Učiněná katastrofa

Učiněná katastrofa https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184998/bmid_ucinena-katastrofa-M3K-184998.jpg 4 860 154

Katastrofa série

ON – Jmenuje se Travis. Jeho život je plný povolných žen, nepovoleného hazardu a násilí. Jenže zrovna když si myslí, že je nezranitelný, potká JI. ONA – Abby je kombinací nevinné krásy a hříšné minulosti. Vnímá Travise jinak než ostatní a rozhodně nemíní být JEHO další trofejí. ON + ONA – Rozdílné pohledy na jedno společné téma. Tentokrát je na řadě ON, muž s věčným nepokojem v duši. Jak dopadne nejkrásnější milostný příběh jedenadvacátého století?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Walking disaster , 2012

Laural
13.04.2014 5 z 5

Další šíleně skvelý díl Travise a Holu.....:)
Tentokrát z Travisova pohledu,fakt doporučuju...XD

werusx
13.04.2014 5 z 5

Naprosto báječné počteníčko. I když už člověk ví, o čem kniha je, přesto dokázala překvapit. A nejlepší na knize byl epilog :)

bzdenca
07.04.2014 4 z 5

Krásnej druhej díl. Sice člověk už ví o čem děj je, ale je tam spousta maličkostí, které jsme se od Abby nedozvěděli. A ten konec nemá chybu.

Knizne maniacky
05.04.2014

Možno si vravíte prečo taký dlhý úvod. Má to však svoj dôvod. Knižka Chodiaca katastrofa je totižto ten istý príbeh, no z pohľadu všetkými dievčatami milovaného Travisa. Tentokrát zisťujeme všetky jeho tajomstvá a pocity. A ak ste si v prvom dieli o ňom mysleli zlé veci, dvojka vás určite prinúti prehodnotiť svoj názor. :)
Na začiatku sa stretávame s veľmi smutnou udalosťou v Maddoxovej rodine. Travis svoju matku veľmi miloval a rozhodol sa riadiť tým, čo mu stihla odkázať na smrteľnej posteli, ako malému chlapcovi.
prečítajte si celú recenziu na : http://kniznemaniacky.blogspot.sk/

shey
25.03.2014 5 z 5

Kniha z pohledu Travise je perfektní doplnění prvního dílu z pohledu Abby. A naprosto sedí recenze kterou ke knížce napsala Stefanie G. ....Za mě 5* a určitě doporučuji přečíst - mě se MOC líbila.

Catie_
23.03.2014 5 z 5

Pokud máte zájem, tak se nedávno rozjel český fanouškovský facebook Jamie McGuire. Zatím je v počátku, ale pokud se nám podaří vytvořit českou fanoškovskou základu, kde se budeme moci bavit o autorce, sdílet oblíbené hlášky a forky, pak jedině dobře :).

Bee
22.03.2014 5 z 5

Absolutně jsem netušila, co od toho mám čekat, ale ani náhodou mě to nezklamalo. Líbí se mi, že jsme taky dostali pohled druhé strany a ač jsem vlastně četla to samé, neztratilo to humor. Dostala jsem taky spoustu dalších detailů, které autorka v prvním dílu vypustila. Jako bonus tu máme scénu o X let později, což mě naprosto nadchlo, protože jednička mi přišla ukončená strašně na rychlo. Travis Maddox je prostě pan úžasňák a z jeho pohledu se to zdá ještě lepší než od Abby, která to přeci jenom prožívala trochu jinak, než on. A navíc už víme, kde se vzala ta přezdívka Holubička. Tohle bych mohla číst pořád dokola :)

fidáš
18.03.2014 5 z 5

Velmi zdařilé pokračování Krásné katastrofy. Doporučuji.

Catie_
12.03.2014 5 z 5

Jen pro zajímavost pro fanoušky Jamie McGuire. Na facebooku existuje skupina MacPack, kde si Jamie McGuire píše se svými fanoušky a informuje je jako první o všech novinkách. Takže pokud jste ochotni přijímat informace v angličtině, tak se neváhejte přidat :).

Samira
09.03.2014 5 z 5

Jsem nadšená, opravdu skvělá knížka. Všeobecně mám slabost pro knížky z mužova pohledu, tady to byl navíc Travisův pohled:). Líbilo se mi, že to působilo věrohodně chlapsky, některých detailů si nevšímal, jiné mu přišly důležité. Knížka se mi líbila jako celek, nevadilo mi ani, že tam nebyly celé rozhovory, bylo to díky tomu svižnější. Ale bez dobré znalosti první knihy by v tom člověk trošku tápal. Jsem ráda, že zde byla popsáná Abby, což mi výrazně chybělo v prvním díle. A taky, že tam bylo zákulisí, hlavně Shep se mi líbil. A samozřejmě musím vyzdvihnout konec, několik scén po svatbě a epilog.
Krásné:), doporučuji!

Laf
26.01.2014 4 z 5

Bylo to pěkné. Sledovat vše znovu z druhého pohledu a získat tak víc detailů, které v prvním díle chyběly. Naproti tomu ale první díl byl dle mého o kapku lepší. Ale doufám, že bude ještě nějaký příběh mezi, protože závěr byl velmi zajímavý a ráda bych se dozvěděla více.:)

jluky
09.01.2014 5 z 5

Môžem len doporučiť.....a súhlasiť s predchádzajúcimi komentármi. Fakt zaujímavý pohľad z druhej strany.

Ivy
04.01.2014 5 z 5

Bylo zábavný ten příběh číst sice znovu, ale z Travisova pohledu. Nejzajímavější byl až závěr knihy, protože epilog v Krásné katastrofě neobsahoval žili šťasně až do smrti.

JajaAP
28.12.2013 5 z 5

Příběh krásné katastrofy mám ráda a neskutečně mě bavilo, číst celý příběh z pohledu Travise. Bylo to skvělý a dojemný a ten epilog ten mě totálně dostal. (V Krásné katastrofě žádný nebyl.) Už se nemůžu dočkat až přeloží Svatební katastrofu, abych si přečetla, jak to bylo z jejich svatbou. Fakt skvělá kniha, pokud u nás vyjde i v knižní formě tak si jí rozhodně přidám do knihovny. :-)