Jednoho dne

Jednoho dne https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/414760/bmid_jednoho-dne-GGx-414760.jpg 4 71 17

Den co den série

< 3. díl

Celý svůj život se A každé ráno probudil v těle jiné osoby. Vždy si myslel, že na světě není nikdo jiný, kdo by vedl stejný život. Ale v tom se mýlil. Existují další, jako je on sám. A poté co opustil Rhiannon bojuje s pocitem osamělostí a s touhou ji znovu vidět. A, Rhiannon, Nathan a osoba, o které si všichni mysleli, že je to reverend Poole, se tak společně snaží přijít na to, co je to duše, co z nás dělá člověka – a hlavně, co je to láska.... celý text

Literatura světová , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , CooBoo

Someday , 2018

BiiZet
12.02.2024 3 z 5

(SPOILER) V základu se jedná o zajímavé pokračování série Den co den. Nicméně knize bych určitě vytkla pár věcí - objevuje se tam linie postav, které nejsou dokončené a jejich potenciál pro příběh je nevyužitý; některé události nejsou uzavřené a neobsahují pointu, a to je velká škoda. Za mě byl nejlepší první díl. Ačkoliv v tomto třetím díle jsem zase ocenila variabilitu kompozice a měnící se hlediska vypravěče.

Artep071
20.01.2024 3 z 5

Četlo se to lehce a v podstatě bez přestávky.
Bohužel se mi nelíbí jak to autor pojal. Rhi mi nesedla od samého počátku. Takže jsem s ní nějak nedokázala soucítit.
A je super správňák a mrzí mě že nedostal svůj happy end. Ostatní postavy nedostali výrazný prostor což je za mě škoda.
Škoda, mělo to potenciál, ale Levithan to jednoduše podělal.

kajka.bhlv
25.09.2022 3 z 5

Originální myšlenka získává trochu hlubší pojetí - což se mi líbilo. To je ale asi jediné, co se tam děje. Kniha je zdlouhavá, částmi i nudná a nedokázala mě pohltit jako první díl.

Lienilda
25.07.2022 3 z 5

První díl se mi líbil moc, druhý jsem nečetla a se třetím jsem trochu bojovala, ale je to důstojné zakončení série. Líbí se mi, jak se celý příběh završil.

poník654
21.04.2022 2 z 5

Kniha mi přišla zdlouhavá. Děj se na mě až moc táhnul . Knihu jsem vrátila nedočtenou. Moc se mi líbil námět knihy. Trochu mě kniha zklamala, jelikož jsme očekávala, že bude lepší než druhý díl.

Aggie.
17.03.2021 5 z 5

Stále se mi velice líbí originální myšlenka příběhu, která byla v tomto díle zajímavě rozvinuta dál. Myslím, že autor příběh velice dobře uzavřel a zároveň nechal prostor postavám rozvíjet se dál. Bavily mě i krátké příběhy cizích postav a úvahy k zamyšlení.

Windovska
23.02.2021 4 z 5

Takový lehký nadprůměr. Líbily se mi myšlenkové pochody, občas řečeny věci, které donutí člověka se trochu zamyslet, takže už jen z toho důvodu se mi kniha líbila. Obsahově však není tak zajímavá jako první díl, začátek je dost pomalý. Časté střídání pohledů bylo chvílemi matoucí, ale prokládání pohledy neznámých postav, hlavně dvou, jejichž příběh na konci sebere příjemný spád, se mi líbilo. Konec byl takový ukvapený a nic moc nepřinesl. Přesto, že Den co den řadím mezi mé nejoblíbenější knížky, k této nebudu mít po nějakou dobu potřebu se vrátit, ne-li napořád.

lenka0383
03.01.2021 5 z 5

První díl mě baví asi nejvíc, druhý vůbec, ale tenhle třetí je zase skvělý. Originální a neskutečně zajímavé téma, zajímavé úvahy, které prostě stojí za to a obdivuji autora, kam na ty myšlenky chodí. Měla jsem obavy, aby ten vztah Rhiannon a Alexandra to celé nepokazil, ale i ten byl naprosto perfektně napsaný. Moc dobrá kniha.

Vlak0078
22.11.2020 1 z 5

První díl se mi četl velmi dobře, bylo to unikátní téma. Druhý díl jsem v knihovnách neviděla, a tak jsem přeskočila na třetí díl. Ani na sté stránce mě nijak neoslovil, připadá mi příliš zdlouhavé zatím, děj se nikam neposunul. Ke čtení se musím nutit a odkládám to. Docela mě ta kniha zklamala.

Alnima
06.11.2020 3 z 5

Tato kniha je určitě originální a milá. Asi toho moc nezanechá, ale ráda jsem si ji přečetla.

tomnathaniel
24.05.2020 4 z 5

Asi nejlepší díl ze série. :) a i když to nakonec vypadá, že Levithan příběh uzavřel, klidně bych uvítal i další pokračování .)

Bebe2004
23.05.2020 4 z 5

Série knih DEN CO DEN se mi líbí moc. Celý nápad byl zajímavý a zpracování velmi dobré. Doporučuji.

Aprilek
27.04.2020 5 z 5

Tohle bylo výborné. Když jsem psala, že druhý díl není tak dobrý jako ten první, ještě jsem nevěděla, že ten třetí bude úplně nejlepší. Celou sérii jsem přečetla za méně než 48 hodin...takže už asi není, co dodat.

hlavajda93
22.04.2020 4 z 5

První 2 díly o A a Rhiannon mě zaujaly a zajímalo mě, jak celý příběh skončí. Pokračování bylo dobře zpracované, ikdyž ukončení bylo spíše o úvahách. Naštěstí to v rámci možností dopadlo dobře, i přes jednání X.

Petulla
31.10.2019 5 z 5

Přesah této knihy (těchto 3.dílů) je prostě neuvěřitelný. Když se setkají duše, které do sebe zapadají, pak vůbec nezáleží na pohlaví. Láska je jedna.
Tleskám.

Veruu95
27.10.2019 5 z 5

Moc hezké zakončení série :)

retrivr
21.08.2019 5 z 5

Líbil se mi už předchozí díl a ani tento nezklamal. Přečteno za dva dny.