Krásná katastrofa

Ona nepije ani nenadává a ve skříni má spoustu seriózních svetříků. Abby věří, že si dokázala vybudovat dostatečnou vzdálenost mezi sebou a svou temnou minulostí, ale když se svou nejlepší kamarádkou dorazí na univerzitu, její cestu k novému začátku zkříží rebel a polykač holek na jednu noc, Travis Madox. Urostlý, potetovaný hezoun je to poslední, co Abby potřebuje… On tráví noci vyděláváním peněz na zakázaných zápasech a holky střídá častěji než ponožky. Do Abbyina života se vetře trikem – nabídne jí sázku, že měsíc vydrží bez sexu – když ona s ním ten měsíc bude bydlet. Ať tak či onak, Travis netuší, do jak těžkého zápasu se pustil....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/151703/krasna-katastrofa-151703.jpg 41425

Katastrofa 1.

Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Beautiful Disaster, 2011

Kniha Krásná katastrofa

johana3160

Kniha mohla skoncit minimalne o sto stranek driv. Ale cetla jsem horsi.

niky89

Příběh byl čtivý i když mně někdy hlavní hrdinové rozčilovali.

petulik330

Jednání hlavních hrdinů mi moc nešlo na rozum.
Každý okolo nich viděl, že se milují, ale samotní hrdinové byly k tomuto slepí. Když se na nakonec dali dohromady, vypadalo to u nich jako v italské domácnosti.
Příběh byl docela dobrý i čtivý, ale rozhodně tuto knihu neotevřu znovu.
Podle mě měla kniha docela dost dobrý potenciál být lepší, ale bohužel se tak nestalo což je škoda. Proto jen 3*

Pidulka

Erotická brakovka, jedna z těch horších. Chtěla jsem něco na odlehčení a dala na lepší hodnocení, ale jsem zklamaná. Existuje nějaká lechtivá romance, kde se hlavní hrdinka nechová jak vypatlaná pipinka? Kdybyste knihu tak o dvě stě stran zkrátili, nebylo by to snad tak strašný. Spousta "příběhových" linek úplně k ničemu a charaktery postav? Vlastně žádné... Rozhodně ne. Jedna hvězda, protože odpad dávám nerada...

katkaq

(+ SPOILER) Ne, ne, ne. Proč jsme nemohli skončit u klasického konceptu: bad boy se zamiluje do hodné holky, vezme ji domů, ona mu upeče krocana a tečka. Kasino pro mě bylo úplně zbytečné a poslední 1/3 knihy jsem se musela přemlouvat, abych to dočetla. A ten konec? Eh, na mě úplně jako blesk odnikud. Pro mě katastrofa a ne zrovna krásná.

kacenka6144

Neuvěřitelný příklad toho, jak může docela dobrou knížku "zabít" otřesný překlad. Tolik přechodníků nemají Staré pověsti české s Babičkou dohromady. Ale jinak byl příběh docela fajn.

oresvo

Sice jsem si musela trochu ze začátku zvyknout na to jak je to napsané , ale po chvilce mě knížka vtáhla do sebe a já ji musela dočíst.
Příběh se mi velmi libil, od začátku je to humorné, dramatické i romantické.
Abby je číslo a Trevis to samé .

viktorie4213
15. březnaodpad!

Nějak nechápu, co se na tom lidem líbilo. Bylo to celé hrozně bez chemie. Tyhle knihy mám hrozně ráda, ale tohle ne. Spousta gramatických chyb a děj byl o ničem. Nutila jsem se do posledních stránek. Přišlo mi to jako příběh z wattpadu a to jsou tam někdy možná i lepší příběhy. Jsem vážně zklamaná.