Stíny

Stíny https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/143918/bmid_sukuba-stiny-N83-143918.jpg 4 637 52

Sukuba série

Georgina Kincaidová má záviděníhodné schopnosti: je nesmrtelná, svede každého muže, o kterého stojí, může měnit podobu a umí nosit tak vysoké podpatky, že by se na nich běžný smrtelník zabil. Tohle všechno je pro ni hračka. Ovšem sledovat přípravy na svatbu bývalého přítele, to je úplně něco jiného. Georgina se nedokáže rozhodnout, co je pro ni vlastně horší: jestli to, že si Seth bere jinou ženu, anebo to, že si musí sehnat nové šaty na svatbu. Ještě že ji od těchto příšerných starostí rozptyluje nový spolubydlící, nefil Roman, z něhož sex-appeal přímo prýští. A pak je tady Simone, nová sukuba ve městě, která se až podezřele zajímá o Setha Mortensena. Největší nebezpečí ovšem číhá přímo v Georginině hlavě. Stále častěji slýchá vábení jakési záhadné síly, která ji láká… pravděpodobně do záhuby. A Georgina ví, že je příliš slabá, než aby dokázala dlouho odolávat… 1. vydání. -- zdroj: www.legie.info --... celý text

Romány Pro ženy Fantasy
Vydáno: , Domino

Succubus Shadows , 2010

JajaAP
25.06.2013 5 z 5

Super kniha, jsem z ní nadšená. Neuvěřitelně mě vtáhla do děje a vůbec jsem se u ní nenudila. Je to poprvé za celou sérii, kdy jsme na všechno nedostali odpovědi, ale na úplné rozuzlení si musíme počkat na poslední díl. Vztah Setha a Gerginy je jak na horské dráze, ale fakt mě to bavilo, jen je mi líto, že tolik lidí v knize trpí (Sethovi neteře, jeho švagrová, Erik, Maggie). Už se nemůžu dočkat posledního dílu, ten si rozhodně přečtu.

Katelf
08.06.2013 4 z 5

Kniha úžasná, jen doufám že ta podzimní kniha dopadne dobře když už konečně je má Letha (Georgina) možnost být šťastná.....záhadná smlouva, která nedopadla tak jak by si někdo přál :-)

lucie109
04.06.2013

byla uzasna jenom mi chvili trvalo nez jsem to pochopila

Nuttelka
03.06.2013 5 z 5

Fíííííha, super :-) Jsem zvědavá, jak tohle všechno dopadne... jen mít tu trpělivost a čekat do podzimu...

trynitrix
17.05.2013 5 z 5

Opět strhujíc příběh Georginy moc se mi kniha líbila a už se těším na podzim na závěrečný díl jak to vše dopadne. :-)

Nikolls
05.05.2013 5 z 5

Bylo to úžasný jako vždy, líbily se mi vzpomínky na její minulost a možná že nejlepší díl ze všech.

lucifrid
19.04.2013 4 z 5

Uzasny dil, mozna nejlepsi z cele serie. Kazdopadne velice povedene, ctene jednim dechem. Me to po skonceni donutilo si precist okamzite dalsi dil v anglictine.

KateCullen
02.04.2013 5 z 5

SPOILER: Co jsme všichni očekávali, se splnilo. Georgina je znovu se Sethem, i když ne tak úplně, ale v závěrečném díle bude myslím jasné, jak to dopadne. Co se týče Maddie a Romana, je mi jich líto. Seth a Georgina sice patří k sobě, ale i tak - třeba by Maddie a Roman mohli být spolu, aby to mělo hezký konec i pro ně dva.
Jinak dvojitá smlouva všechno pozměnila, protože teď je opravdu reálné, že se Georgina stane člověkem - a je myslím jasné, že na konci série se tak opravdu stane. Takže držím Richelle palce, ať sérii zdárně dokončí :).

Vendulik
26.03.2013 5 z 5

Skvělá kniha. Konec mě moc potěšil.

janey88
24.03.2013 5 z 5

Ze začátku mě tenhle díl moc nezaujal, ale to se ke konci knihy hodně rychle změnilo. Už se těším na další díl!

ala.mihalikova
23.03.2013 5 z 5

Opet uzasny, stihla jsem ji precist za den. Vtahlo me to deje a u tehle autorky se knizka proste neda odlozit. Musite cist dal, abyste vedeli, jak to konci. Libil se mi konec, moc se tesim na sesty dil. Jsem zvedava, jak se dostane ze vsech tech maleru a jak to cele skonci.

hrubik
14.03.2013 5 z 5

Jen Richelle Mead dokáže napsat takový závěr knížky, abyste hned po jejím dočtení měli nutkavou potřebu vzít do ruky další díl. Škoda, že pokračování Sukuby zatím není k dispozici, protože já jsem zase jako na trní, jak tohle všechno dopadne. Perfektní knížka!