Jednoho dne

Celý svůj život se A každé ráno probudil v těle jiné osoby. Vždy si myslel, že na světě není nikdo jiný, kdo by vedl stejný život. Ale v tom se mýlil. Existují další, jako je on sám. A poté co opustil Rhiannon bojuje s pocitem osamělostí a s touhou ji znovu vidět. A, Rhiannon, Nathan a osoba, o které si všichni mysleli, že je to reverend Poole, se tak společně snaží přijít na to, co je to duše, co z nás dělá člověka – a hlavně, co je to láska....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/414760/jednoho-dne-GGx-414760.jpg 3.945

Den co den 3.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, CooBoo

Someday, 2018

Kniha Jednoho dne

Aggie.

Stále se mi velice líbí originální myšlenka příběhu, která byla v tomto díle zajímavě rozvinuta dál. Myslím, že autor příběh velice dobře uzavřel a zároveň nechal prostor postavám rozvíjet se dál. Bavily mě i krátké příběhy cizích postav a úvahy k zamyšlení.

Windovska

Takový lehký nadprůměr. Líbily se mi myšlenkové pochody, občas řečeny věci, které donutí člověka se trochu zamyslet, takže už jen z toho důvodu se mi kniha líbila. Obsahově však není tak zajímavá jako první díl, začátek je dost pomalý. Časté střídání pohledů bylo chvílemi matoucí, ale prokládání pohledy neznámých postav, hlavně dvou, jejichž příběh na konci sebere příjemný spád, se mi líbilo. Konec byl takový ukvapený a nic moc nepřinesl. Přesto, že Den co den řadím mezi mé nejoblíbenější knížky, k této nebudu mít po nějakou dobu potřebu se vrátit, ne-li napořád.

lenka0383

První díl mě baví asi nejvíc, druhý vůbec, ale tenhle třetí je zase skvělý. Originální a neskutečně zajímavé téma, zajímavé úvahy, které prostě stojí za to a obdivuji autora, kam na ty myšlenky chodí. Měla jsem obavy, aby ten vztah Rhiannon a Alexandra to celé nepokazil, ale i ten byl naprosto perfektně napsaný. Moc dobrá kniha.

Vlak0078
22.11.2020

První díl se mi četl velmi dobře, bylo to unikátní téma. Druhý díl jsem v knihovnách neviděla, a tak jsem přeskočila na třetí díl. Ani na sté stránce mě nijak neoslovil, připadá mi příliš zdlouhavé zatím, děj se nikam neposunul. Ke čtení se musím nutit a odkládám to. Docela mě ta kniha zklamala.

Alnima
06.11.2020

Tato kniha je určitě originální a milá. Asi toho moc nezanechá, ale ráda jsem si ji přečetla.

tomnathaniel
24.05.2020

Asi nejlepší díl ze série. :) a i když to nakonec vypadá, že Levithan příběh uzavřel, klidně bych uvítal i další pokračování .)

Bebe2004
23.05.2020

Série knih DEN CO DEN se mi líbí moc. Celý nápad byl zajímavý a zpracování velmi dobré. Doporučuji.

Aprilek
27.04.2020

Tohle bylo výborné. Když jsem psala, že druhý díl není tak dobrý jako ten první, ještě jsem nevěděla, že ten třetí bude úplně nejlepší. Celou sérii jsem přečetla za méně než 48 hodin...takže už asi není, co dodat.