Učiněná katastrofa

Učiněná katastrofa https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184998/bmid_ucinena-katastrofa-M3K-184998.jpg 4 860 154

Katastrofa série

ON – Jmenuje se Travis. Jeho život je plný povolných žen, nepovoleného hazardu a násilí. Jenže zrovna když si myslí, že je nezranitelný, potká JI. ONA – Abby je kombinací nevinné krásy a hříšné minulosti. Vnímá Travise jinak než ostatní a rozhodně nemíní být JEHO další trofejí. ON + ONA – Rozdílné pohledy na jedno společné téma. Tentokrát je na řadě ON, muž s věčným nepokojem v duši. Jak dopadne nejkrásnější milostný příběh jedenadvacátého století?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Walking disaster , 2012

K.M.
22.11.2014 5 z 5

Úžasná kniha, ale první kniha se mi líbila víc.

ivca0956
22.11.2014 5 z 5

Trochu jsem se obávala, že když vím děj, tak mě knížka nebude bavit, ale vůbec to tak nebylo, četla se sama a nemohla jsem se od ní odtrhout.

Lucka.79
22.11.2014 5 z 5

Travis si mě získal už v předchozím díle a proto jsem také hned sáhla po pokračování, což obvykle nedělám ... a dílo bylo dokonáno, Travis byl zkrátka úžasný.
Kniha skvěle doplňuje některá prázdná místa. Je fakt, že někomu může požitek ze čtení kazit fakt, že už víte, jak to dopadne. Mně to ale vynahradil skvělý epilog. Rozhodně doporučuji, moc milé čtení ...

Karolína18
04.11.2014 5 z 5

Je to vážně pěkná knížka. Jen ji poměrně kazí fakt, že už předem víte, co se stane. Tedy za předpokladu, že jste si nejdřív přečetli Krásnou katastrofu. Jinak by se mi možná Učiněná líbila ještě víc. Snad se mi líbilo, že do "toho" spadl Travis po hlavě a bez rozmyslu nebo mě spíš oslovila ta zoufalost, se kterou se pořád snažil Abby získat. Musím přiznat, že mi Abby v této verzi knížky byla sympatická dohromady asi 20 stránek. Ale nelituji. Líbilo se mi to možná i proto, že jsem měla k postavám věkově, mnohdy i povahově, blízko.

DariDerek
31.10.2014 5 z 5

Naprosto, naprosto, naprosto naprostá dokonalost :)))

Renate
29.10.2014 5 z 5

Pokračování knihy Krásná Katastrofa se mi líbilo.
Tato kniha je psána z pohledu Travise, takže čtenář nepřijde ani o kousek z příběhu. Líbil se i závěrečný epilog, kde se dozvídáme jak celý příběh končí.

K přečtení příběhu se ráda vrátím. :)

kikizubik
27.10.2014 5 z 5

Lepší než Krásná katastrofa.:3
Bylo pěkné si ten příběh přečíst z pohledu Travise Maddoxe♥ Ještě víc jsem se do něho totiž zamilovala. :D
Moc mě taky potěšilo, že to nekončí stejně, protože tahle kniha má jiný epilog!! :D

Hanisek
24.10.2014 4 z 5

Druhý díl byl lepší než první, jelikož jsem měla doma oba dva díly, četla jsem je dohromady a musim řic, že to bylo dobrý rozhodnutí. Nejsem si jistá jestli bych po první díle, šáhla po tomhle, protože jsem Abyy vážně neměla ráda, ale tím, že jsem to prokládala pohledem Trevise, četlo se mi to o moc líp. Pro ty co to ještě nečetli a maj oba díly zkuste to :) Je to prostě romantika, kdy nechybí dokonalý muž.

Seina
25.09.2014 1 z 5

Opravdu hodně jsem se musela přemáhat, abych tuhle knížku dočetla. Obě hlavní postavy mi časem začaly dost vadit. A úplně by stačilo, kdyby autorka napsala jen jednu knížku, ve který by se vyprávění těch dvou střídalo. A ten konec...trochu mi to připomělo poslední díl H. Pottera

Nathanielka
02.09.2014 4 z 5

Kdybych neměla obě knížky doma, tak bych se už asi do Úžasné katastrofy nepouštěla. Ale když už jsem to měla, tak jsem se do toho dala. Musím přiznat, že je to o hodně lepší než první kniha, i když vím o čem to je. Líbila jsem i druhá polovina, kterou jsem nemusela a zakončení bylo velmi dobré.

Damonka18
27.08.2014 4 z 5

Je to krásná knížka, ale je to skoro stejný jako první díl. První díl byl lepší, protože mám raději když se to vypraví z pohledu autora nebo ženské postavy. Nejkrásnější je konec. Ty jeijich děti. Ach...bože..přiznám se miluji takové konce. Popisuji jejich děti, to je nejlepší. Vždycky u takových koncích brečím. DOPORUČUJI!!!

kacaaba
17.08.2014 5 z 5

Obě knížky se mi líbili, jen bych raději z nich měla jeden román, kde se pohledy prolínají. Závěr mě pěkně pobavil. Opravdu povedený příběh.

muchomurka
02.08.2014 4 z 5

Pohled z Travisova úhlu na jeho vztah s Abby byl stejně čtivý a napínavý, jako vyprávění Abby, ale přesto něco postrádal. Možná to, že už jsem věděla, k čemu dojde a nechtělo se mi znova číst, jak se budou oba zbytečně trápit.
Co mě však neskutečně štvalo, byla Abby. V téhle knížce byla naprosto příšerná. Vůbec nevím, co na ní Travis viděl, protože mi přišlo, že se jenom uráží, nikdy mu nic nevysvětlí a všechno musí být podle ní, protože jen ona má ošklivé zážitky. Přišla mi hrozně sebestředná, třeba když odkopla Travise a pak mu vyčítala, že žije po svým dál a naštvala se na něj. Vždyť na to vůbec neměla právo, utekla bez vysvětlení, tak co měl chudák dělat. Všechno bylo špatně, ať se snažil nebo ne. Neříkám, že byl svatoušek, ale tohle si nezasloužil.
A taky jsem nemohla překousnout ty hektolitry alkoholu, které Travis a potažmo i ostatní spotřebovali, a následné řízení... Ale to je můj osobní boj.
Divné však bylo, že i když do sebe např. Travis nalil litr whiskey, přesto byl schopen jednat a jezdit na motorce? Viděl ji a hned vystřízlivěl? Jsem čekala, že po takovém množství bude akorát tak schopen ležet na podlaze, ale budiž...
Co však bylo lepší oproti předchozí knížce, tak je propracovanější, širší konec, který toho víc vysvětlil. A taky se mi líbil Shepley a Mera :-)
Přesto všechno, se mi knížka líbila :-) Ale na 5 hvězdiček to nemá, dala bych tak 3,5 - jsou to slabé 4.

paja0903
02.08.2014 5 z 5

Poslední dobou čtu knížky, kdy hlavní hrdina je "holkař" a on toho využívá pro svojí potřebu a pak "bum" ona se najde šedá myška do které se on neodolatelně a beznadějně zamiluje. Posledních dobou jsem jich přečetla fakt moc...zajímalo by mě jestli to funguje i v reálu...ale zpátky ke knize...

Z pohledu Travise se mi ta knížka líbila více nedokážu říci proč, ale asi to bude tím, že se mi šíleně líbí jak on dokázal pochopit co je to láska, že holka není jen hračka, jak bojoval jako rytíř jen aby mu Abby odpustila a dala mi snad třetí šanci? Bože jak já opravdu toužila mít jeho doma..

Samozřejmě v téhle knize chybí hodně věci, které jsou v "Krásná katastrofa" vůbec si nevzpomínám, že by tu byla scéna s tetováním a s tou novou postelí, kde bylo slovo "Holubička" - které by pak pěkně lezlo na nervy... ale dobře i tak se mi to líbilo a až moc. A to nemluvím o epilogu, který byl s celé knihy prostě nejkouzelnější.
A když se nad tím zamyslím - ani nevím, kdyby mě někdo řekl, kdybychom se hádali co bych řekla přitom: "Jdi domů Travisi"
"Ale ty jsi můj domov"

Jamka
18.07.2014 5 z 5

Bylo zajímavé a o mnoho lepší z úhlu Travise, daleko víc mě to bavilo a ani mi nevadilo to číst v podstatě podruhé. Líbil se mi svižnější spád.

dubakm
16.07.2014 4 z 5

Jo, ne nadarmo se říka, že ženy jsou z Venuše a muži z Marsu :-)) Stejné situace, rozdílne vnímaní. Možná i o malinko lepší než Krásna katastrofa, se skvělým prologem i epilogem.

adrianna0305
15.07.2014 1 z 5

Učiněná katastrofa ...i tak by se dal zhodnotit literární přínos pro čtenáře :-D Kdyby se v jedné knize, co kapitola, prolínal pohled Travise a Abby, možná by to bylo lepší, než tyhle dvě katastrofy napsané zvlášť :-(

uarda
13.07.2014 5 z 5

Parádní, ještě lepší než první díl. Vřele doporučuji :-)

luciefeix
10.07.2014

čekala jsem ze bude vice rozepsano a popsano chovani travise a jeho zivot a myslenky , ale prislo mi to pouze ze misto Abby bylo psano Travis jinac to bylo uplne to stejne ne-li horší .. z pohledu Abby to mělo větší štávu ,

VercaLukasova
07.07.2014

Trošku mě mrzí, že se jedná o stejný příběh, jako v Krásné katastrofě, ale vynahradil to fakt, že je popisován z Travisova pohledu. :))