Alnima Alnima komentáře u knih

Bez srdce Bez srdce Marissa Meyer

Krásný a velmi smutný příběh Srdcové královny. Možná bych po tom všem, pak byla taky taková.. Místy zdlouhavé, ale jinak to stojí za to.

07.11.2020 4 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Tak tahle knížka mě dostala. Ani vlastně nevím přesně proč, ale už jsem si ji přečetla 2x a stále jsem z ní nadšená. Asi chemie ;)

06.11.2020 5 z 5

Probuzení Probuzení Lisa Jane Smith

Po této knize jsem sáhla ve chvíli, kdy vznikl stejnojmenný seriál. Asi se to často nestává, ale zde vyhrála určitě první série právě výše zmíněného seriálu. Ve třetině jsem knihu odložila a určitě se k ní nehodlám vracet.

06.11.2020 odpad!

Jednoho dne Jednoho dne David Levithan

Tato kniha je určitě originální a milá. Asi toho moc nezanechá, ale ráda jsem si ji přečetla.

Ještě jeden den Ještě jeden den David Levithan

Den co den Den co den David Levithan

V ringu V ringu Katy Evans

Tato knížka měla poměrně hezké hodnocení, tak jsem po ní sáhla. Bylo to jedno velké klišé, které na mě v tomto případě nefungovalo, ač mi to mnohdy nevadí. Možná prostě autorčin styl psaní nebo překlad mě neoslovil.

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

Já jsem spokojená. Sice klasická oddechová z tohoto prostředí, ale to je prostě šálek mé kávy a stále se mi neomrzel.

Poslední navěky Poslední navěky Soman Chainani

Originální a moderní pojetí. Nicméně, já nejsem úplně cílová skupina, takže mě kniha nijak neooslovila.

Svět bez princů Svět bez princů Soman Chainani

Škola dobra a zla Škola dobra a zla Soman Chainani

Myslím, že v hodnocení níže, zaznělo vše. Také nejsem úplně cílová skupina. Tohle na mě bylo asi až moc moderní pojetí. Dávám 3,5*

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

Nadšení z prvního dílu opadlo a vracíme se do zajetých kolejí. Ale i tak, pěkný příběh.

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Naprosto úchvatně napsaný příběh. To jak nevíte, kdo je kdo, je prostě originální. V knihách mám ráda překvapení, ale čím více knih přečtěte, tím méně jich byvá. A přesto, tahle to dokázala na plné čáře :)

06.11.2020 5 z 5

Temná krása Temná krása Mary E. Pearson

No, co říct. Sice mám ráda originalitu, ale tento konec mi prostě nějak nedá spát :D. Každopádně se s tím budu muset poprat. Zase musím uznat, že je to díky tomu zapamatovatelné ;)

Moře klidu Moře klidu Katja Millay

Moc pěkná a silná kniha. Občas zdlouhavá, ale určitě za to stála.

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Knížka, která pro mě byla překvapením. Mám ráda, když se objeví nějaká hlubší myšlenka jako zde.

Losing it Losing it Cora Carmack

Četla jsem, ale příběh už pro mě okoukaný a knížka nepřinesla žádnou originalitu. Takže 2*.

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Knížka, která mi byla doporučená, ale za mě nic. Nic jsem si z ní neodnesla a ani po přečtení jsem neměla žádné pcity kromě toho, že to byla ztráta času.

06.11.2020 1 z 5

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Tohle prostředí na mě prostě platí :)

Splynutí Splynutí Maggie Stiefvater

Četla jsem již dříve, ale kniha ve mně moc vzpomínek nezanechala. Vlastně skoro žádné.