Spoutáni magií

Spoutáni magií obálka knihy
Mé hodnocení:

Dimitrij dal Rose poslední šanci, aby se rozhodla. Její volba však byla špatná... Po dlouhé a strastiplné cestě na Sibiř, kam se vydala hledat milovaného Dimitrije, se Rose vrací na Akademii svatého Vladimíra, ke své nejlepší kamarádce Lisse a ostatním. Maturita se rychle blíží a dívky se už nemohou dočkat opravdového života za železnou branou akademie. Avšak Rose stále s bolestí v srdci vzpomíná na Dimitrije, kterého přes všechno zlé nedokáže přestat milovat. Nedokázala ho zabít, když dostala šanci. A v blízké budoucnosti se možná začnou naplňovat její nejhorší sny: Dimitrij ochutnal její krev a Rose v hloubi duše ví, že ji pronásleduje. Přesto se stále nevzdává naděje na Dimitrijovu záchranu - otázkou ovšem zůstává, jestli se jí ho podaří zachránit dřív, než ji Dimitrij zabije a promění ve Strigojku, bude jejich láska opravdu věčná?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/44404/vampyrska-akademie-44404.jpg 4.61546

Vampýrská akademie / Upírska akadémia 5.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Domino

Spirit bound, 2010

Kniha Spoutáni magií

Karoli282

(+ SPOILER) Další skvělé pokračování. Jedná z mála sérií, kde neklesá kvalita s každým následujícím dílem. Jsem stejně nadšená jako jsem byla před deseti lety, když jsem tuto sérii četla poprvé. Dočkali jsme se zde několika zajímavých dějových zvratů, ať už se jedná o záchranu Dimitrije, vztah Adriana s Rose či morojské politikaření. Opravdu všem doporučuji.

Suzanne07

Tahle série vůbec neklesá na čtivosti ani zajímavosti, čehož se u dlouhých sérií vždycky bojím. Doporučuji ❤

Luc.i

Tahle série je prostě strašně čtivá, každý díl se čte skoro sám. Pro mě byl teda nejlepší třetí díl a v dalších knížkách už jsou jen sem tam fakt dobře a napínavé momenty. Taky mě Rose už čím dál víc vadí , vždycky má nějaký slabší moment což mi v prvních dílech vůbec nepřišlo. Závěr dílů byl celkem zajímavý a už se těším na poslední oběť, která doufám sérii dobře uzavře. Českem 4/5*

Alnima
06.11.2020

Zbožňuju sérii Upirská akademie. O upírech je toho napsaného již spousta, ale tato série má spousty originality a dá se číst v každém věku. Je tam i pro mě originální milostná linie (alespoň v něčem).

Nel-ly
15.09.2020

Jsem přesvědčená, že kdyby autorka spojila 4. a 5. díl, jednalo by se o epický závěr. Ta série je zbytečně dlouhá. Vrchol byl během třetího dílu. Dále je to hezky zpracované, velmi čtivé, zábavné, ale ta epičnost už tu není.
Každopádně ten konec...

ydnac
07.09.2020

Vampýrskou akademii jsem četla už před lety a tenkrát mě opravdu uchvátila, upíří ságy teprve začínaly, takže to pro mě bylo něco nového:-) Rose byla skvělá, moc jsem si jí oblíbila. Celou sérii jsem hltala a prioritně bych ji doporučila věkově náctiletým, ale myslím, že neurazí ani starší fanoušky:-)

Jája92
21.07.2020

Všechny díly se čtou velmi dobře, tento díl není výjimkou.

Cress
28.06.2020

Stejně jako předchozí díly naprosto boží. V téhle knížce je hodně Adriana. Pořád se něco děje, čte se sama a konec vás donutí pustit se ihned do dalšího dílu.