Učiněná katastrofa

ON – Jmenuje se Travis. Jeho život je plný povolných žen, nepovoleného hazardu a násilí. Jenže zrovna když si myslí, že je nezranitelný, potká JI. ONA – Abby je kombinací nevinné krásy a hříšné minulosti. Vnímá Travise jinak než ostatní a rozhodně nemíní být JEHO další trofejí. ON + ONA – Rozdílné pohledy na jedno společné téma. Tentokrát je na řadě ON, muž s věčným nepokojem v duši. Jak dopadne nejkrásnější milostný příběh jedenadvacátého století?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184998/beautiful-ucinena-katastrofa-CNo-184998.jpg 4.1753

Katastrofa 2.

Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Walking disaster, 2012

Kniha Učiněná katastrofa

kacenka6144

Trošku zbytečná knížka, i když byl někdy pohled z Travisovi strany docela zajímavý.

illca2

To nejlepší z knížky byl prolog a epilog... Škoda, podle recenzí jsem čekala něco úplně jiného.

illca2

Asi nejlepší z knížky byl prolog a epilog...škoda, podle recenzí jsem čekala něco úplně jiného

zuza264
23.11.2020

Krásný epilog :-)

iveta0549
09.11.2020

Líbilo se mi, že si můžu příběh přečíst i z jeho pohledu

Alnima
06.11.2020

Pěkné pokračování této série.

Artep071
10.08.2020

Dobře ty! xi xi moc fajn pohled z chlapské strany ...mě se to velmi dobře četlo a líbilo se mi to .

YenMaja
28.06.2020

Stejný příběh, stejná forma, jiný pohled. Kniha má rychlejší spád a stránky letí jedna za druhou. Z pohledu Travise lze pochopit jeho chování. Epilog byl krásný.