Tajemství přehled

Tajemství
https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/276161/bmid_tajemstvi-wto-276161.jpg 4 1271 1271

After série

< 3. díl >

Tessa a Hardin jeden bez druhého nedokážou existovat. A zároveň nejsou schopní žít spolu. Poté co Tessa potkala po celých devíti letech svého otce, všechno se v ní svíjí a přehodnocuje své dosavadní vztahy k blízkým. Přestože Richard pije a stal se z něj bezdomovec, chce se s ním Tessa sblížit a lépe ho poznat. Ukazuje se však, že pití není jeho největší problém. Tessa se rozhodne využít příležitost a splnit si tak sen, který v sobě dlouho nosila – sen o novém životě v Seattlu. Jak má ale sdělit Hardinovi svoje rozhodnutí, když předem ví, že s ním nebude souhlasit? Zvlášť když by si ze všeho nejvíce přála, aby se přestěhoval s ní? Hardin reaguje typicky „hardinovským“ způsobem a pokouší se Tessino stěhování všemožně překazit. Ale místo aby si ji tím udržel, málem ji ztratí… Třetí kniha z úspěšné série AFTER, která se stala literárním fenoménem všech dob a dočkala se více než miliardy přečtení online.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Yoli (ČR)

After We Fell , 2014

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tajemství. Přihlašte se a napište ho.

milena8281
včera 5 z 5

Tahle část je v knize mnohem napínavější než ve filmu. Je tu podstatně víc zvratů. Tessa se rozhodla splnit si svůj sen, a to klidně i bez Hardina. Hardin se stále pere se svými démony a snaží se Tessou manipulovat. Události naberou rychlý spád a oba toho hodně ztratí. Vypadá to, že je to nakonec definitivně rozdělí.
Těžko říct, koho jsem v této části litovala víc. Oba si procházejí velmi náročným obdobím a bylo to hodně smutné čtení.

Michelle13
21.02.2024 3 z 5

No z tohoto dílu jsem byla velmi překvapená, protože jako první jsem viděla film a poté jsem si přečetla knihu a myslím, že jsem udělala dobře, protože to co bylo v knize bylo opravdu hodně napínavé a překvapující, že jsem pak byla na film docela naštvaná, je to napínavé a oddechové čtení a čte se to opravdu dobře.

Tirisa
16.01.2024 3 z 5

Na jednu stranu pořád to samé dokolečka, takže už chvílemi nudí...na druhou stranu mám i přesto chuť sérii dočíst...

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Tajemství v seznamech

v Přečtených2 257x