérii se mi bude stýskat, už teď, když sedím na lavičce u nás v zahradě si říkám: " Tady jsem četla ten druhý díl." a vždycky si tak vzpomenu. Tuhle sérii doporučuji (y)

vendy6619
03.07.2016 5 z 5

Tohle zakončení se mi hodně líbilo :) :3 sice jsem konec čekala.. hodně čekala.. kdo ho nečekal! :)
Ale co jsem nečekala a přivedlo mi to pusu dokořán.. byl Seth a jeho cesta zpátky do minulosti! Jeho příběhy a spojení s Georginou bylo až mrazivě úžasný! :)
Tentokrát jsem se nenudila a knihu jsem dočetla za jeden den.. i když jsem se k ní docela dlouho přemlouvala :/ což mě mrzí. Vím jaká to byla chyba.
Sukuba jsem si hodně užila :) tahle série mě uchvátila. :)

Evule114
24.05.2016 5 z 5

Nádherné zakončení této série, lépe to snad ani dopadnout nemohlo. Čekala jsem opravdu cokoli od posledního dílu, ale tohle opravdu ne. Byla jsem víc než překvapená a dojatá. Hltala jsem každou stránku od začátku do konce. Toto je opravdu velmi povedený příběh. Jen je mi líto Romana, že se tak moc obětoval pro lásku, ale to už k tomuto příběhu bohužel patří. Nakonec jsem ráda, že se Georgině splnil sen, který jí předurčila Nyx.

janno69
20.04.2016 5 z 5

Právě jsem dočetla, řekla bych, že skoro jedním dechem. Celá série je úžasně povedená, má krásnou zápletku a sice předvídatelný, ale nádherně povedený konec. Kdo má rád fantasy s romantickou zápletkou, tak vřele doporučuji.....

frukeška
07.04.2016 5 z 5

úžasná série :)

Viollet
04.03.2016 5 z 5

Poslední díl série jsem slupla jedním dechem. Nestačím žasnout nad dokonalou propleteností celého příběhu. Jako bych to celé prožívala s nimi. Nádhera! Určitě si najdu chvíli, abych si přečetla celou ságu ještě jednou :)

petra4080
23.02.2016 4 z 5

Výbornej nápad tohle prolínání. Závěr předvídatelný, ale o to víc jsem se těšila jak přesně to dopadne.

Haňulec
31.10.2015 5 z 5

Krásné zakončení celé série knih. Velmi poutavý děj, který člověka nenechá oddechnout a ani neví jak se ocitne na konci. Velmi krásné scéna když provedli hypnózu a také na konci s andělem. Knihu mohu jen doporučit :-)

ElisR1
20.09.2015 5 z 5

Skvělý závěr série. Autorka opět dokázala, že prostě psát umí.

Kytiii
29.08.2015 5 z 5

I když jsem ten konec očekávala, stejně jsem si ho doopravdy užila. Dvakrát a skoro třikrát mi i slzy vyhrkly. A když tohle knížka dokáže, musí být dobrá... Po vampýrech jsem se trochu bála, aby to jen nebyla další variace na podobné téma, ale už po první knížce jsem věděla, že tohle je vyšší level. Nic proti vampýrům, ale lépe se mi ztotožňuje s třicítkou než s maturantkou :-) Vřele doporučuji.