Učiněná katastrofa

ON – Jmenuje se Travis. Jeho život je plný povolných žen, nepovoleného hazardu a násilí. Jenže zrovna když si myslí, že je nezranitelný, potká JI. ONA – Abby je kombinací nevinné krásy a hříšné minulosti. Vnímá Travise jinak než ostatní a rozhodně nemíní být JEHO další trofejí. ON + ONA – Rozdílné pohledy na jedno společné téma. Tentokrát je na řadě ON, muž s věčným nepokojem v duši. Jak dopadne nejkrásnější milostný příběh jedenadvacátého století?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184998/big_beautiful-ucinena-katastrofa-CNo-184998.jpg 4.1796

Katastrofa 2.

Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Walking disaster, 2012

Kniha Učiněná katastrofa

Pain

Lepší než předchozí díl tato kniha nebyla. Velmi se mi líbil epilog. :)

moma08

Ač to bylo hodně podobné jako první díl, tak mi to vůbec nevadilo a doplnilo mi to pár věcí. Epilog byl třešnička na dortu.

be_pa
20.12.2021

Stejný příběh jako v knize Krásná katastrofa. Z pohledu Trevise se mi kniha víc líbila. Neměl to v životě jednoduché a jeho chování se dalo pochopit. I když byl trochu horká hlava. Pokud si někdo chce přečíst jen jednu knihu série - doporučovala bych tuhle. V knize Krásná katastrofa holoubek jednala zmateně, nevěděla, co vlastně chce. America jí taky radila jednou ano, jedno ne.
Dalším důvodem, proč si vybrat tento 2. díl je gramatika. Je zajímavé, že obě knížky překládala Jana Pacnerová. V této je jen několik překlepů, ale v prvním díle je velké množství hrubých chyb. A i přechodníků tu bylo podle mého názoru méně.

kacenka6144
21.04.2021

Trošku zbytečná knížka, i když byl někdy pohled z Travisovi strany docela zajímavý.

illca2
29.03.2021

To nejlepší z knížky byl prolog a epilog... Škoda, podle recenzí jsem čekala něco úplně jiného.

illca2
29.03.2021

Asi nejlepší z knížky byl prolog a epilog...škoda, podle recenzí jsem čekala něco úplně jiného

zuza264
23.11.2020

Krásný epilog :-)

iveta0549
09.11.2020

Líbilo se mi, že si můžu příběh přečíst i z jeho pohledu