Učiněná katastrofa přehled

Učiněná katastrofa https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184998/bmid_ucinena-katastrofa-M3K-184998.jpg 4 864 864

Katastrofa série

ON – Jmenuje se Travis. Jeho život je plný povolných žen, nepovoleného hazardu a násilí. Jenže zrovna když si myslí, že je nezranitelný, potká JI. ONA – Abby je kombinací nevinné krásy a hříšné minulosti. Vnímá Travise jinak než ostatní a rozhodně nemíní být JEHO další trofejí. ON + ONA – Rozdílné pohledy na jedno společné téma. Tentokrát je na řadě ON, muž s věčným nepokojem v duši. Jak dopadne nejkrásnější milostný příběh jedenadvacátého století?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Walking disaster , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Učiněná katastrofa. Přihlašte se a napište ho.

Kristy.Seb
23.01.2024 4 z 5

Že začátku mě kniha nebavila, ale konec stál rozhodně za to. Škoda, že se kolem budoucnosti, už příběh natočil.

MAU256
14.12.2023 5 z 5

Tentokrát to byl příběh prvního dílu z pohledu Travise. Čtení bylo příjemnější s pocitem, že jste věděli, jak to nakonec dopadne. Příjemnou tečkou byl epilog! No, určitě si přečtu i další díl.

pani_ari
28.07.2023 5 z 5

Naprostá pecka mezi young adult romanťárnami. Celou sérii "Katastrof" jsem zhltla za necelý týden.

Knižní novinky (3. - 9. 3.)

01.03.2014

Kniha Učiněná katastrofa v seznamech