Hrej hráčem

Jaký je plán hry? Maddie v tom má jasno: Arogantní a egoistický playboy Braden z kalifornské univerzity představuje pro ni vše, co se jí na klucích hnusí. Připomíná jí totiž jejího bratra, který dokáže myslet jen na sebe a ničí životy všem v okolí. Maddie spolu s kamarádkami vymyslí plán, jak tomu namachrovanému Bradenovi za všechna příkoří udělit lekci. Hlavní aktérkou plánu je právě Maddie, která do měsíce Bradena svede, omotá si ho kolem prstu a pak ho surově odkopne. Operace Hrej hráčem může začít. Žádná ze zasvěcených holek ovšem nemá zdání, že podobný plán má i Braden se svými přáteli. A jakou hru hraje on? Plán je přimět tu paličatou a nedostupnou „královnu univerzity“, aby se do něj zamilovala, svést ji, a pak ji srazit na kolena. Ani jeden z obou aktérů netuší, že život může změnit pravidla hry… Možná oba zjistí, že nejde člověka soudit podle prvního dojmu…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/182081/hrej-hracem-182081.jpg 3.9769

The Game 1.

Vydáno, Galatea

Love game, 2013

Kniha Hrej hráčem

Babu002

Příběh se mi líbil. I když bylo jasné, jak to skončí, bylo hezké si ten jejich příběh přečíst.

Alnima
06.11.2020

Já jsem spokojená. Sice klasická oddechová z tohoto prostředí, ale to je prostě šálek mé kávy a stále se mi neomrzel.

Liduka
24.08.2020

Kniha mě bavila. I když mi vadila ta spousta sprostých slov a že Braden myslel místo mozkem zpočátku jen spodní částí těla a jeho kamárádi taky, jakoby na ničem jiném nezáleželo. Nic méně se mi líbilo, jak se postupně změnil k lepšímu. Už se těším na druhý díl

JitulHa
22.08.2020

Slušňačka a sukničkář, kde jsme to slyšeli? Ano, snad v každé druhé knize. Přesto si podobné příběhy stále nacházejí své čtenáře. Hrej hráčem tedy nepřekvapí, ale ani nezklame. Je to nenáročné čtení, ideální pro výplň volného času... (více v záložce recenze).

FairyD.
21.04.2020

Veľmi pekne napísaný príbeh. Na začiatku mal každý predsutky aj keď v skutočnosti nepoznali životný príbeh druhej osoby a čo ich viedlo k takému to správaniu. Hlavné postavy si navzájom chceli dať príučku, nakoniec to skončilo veľkou láskou. Nechýbal humor, napätie, intrigy, láska,samozrejme tajomstvá a pretvárka.

Myška43
11.04.2020

Asi bych měla být na takové knihy stará, ale já mám tyto příběhy moc ráda. Knihu jsem přečetla na jeden zátah, moc mě bavila. Opět jsem si při čtení vzpomněla na svoje zážitky na škole, jo to byly časy.

petulkapeta
06.04.2020

sazka je sazka,ale laska je laska...no co k tomu řict pěkny přiběh dvou mladych lidi

Kukicka
07.03.2020

Na tohle uz jsem zrejme moc stara. Pubertarna neskutecna. Chovani hlavnich protagonistu mi spise pripominalo stredni a nekdy i zakladni skolu. Nemam nic proti tematum z VS, naopak. E. Kennedy je moje oblibena autorka a jeji serie Off-Campus je moje srdcovka, takze tam bych problem nevidela. Jeji knihy ale maji styl a uroven, takze oslovi i starsi ctenare. Tady to vidim max. do 18 let :-D. Jeste, ze to bylo tak kratke... Autorka je ale rocnik 1993, takze se to da pochopit