Nádherná svatba

Už víme, že se Abby Abernathyová stala paní Maddoxovou. Ale víme, jak se to stalo? Proč Abby požádala Travise o ruku? Co tajili jeden před druhým? Kde strávili svatební noc? Kdo o tom ještě věděl… a nepověděl? Fanoušci Krásné katastrofy a Učiněné katastrofy se to všechno dozvědí z vyprávění o bouřlivém svatebním dni (a noci!) – a jako všechny dobré příběhy, i tenhle rozhodně stál za to čekání....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248443/big_beautiful-nadherna-svatba-Mlx-248443.jpg 3.7395

Katastrofa 3.

Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

A Beautiful Wedding, 2013

Kniha Nádherná svatba

pegasek

Tato kniha neurazí ani nenadchne. Předchozí díly jsem nečetla - ani jsem nevěděla, že nějaké jsou. Možná proto ve mě tato kniha nevyvolala příjemný pocit z přečtené knihy, který mivam

YenMaja
29.06.2020

Nebudu toto dílo hodnotit jako knihu, ale jako bonus k předchozím 2 dílům. Bylo milé dozvědět se, jak ta svatba vlastně probíhala a jaké důsledky měl požár. Samozřejmě by bylo lepší, kdyby těch pár stránek autorka zakomponovala do prvního nebo druhého dílu, ale i tak jsem ráda, že byl prázdný skok v ději tímto doplněn a příběh uzavřen.

ElikaS
29.05.2020

Stejně jako v případě Učiněné katastrofy. Proč vlastně tahle knížka vyšla?

juni
26.04.2020

Poslední díl série Katostrofa. Moc se mi líbil, ale mrzí mě, že už je konec. Celá série se mi moc líbila. Doporučuji

petulkapeta
13.04.2020

krasne zakončení krasne katastrofy...

Ivet1990
01.03.2020

Za mě to byly zbytečně vyhozené peníze. Spisovatelka by udělala líp kdyby to připojila k druhému dílu. Během cca 120 stránek se člověk nedozvěděl nic závratného.

DdeK
23.11.2019

Autorka napsala i 4. pokračování. Jaká je reálná šance, že si jej budeme moci přečíst v češtině/slovenštině?

Luc.i
18.11.2019

Mě se to líbilo, příjemné doplnění série a navíc Mé oblíbené stridani pohledů dvou postav. Jen by mohla byt delší. ...