Krvavý slib ekniha

Život Rose Hathawayové nebude už nikdy stejný. Po nelítostném útoku na Akademii zemřelo hodně Morojů i dhampýrů. Ti, kteří přežili, jsou na tom ještě hůř: musejí se vyrovnat se smrtí kamarádů. A Rosin krk nyní zdobí tetování, které všem zvěstuje, že zabila bezpočet Strigojů.

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/213870/krvavy-slib-213870.jpg 4.51465

Vampýrská akademie / Upírska akadémia (4.)

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno: (ekniha), Domino

Blood Promise (2009)

Kniha Krvavý slib

Krista69

DOPORUČUJI

Lalina3

Jak píše DannyLady pode mnou, něco mi tu nesedělo... :/ Asi to, že se tak rychle smířila s vývojem situace, mně by to trvalo mnohem, mnohem déle.
Ale i tak kniha byla zajímavá, u zápletky s otcem jsem odpadla, protože mě to ale VŮBEC nenapadlo :D
Takhle ale zničit Dimitrije, to autorka trošku přehnala... Do čtení jsem se občas musela i nutit, byly tu nazáživné pasáže.

DannyLady
30.12.2018

Poprvé jsem v této série nedala knize 5 hvězd. Sama asi ani nevím proč, knihu jsem opět zhltla na jeden zátah a skončila dnes ve 4 hodiny ráno. Kniha byla moc čtivá, ale něco mi na tomto dílu prostě nesedělo. Možná to je subjektivní pohled na věc, protože mě hodně trápí, co autorka provedla s postavou Dimitrie. Tento díl byl hodně temný a zanechal mě několikrát jen v němém údivu, jaký spád nabírají všechny události.

Twinny
27.12.2018

Rose musela udělat těžké rozhodnutí. Vybrat si mezi láskou, nebo tím, co jí vtloukali do hlavy od jejích prvních krůčků? Jsem ráda, že si zvolila to první a připravila nám další zajímavé pokračování příběhu.

Mergirus
23.12.2018

Polovina knihy se vleče a musela jsem se do čtení přemlouvat....a od druhé poloviny jsem se nemohla od čtení odtrhnout. Ale už začínám tušit konec celé série. Uvidíme, jestli to dopadne opravdu tak, jak si myslím. Díly přečtu, ale obávám se, že to není nic, co bych si chtěla přečíst znovu.

Hoshi
18.11.2018

Zamilovala jsem se... Do krásné Ruské krajiny, kterou nám autorka popsala, do rodiny Belikových, ke kterým se Rose vydala. Ach Rose ... Máš můj veliký obdiv za to, co všechno jsi zvládla, kam až ses vydala, abys našla toho, koho miluješ.
Kniha je velice čtivá, rychle ubíhá. Ráda se k ní vrátím

Lethania
02.09.2018

Rose a Dimitrij - miluji tenhle romantický pár - jsou si prostě souzeni. Další díl je povinnost.

Rea1307
11.08.2018

Začátek mě moc nebavil. Ale kniha jako celek byla opět super. SPOILER zajímalo by me jestli se Rose a Vicky někdy usmířili protože v dalších knihách to není :(