Na vrcholu

Na vrcholu https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/82712/bmid_sukuba-na-vrcholu-VSX-82712.jpg 4 791 70

Sukuba série

Georgina Kincaid vysává. A to doslova. Láska totiž zraňuje a ničí a nikdo jiný to neví lépe než právě Georgina, protože ze svých milenců vysává život. Nemůže jinak. Georgina je totiž Sukuba – démon žívící se mužskou touhou. Je však ironií osudu, že se Georgině, démonu, jehož úkolem je svádět, nedaří získat srdce toho, jenž nejen ví, ale ještě ke všemu ji bere takovou, jaká je. Chaos v jejím srdci však není jedinou věcí, která ji trápí. Má starost o Douga, svého spolupracovníka v knihkupectví. V poslední době je fakt divnej a Sukuba cítí, že je za tím mnohem víc, než se zdá. Tak moc by při pátrání po příčinách Dougových bizarností potřebovala pomoc svého nejlepšího přítele z rodu nesmrtelných. Avšak Bastien na ni nemá čas. Georgina musí tedy pátrat na vlastní pěst, a to hodně rychle, protože Doug určitě nebude ten poslední v řadě.... celý text

Romány Pro ženy Fantasy
Vydáno: , Domino

Succubus On Top , 2008

Veronika.C
18.08.2014 5 z 5

Další super pokračování prvního dílu, tato autorka nikdy nezklame. Hned se vrhám na 3 díl ;-)

ivzu77
13.08.2014 4 z 5

Děkuji za celou tuto sérii šesti knih. Příběh mne od začátku velice bavil - dobře se to četlo.
Ráda doporučuji

orangerose
03.08.2014 5 z 5

další užasne pokračování sukuby, tento díl super čtení :)
už se těším až začnu čít 3 díl sukuby :D

Julinka679
01.07.2014 5 z 5

Opět hodně kvalitní díl :3 možná trošku lepší byla jednička, ale i tady na čtenáře čekal dobrý děj :-) zase jsem knihu přečetla jedním dechem jak je u Richelle Mead zvykem :-)

Lenka.Vílka
02.06.2014 3 z 5

Kvalitní materiál jako v prvním díle...jenom mě prudí něco hodně vedlejšího, ale pro mě podstatného..."četli jste minule" vysvětlování G...ale to už je asi prokletí sérií, kde nevadí, že vynecháte jedn díl nebo nečtete popořadě, ale dá se to skousnout...ale dějově jinak dobré...opět...

DajaF
18.04.2014 3 z 5

slabší díl než jednička...celá knížka se jen o vztahu Georginy a Setha, ta akce je jen okrajová...snad třetí díl bude akčnější...i když se mi dvojice mooooooooc líbí

ylena.k
11.02.2014 5 z 5

R. Mead - má oblíbená autorka a ani touto knihou mě nezklamala :)

Blančitos
08.01.2014 4 z 5

Tak tímhle dílem si mne Richelle získala pro celou sérii. Po prvním jsem totiž byla docela rozpačitá, ale druhý byl už jiné kafe. :) Takže se těším na ty zbylé čtyři díly. :)

Catie_
30.11.2013 4 z 5

Kdybych hned potom nečetla jednu slátaninu, toto hodnocení asi bylo nižší :). Ale poté, co jsem se na jeden večer zahloubala do jiného "příběhu", jsem si uvědomila, že Richelle Mead, ač má slabší chvilku, stále píše lépe než jiní autoři na svém vrcholu :). Díky tomu má ode mne tento díl 4 hvězdy.

ElisR1
01.09.2013 4 z 5

Druhý díl mi připadal slabší, než ten první, ale i přesto mě bavil. Jsem zvědavá, jaký bude ten další.

Eliz
30.07.2013 4 z 5

Líbilo se mi to, to fakt že jo. Na mě možná až příliš sexu, ale... s tím se mělo počítat, když je příběh o sukubě. Těším se, co se bude dít v dalším díle, který už mám rozečtený. Snad se tam objeví Bas. Dost jsem si ho oblíbila. Tím však netvrdím, že na Sethovi není nic zajímavého. Na každé postavě z této knihy je něco zajímavého. Avšak poměrně často jsem si pletla jména a musela jsem listovat a dohledávat, kdo je kdo. K naprosté dokonalosti mi tu cosi chybí, přesto ve mně Sukuba něco zanechala a baví mě o této sérii přemýšlet. A to je dobré znamení.

Honey0105
20.07.2013 2 z 5

První díl mě nenadchl, proto jsem neočekávala, že si tenhle přečtu. Zajímala mě ale dějová linie se Sethem, takže jsem to nakonec přelouskala. Byl to ale běh na dlouhou traˇt. V prvním díle mě aspoˇn něco málo nadchlo, ale v tomhle díle mě spíš všechno štvalo. Vůbec mi nepřišlo, že tato autorka napsala i povedenou sérii Vampýrská akademii. Tenhle styl psaní mi přišel trochu cizí. Vtipy zde byly trapné a celkový příběh se mi prostě nelíbil. Myslím, že k dalším dílům už mě nic nenaláká.

Nuttelka
26.05.2013 5 z 5

tak tento díl byl už o něco lepší než ten první a samozřejmě konec zase nejlepší :-))) ... a jde se na další díl...

JajaAP
23.05.2013 3 z 5

Druhý díl se prvnímu nevyrovná. Ani nevím, co přesně mi vadilo, ale celý ten příběh nebyl tak zajímavý a poutavý jako první díl.

barca14
12.05.2013 4 z 5

Tento díl se mi líbil, ale na ten první to nemá. Bylo tam sice vše proto, aby byla kniha dobrá, ale asi jsem čekala něco víc. I přesto si přečtu třetí díl.:)

barborelka
11.04.2013 3 z 5

ajaj doufala jsem, že se mi tento díl zalíbí více než předchozí ale bohužel. Čtení to není špatné, stále mi tam něco chybí....

snilek.holka
09.04.2013

No, vždycky když čtu knížku patřící k této sérii říkám si : Proč to sakra ještě vubec čtu ?. Pak si říkám, že tenhle díl co čtu tak do čtu a končím ...nakonec mi to ale vždycky nedá a sahám po dalším dílu. Něco na té sérii prostě je.

Lira
10.03.2013 4 z 5

Tahle kniha mě zaskočila. Oproti předchozí se mi zdála poněkud hloupá, ale i čtivá. Děj se mi líbil, ale nějaké části mi nepřipadali moc ,dokonalé'. Postrádá to to, co to mělo v první knize.

Pingu
06.03.2013 5 z 5

Seth a jeho postava příběh příjemně obohatila, pěkně napsané erotické scény. Za mě musím napsat - líbí se mi, budu číst další díly.

.Verča.
26.12.2012 4 z 5

Po Vampýrské akademii jsem možná čekala víc. I tak ale musím uznat, že je to jedna z lepších knih, které jsem četla a snad poprvé jsem si i oblíbila hlavní hrdinku. Docela. Těším se na další díly.