Ještě jeden den

Pro Rhiannon jsou všechny dny stejné. Časem se smířila i s tím, že její přítel Justin je temperamentní, ale odtažitý a že to není kluk z romantických filmů. A naučila se několik základních pravidel: nedělat si příliš velké naděje, neupínat se na Justina a nesnažit se ho změnit. Ale jednou se vše změní. Justin je jako vyměněný a prožijí dokonalý den. Ovšem příští ráno si Justin z předchozího dne vůbec nic nepamatuje a vše se vrátí do starých kolejí. A najednou do jejího života vstoupí cizinec, který tvrdí, že onen dokonalý den strávila s ním – s ním v Justinově těle....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/284296/big_jeste-jeden-den-0nv-284296.jpg 3.8163

Den co den 2.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , CooBoo

Another Day, 2015

Kniha Ještě jeden den

poník654

Od této knihy jsem čekala trochu víc, bohužel mě zklamala. Kniha mě nebavila, protože jsme věděla z předchozího dílu, co se stane, takže to pro mě nebylo nic nového. Za mě stačí přečíst buď tuhle nebo předchozí knihu.

Janca001
11.10.2021

1. díl jsem četla už někdy dřív, a proto jsem se těšila na tento. Nezklamal. Z pohledu Rhiannon mě to možná bavilo víc. Přeci jen když jsem holka, tak ji možná víc chápu. Ale u prvního dílu jste zase věděli, jak se cítí A. Určitě doporučuji. Není to všední téma, kterého byste měli plné zuby, a tak není od věci si to přečíst.

Julia284
05.10.2021

Kniha se mi líbila. Bylo příjemné si přečíst, jak to všechno vnímala Rhiannon.
Ale za mě byl příběh vyprávěný z pohledu A zajímavější.

Lejčís
10.05.2021

Zajímavý nápad, který mě však ve výsledku příliš neoslovil.. ale ten konec mě fakt dojal, takže si přečtu i ten poslední díl - zajímá mě, jak to teda nakonec A vyřeší, aby mohl být s Rhiannon :)

Windovska
23.02.2021

Jako jediné plus vidím, že je to příjemné zpestření mého oblíbeného příběhu, jiný úhel pohledu. Rhiannon jako taková mi moc sympatická není, ale musím uznat, že mě fascinuje, v jaké situaci se nachází, a to, že dokáže bezmezně milovat člověka, jež každý den mění svou tvář, což s sebou nese nemalou řadu komplikací. Myšlenka na tak čistou a silnou lásku je bezpochyby krásná. Zajímavé, ale ne nezbytné, za mě nejslabší „díl” ze série.

Bauriska
05.02.2021

Špatná koupě. Musím chtě nechtě přiznat, že už jsem stará. Tedy alespoň na tenhle příběh. Ale kdyby mi stále bylo sladkých náct, rozhodně by se mi tohle originální, romantické čtení líbilo.

A ještě jedna věc.. když už jsem omylem sáhla po tomhle příběhu, škoda, že jsem nečetla spíše ten první díl.

Alnima
06.11.2020

Tato kniha je určitě originální a milá. Asi toho moc nezanechá, ale ráda jsem si ji přečetla.

jesterka.as
16.09.2020

Netušila jsem, že kniha je první díl přepsaný z pohledu Rhiannon dokud jsem si nepřečetla komentáře zde. První díl jsem slupla během jednoho dne a chtěla se pustit do druhého, ale tenhle fakt mě trochu odrazoval. Honilo se mi hlavou zda se tedy rovnou nepustit do třetího, protože komentáře zde hodně psaly, že je to to samé jen s pár jinými detaily, ale není to pravda... Takhle kniha je lepší než první díl, ale jedna bez druhé by nebyla dokonalá. Úžasně ji doplňuje, je tam spousta detailů, protože ne každý den trávili s A spolu... rozhodně ji nepřeskakujte a vrhněte se na ni.