koupit eknihy

Jamie McGuire

americká, 1978koupit eknihy

Nahrávám...

Populární knihy

/ všechny knihy
Krásná katastrofaProroctvíUčiněná katastrofaNádherná svatbaSladké nic

Autor

Jamie McGuire se narodila v Tulse ve státě Oklahoma. Navštěvovala Northern Oklahoma College, University of Central Oklahoma a Autry Technology Center, kde promovala s titulem v oboru Radiografie. Jamie nyní žije v Enid, ve státe Oklahoma, se svými třemi dětmi a manželem Jeffem, který je skutečný, živ... celý životopis(zdroj: http://www.jamiemcguire.com/biography/)

Komentáře (11)

Přidat komentář
Alenuska1994
01. března

Katastrofa je uzasna seria, co sa tyka Maddox dufam ze bude pokracovanie

angelbooks
31.12.2016

Zatím jsem od této autorky četla jen krásnou katastrofu, ale přesto ji doporučuji. Snad se někdy dostanu i k dalším jejím knihám :).
Skvělá autorka :).

orangerose
23.07.2016

Já od ní četla červený vrch a líbil se mi, tedka jsem sehnala z levných knih učiněnou katastrofu a nádhernou svatbu ,sice nevím kde seženu 1 díl , ale budou mi stačit ty 2 co mám, jsem zvědavá na ně až jsi přečtu :-D

jana3733
21.06.2016

Nejlepší autorka!!
A ano Učiněná katastrofa je stejná jako Krásná katastrofa ! V tom je její krása.. Vidíte celý děj znovu úplně z jiného pohledu a hodně se tam vysvětluje! Je to prostě dokonalé! a Červený vrch? První kniha, která mě přiměla k slzám. Prostě boží autorka!

Helena Lacková
15.05.2016

Beautiful
1. díl naprosto skvělý, 2. díl stráta času, stejná příběh z jeho, 3 .díl naprosto nudný, velké zklamání.

Carlita
18.01.2016

Vie mi niekto povedať, či vyjde 3. diel série Providence? Nejako sa im do toho prekladu nechce. (1,5 roka od vydania dvojky) Písala som im na facebook a odpovedali mi veľmi vyhýbavo. Ako by to ani nechceli dokončiť. Nesmierne ma vytáča takéto neprofesionálne správanie. Nedokončiť načaté....Skúste ich trochu pošťuchnúť aj vy, aby sa spamätali.

Renate
03.07.2015

Na oficiálních stránkách Jamie jsem se dočetla, že by měla vyjít kniha o příběhu Shepleyho a Ameriky ze série Krásné Katastrofy :)

KleaM
05.01.2015

Prozřetelnost se mi hodně líbila, hodlám si pořídit a přečíst vše od autorky

Catie_
15.03.2014

Musím říct, že po přečtení Krásné katastrofy, jsem zkusila přečíst zbytek knih od Jamie McGuire v angličtině, poté, co jsem přečetla Prozřetelnost, tak jsem neváhala a v blízké době ani váhat nebudu, a koupím si od ní vše, co vydá, protože píše naprosto dokonale. Každý příběh je pojatý jinak, ať už je to "klasická" romance jako Krásná a Učiněná katastrofa, tak Prozřetelnost, která je paranormálním románem až po Red Hill, který je postapokalyptickou knihou. Vše, co píše je propracované a naprosto dotažené :).
Je to prostě parádní autorka. Jedna z mých nejoblíbenějších.

Ivy
31.12.2013

Krásná/ chodící katastrofa jsou krásný knihy a jsem si jistá, že neodbočí ze svýho umu a bude pokračovat dál v takhle hezké tvorbě.

DariDerek
16.08.2013

Jestli bude tato spisovatelka pokračovat v dalších dílech tak, jako začala u krásné katastrofy, tak věřte tomu, že bude moje nej nej a že vyšplouchne i Meyer :o)) zatím tleskám, doufám, že nebudu tento komentář v budoucnu měnit :)