Na vrcholu

Na vrcholu https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/82712/bmid_sukuba-na-vrcholu-VSX-82712.jpg 4 791 70

Sukuba série

Georgina Kincaid vysává. A to doslova. Láska totiž zraňuje a ničí a nikdo jiný to neví lépe než právě Georgina, protože ze svých milenců vysává život. Nemůže jinak. Georgina je totiž Sukuba – démon žívící se mužskou touhou. Je však ironií osudu, že se Georgině, démonu, jehož úkolem je svádět, nedaří získat srdce toho, jenž nejen ví, ale ještě ke všemu ji bere takovou, jaká je. Chaos v jejím srdci však není jedinou věcí, která ji trápí. Má starost o Douga, svého spolupracovníka v knihkupectví. V poslední době je fakt divnej a Sukuba cítí, že je za tím mnohem víc, než se zdá. Tak moc by při pátrání po příčinách Dougových bizarností potřebovala pomoc svého nejlepšího přítele z rodu nesmrtelných. Avšak Bastien na ni nemá čas. Georgina musí tedy pátrat na vlastní pěst, a to hodně rychle, protože Doug určitě nebude ten poslední v řadě.... celý text

Romány Pro ženy Fantasy
Vydáno: , Domino

Succubus On Top , 2008

Richelle
06.03.2017 5 z 5

Georginu mám radši více než na začátku serie. Dokonce mě i tento díl zaujal o malinko víc než díl první. Je tu více zápletek. Ani touto knihou mě R. Mead nedokázala zklamat.

--Eri--
13.01.2017 5 z 5

Úžasné. Mnohem lepší než 1. díl. Nejvíce se mi líbil konec knihy. Bylo to.....neobvyklé. Všem doporučuji.

tatafa
07.01.2017 4 z 5

Krásný, romantický a zároveň i napínavý příběh, co víc si přát. Navíc velice neobvyklá tematika a její zpracování.Vřele doporučuji!

teer.h
01.09.2016 4 z 5

Abych řekla pravdu, moc jsem nevěděla, co od tohoto dílu čekat. Bylo mi jasné, že se bude něco díl mezi Georginou a Sethem. Trošku mě mrzelo, že to nebylo více o tom jejich začátku, kdyz z něho na konci prvního dílu vysávala život. Byl tam hned jejich vztah

Georgina mi po čase přišla trošku naivní ve vztahu se Sethem i jak se chovala, ale to mi nevadilo, nemusí být stále hl. hrdina dokonalý :-)

Co se týče toho, že v tomto díle se objevil Inkubus, tak to bylo zajímavé, ale Bastien mi moc nesedl, až na konci se mi zalíbil :-)

To, co se ukázalo s Danou, jsem v průběhu čtení tak trošku odhadla :-)

A trošku mě mrzí, že se tam více neobjevila Carter, toho jsem si oblíbila v minulém díle :-)

Zápletky super, ale mrzí mě, že to vždy všechno hned končí v prvním díle a nemá to otevřený konec (asi už jsem si na ně zvykla :-D) proto dávám 4 hvězdičky :)

Ale opět díl stal za to, hlavně ten konec :-D

kacaaba
31.08.2016 2 z 5

Tento díl byl o něco lepší než první, ale stejně mě to nechytlo. Prostě pořád zklamání. Do pokračování se mi vůbec nechce. Zatím se mi líbil jen Carter. Asi si dám pauzu a uvidím, jestli se k tomu vrátím.

Lalina3
21.07.2016 5 z 5

V tomto díle mi byla Georgina o malinko míň sympatická, než v prvním díle. Dost mě zarazila ,část' s Danou, u té jsem tedy zůstala naprosto v šoku. Její přítel inkubus se mi líbil. Setha jsem si oblíbila o něco víc, líbilo se mi, že poodhalil i svoji ,divokou' stránku. Doufám, že v tom bude pokračovat. :)
Pořád se snažím zjistit, kdy Georgina byla člověkem :D
Okamžitě se pouštím do třetího dílu. :)
Doporučuji a za mě zatím super série! :)

Evule114
19.05.2016 5 z 5

Pokračování sukuby neměl chybu. Líbil se mi její dávný přítel. No nevím, jestli bylo dobře, že se proměnil v Setha, ale i tak mi byl sympatický. Děj mě bavil od samého začátku až do posledního řádku. Víc k tomu nemím co dodávat, tato série je prostě báječná.

vendy6619
19.03.2016 5 z 5

První knížka na kterou jsem u části Georginy a Dany zůstala zírat s otevřenou pusou. Nikdy jsem takhle překvapená nebyla :D rozhodně daleko lepší jak ten díl předtím.. i když ten se mi taky četl sám :) Sukuba je rozhodně jedna z nejlepších knížních sérii co jsem kdy viděla.. a četla vůbec! :)

mišule5
14.03.2016 5 z 5

Musím uznat, že tento díl mě bavil víc než ten předešlý :-) bylo tam více zábavy a hlavně plno milostných zápletek.
Těším se na další díl :-)

HannaFuchs
05.03.2016 3 z 5

První díl se mi líbil víc. Přesto se chystám číst další.

petra4080
23.02.2016 4 z 5

Tenhle díl je snad ještě lepší než první.

Haňulec
27.10.2015 5 z 5

Krásné pokračování knih. Opět příběh plný odhodlání, zábavy, plný lásky a jiskry. Nenechá vás to knihu odložit. Mohu jen doporučit.:-)

stepka3765
08.06.2015 4 z 5

Musím přiznat, že tenhle díl mě bavil víc, než ten první. Jsem zvědavá, jak bude série pokračovat!

kklepkaa
06.05.2015 2 z 5

Ta jiskra se kterou Richelle dokázala v prvním díle nové série přijít se nějak vytratila a z hlavní hrdinky se stává fňukna. Škoda. Nápad se mi velmi líbil.

julliette
27.04.2015 5 z 5

Krásné pokračování. Georgina se sice nemůže stýkat s Sethem, ale když do města přišel její kamarád Bastien, inkubus, on na sebe vzal jeho podobu, a ona mu podlehla a ulevila si na něm. On svádí ženy, na rozdíl od ní, ale když měl svést jednu ženu, ona mu ne a ne podlehnout, jeho démon vyhrožoval, že ho potrestá, a tak mu Georgina pomohla, zjistila totiž, že ta žena, je lesba. On byl zachráněn, ale byl stejně přeložen jinam, tak se zase rozloučili, dali si pusu, a doufají že se zase setkají, vždyť jsou kamarádi už věčnost.
Sethovi překvapivě nevadilo, že si to rozdala s Bastienem v jeho podobě.
Její kamarád Doug se chaval divně, nakonec zjistila že je zdrogovaný, ale ne jen tak něčím, ale potravou Bohů, kterou mu dodával Alec, člen skupiny, a který to dostával od Sola, boha. kterému proudí v žilách. Georgina ho našla, s pomocí anděla, nevycítil její nesmrtelnost a tak se dostala k němu tak blízko, že zabila jeho smrtelnou formu těla.

135
20.04.2015 2 z 5

Georgina je velmi sympatická, ale v tomto dílu se nic nedělo. Ani mužný Bastien nic nezachránil! Seth...byl v tomto dílu nevýrazný a takový nijaký. Nevím co víc dodat. Můj oblíbený Roman se tam ani neukázal.Zápletka nebyla nijak moc dobrá. Co to Richelle napadlo??? O Douga jsem se trochu bála, ale ani ten tento díl nezachránil. Několikrát jsem s tou knihou chtěla praštit a vykašlat se na to. Jediná má motivace byl Carter.Dávám dvě hvězdy, protože jedna je až příliš zlé hodnocení a tři je moc.
P.S.: Toto hodnocení píšu později. Už jsem celou seriii dočetla.

Samira
05.01.2015 4 z 5

I druhý díl série se mi moc líbil, i když o trošku míň, než díl první. Rozjezd byl pomalejším, ale zápletka byla skvělá a závěr také. Vůbec si mě však nezískala scéna s Bastienem, neměla jsem z toho nijak příjemný pocit. Jinak, ale knížku chválím a těším se na další díl, doufám, že tam bude více Cartera!

deedulka
28.12.2014 4 z 5

Georgina je pořád milá postavička, i když se trochu plácá v osobním problému se Sethem. Rozhodně jsem jí situaci nezáviděla. Předchozí díl mne nadchnul o něco víc. Všechno bylo nové a neokoukané, zjišťování co všechno sukuba umí...I tak se kniha četla dobře a snad i další díl bude vzrušující a zase něčím originální.

1259
10.12.2014 5 z 5

Tohle byla zatím moje druhá nejlepší přečtená knížka vůbec. Tady tu autorku si čím dál více oblibuju a její knížky hltám jednu za druhou.

dexeded
27.08.2014 4 z 5

Líbila se mi víc než první díl, možná tam bylo víc akce. Rozhodně dobrá knížka, doporučuji, přečteno za den.