Ještě jeden den

Pro Rhiannon jsou všechny dny stejné. Časem se smířila i s tím, že její přítel Justin je temperamentní, ale odtažitý a že to není kluk z romantických filmů. A naučila se několik základních pravidel: nedělat si příliš velké naděje, neupínat se na Justina a nesnažit se ho změnit. Ale jednou se vše změní. Justin je jako vyměněný a prožijí dokonalý den. Ovšem příští ráno si Justin z předchozího dne vůbec nic nepamatuje a vše se vrátí do starých kolejí. A najednou do jejího života vstoupí cizinec, který tvrdí, že onen dokonalý den strávila s ním – s ním v Justinově těle....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/284296/jeste-jeden-den-0nv-284296.jpg 3.9146

Den co den 2.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, CooBoo

Another Day, 2015

Kniha Ještě jeden den

Windovska

Jako jediné plus vidím, že je to příjemné zpestření mého oblíbeného příběhu, jiný úhel pohledu. Rhiannon jako taková mi moc sympatická není, ale musím uznat, že mě fascinuje, v jaké situaci se nachází, a to, že dokáže bezmezně milovat člověka, jež každý den mění svou tvář, což s sebou nese nemalou řadu komplikací. Myšlenka na tak čistou a silnou lásku je bezpochyby krásná. Zajímavé, ale ne nezbytné, za mě nejslabší „díl” ze série.

Bauriska

Špatná koupě. Musím chtě nechtě přiznat, že už jsem stará. Tedy alespoň na tenhle příběh. Ale kdyby mi stále bylo sladkých náct, rozhodně by se mi tohle originální, romantické čtení líbilo.

A ještě jedna věc.. když už jsem omylem sáhla po tomhle příběhu, škoda, že jsem nečetla spíše ten první díl.

Alnima
06.11.2020

Tato kniha je určitě originální a milá. Asi toho moc nezanechá, ale ráda jsem si ji přečetla.

jesterka.as
16.09.2020

Netušila jsem, že kniha je první díl přepsaný z pohledu Rhiannon dokud jsem si nepřečetla komentáře zde. První díl jsem slupla během jednoho dne a chtěla se pustit do druhého, ale tenhle fakt mě trochu odrazoval. Honilo se mi hlavou zda se tedy rovnou nepustit do třetího, protože komentáře zde hodně psaly, že je to to samé jen s pár jinými detaily, ale není to pravda... Takhle kniha je lepší než první díl, ale jedna bez druhé by nebyla dokonalá. Úžasně ji doplňuje, je tam spousta detailů, protože ne každý den trávili s A spolu... rozhodně ji nepřeskakujte a vrhněte se na ni.

Aggie.
17.08.2020

Říkala jsem si, že by bylo zajímavé číst tuto knihu jako první a vůbec netušit, o čem je. Myslím, že bych byla dost překvapená. Líbila se mi o něco méně, než první, taky určitě proto, že už jsem věděla, jak to dopadne, ale vůbec nelituji a bylo zajímavé vidět to zase z jejího pohledu a lépe jí pochopit.

Luc.i
11.06.2020

Pro začátek jsem nečekala že to bude příběh první knihy z jiného pohledu. Vadilo mi některé věci číst znova a občas jsem měla pocit že je to tady i jinak než v prvním díle. Některé části se mi tady ale líbily trochu víc. Taky jsem trochu čekala ze se tady dostanu trochu víc odpovědí hlavně co se týká Justina ale to se nestalo. 3/5* stejně jako první díl.

tomnathaniel
10.05.2020

Den co den znám jako film. A když jej opakovali v televizi, rozhodl jsem se přečíst si knižní předlohu... a když jsem se tak tady na databázi díval, zjistil jsem: hle! Ony jsou tři díly! Okamžitě jsem (při svém zdravotním stavu obrazně řečeno) naklusal do knihovny a první dvě knihy si půjčil (třetí byla rozpůjčená). Den co den jsem trochu znal z filmu, přesto byl děj knihy v něčem ještě zajímavější. Kniha byla do dvou a půl dnů dočtena. A šup hned na Ještě jeden den! Nebojte, komentáře vás všech jsem tady předtím, takže jsem věděl do čeho jdu. Jo, bylo to totéž z pohledu Rhiannon, ale já jsem v četbě na to šel možná víc rafinovaně než vy. Pasáže, kde se opakovali scény mezi A a Rhiannon jsem jednoduše přeskakoval. A bylo to účelné. :) Aspoň jsem se tak během jednoho dne dostal k opakovaní toho dojemného závěru a jeho dovětku, který mě nečekaně překvapil. (Jo teď si musím rychle zarezervovat třetí díl v knihovně, než mě někdo předběhne.) Obě knihy jsem četl záhy po sobě, a kdybych si měl vybrat, kterou z těchto dvou dílů si koupil, tak budu asi nerozhodný. Protože každý pohled je určitě zajímavý. Možné by stály za koupi obě, ale určitě by se díly Den co den a Ještě jeden den musely číst z velkým časovým odstupem. :) Přesto se na trojku těším a za oba předchozí díly jsem vděčný. : - "Alexander je fajn kluk. Ale já chci A."

Aprilek
27.04.2020

Kniha se mi líbila, ale trochu mi vadilo, že o spoustě věcí čtu znovu. To mi ovšem nebránilo si čtení užít.