Hrej hráčem

Jaký je plán hry? Maddie v tom má jasno: Arogantní a egoistický playboy Braden z kalifornské univerzity představuje pro ni vše, co se jí na klucích hnusí. Připomíná jí totiž jejího bratra, který dokáže myslet jen na sebe a ničí životy všem v okolí. Maddie spolu s kamarádkami vymyslí plán, jak tomu namachrovanému Bradenovi za všechna příkoří udělit lekci. Hlavní aktérkou plánu je právě Maddie, která do měsíce Bradena svede, omotá si ho kolem prstu a pak ho surově odkopne. Operace Hrej hráčem může začít. Žádná ze zasvěcených holek ovšem nemá zdání, že podobný plán má i Braden se svými přáteli. A jakou hru hraje on? Plán je přimět tu paličatou a nedostupnou „královnu univerzity“, aby se do něj zamilovala, svést ji, a pak ji srazit na kolena. Ani jeden z obou aktérů netuší, že život může změnit pravidla hry… Možná oba zjistí, že nejde člověka soudit podle prvního dojmu…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/182081/hrej-hracem-182081.jpg 3.9809

The Game 1.

Vydáno: , Galatea

Love game, 2013

Kniha Hrej hráčem

Ralemo

(+ SPOILER) Hezky napsaný příběh. Zajímavé prostředí vysoké školy, bylo tam vše, rodinné drama, zápletka, šťastný konec.

Maddie byla příjemná, mladá slečna, které prožila rodinnou tragédii a neustále řešila hříchy svého bratra. Je dobře, že konečně dospěla do stavu mu přestat neustále pomáhat. I přes to, že se do Bradena nechtěla zamilovat, tak se to stalo a i Braden se změnil po tom co potkal Maddie a přestal být arogantní týpek co sbalil každou druhou buchtu.

I přes jejich sázky, si nakonec dokázali odpustit. :) hezký příběh, doporučuji přečíst.

NikolaSkop
18.09.2021

Celkem predvidatelne ale bavila jsem se..

princesse
09.09.2021

Od začátku bylo jasné jak to dopadne i to, že to nebude jen tak a nějaká zápletka přijde. Přišlo jich víc. Cílovka už dávno nejsem, ale početla jsem si příjemně. Utíkalo to a zvládnu i ostatní díly, počítám.

lihate
10.05.2021

Vím, že hra je definitivně u konce. Jen ne tím způsobem, jaký jsme si s holkama vysnily. Předpokládaly jsme, že tímhle krokem hra skončí. Ale teď je mi jasné, že jediné co končí, je moje účast v téhle hře. A to je začátek všeho, čemu jsem se původně chtěla vyhnout. Ale je mi to jedno.

Vlastně je to typický příběh plný klišé - hodná, oblíbená a krásná holka. Nejkrásnější, neoblíbenější kluk, co se vyspí se vším, co vrhá stín a pomocí intrik a her se do sebe zamilují a je to láska na život a na smrt. Zkrátka všechno co se děje na vysoké škole v knihách ale ne v realitě. Haha... Taková kniha je každá druhá a leckdy lepší a s propracovanějším příběhem. Ale něco mě na téhle knize zaujalo natolik, že se mi to celkově vlastně dost líbilo. Bylo to praštěný, vtipný, plný napětí, přetvářek a lásky. Přestože je hned na začátku jasný, jak to skončí, mám tyhle příběhy ráda a vždycky mě pobaví. Takže se těším na další díly a na díl o Abbi.

"Vzpomínky jsou dobré v tom, že nikdy nezmizí. Můžeš si je napořád uschovat, a když chceš, tak ožijou, a když jsou šťastné, tak je to jedině v pořádku."

"Chtíč není láska a láska není jenom chtíč."

Zuzana207
23.04.2021

Príbeh Maddie a Bradena je nenáročné oddychové čítanie, určené skôr mladším čitateľom. Ale myslím, že kniha neurazí ani staršie ročníky. Hoci je zápletka nenáročná a dej predvídateľný, kniha sa číta rýchlo a ľahko.

Babu002
17.01.2021

Příběh se mi líbil. I když bylo jasné, jak to skončí, bylo hezké si ten jejich příběh přečíst.

Alnima
06.11.2020

Já jsem spokojená. Sice klasická oddechová z tohoto prostředí, ale to je prostě šálek mé kávy a stále se mi neomrzel.

Liduka
24.08.2020

Kniha mě bavila. I když mi vadila ta spousta sprostých slov a že Braden myslel místo mozkem zpočátku jen spodní částí těla a jeho kamárádi taky, jakoby na ničem jiném nezáleželo. Nic méně se mi líbilo, jak se postupně změnil k lepšímu. Už se těším na druhý díl