Probuzení

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Středoškolačka Elena je dívkou, po níž chlapci touží a které se dívky touží podobat. Jenže krásný a tajemný Stefan se zoufale snaží jejímu kouzlu odolat – stíhá ho temná minulost i vědomí, že jeho pomstychtivý bratr Damon je hrozbou pro každého, ke komu se Stefan přiblíží. Elena si brzy uvědomí, že se ocitla mezi dvěma bratry – a ve velkém nebezpečí....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26011/probuzeni-CPl-26011.jpg 3.21139
Série

Upíří deníky / Upírske denníky 1.

Žánr
Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno · Fragment (ČR)
Orig. název

The Awakening · 1991

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (168)

Kniha Probuzení

Přidat komentář
RendysStrange
19. září

Nejdříve jsem viděla seriál. A musím říct, že seriál je zajimavější než kniha.

VAnna
18. září

První jsem viděla seriál. Ze začátku mě kniha moc nebavila, ale pak už to docela šlo.

gotvald
05. srpnaodpad!

hrůza hrůz vzdala jsem to na 20-té straně... text psán ve třetí osobě.... :-(

Michelle95
01. srpna

Člověk by řekl, že ve svých 23 letech z takového žánru vyrostu a nebo na to minimálně změním pohled, ale mě to prostě baví. Je to pitomý, je to naivní, ale já u toho odpočívám. Mám ráda tu možnost úniku a díky této čtivé "kravince" je to tak jednoduchý, že za to jsem prostě vděčná. Občas jsou dny, kdy tenhle únik z reality neskutečně oceňuji.

EvaStark
06. července

Bohužel mě kniha moc nezaujala. Pořídila jsem si ji, protože mám strašně moc ráda seriál, ale kniha je úplně jiná. Vadil mi i některý rozdíl ve jménech a vzhledu postav. Za mě teda nic moc.

lucygreen
11. května

Nevím proč, ale kniha mi moc neutíkala a to je dost hubená.. Bylo to hodně předvídatelné a uvidím jestli si přečtu více dílů. Poslední dobou se mi však v knihách líbí kamarádky hlavních postav a i tady se mi líbila Meredith. Nic moc nového to však pro mě nebylo..

Denča23
12. ledna

Jelikož jsem viděla seriál, myslela jsem si, že mě kniha nebude bavit, nastesti opak je pravdou jelikož seriál je docela dost odlišný. Akorát jsem zklamaná, že tahle Elena je blondýna ::( ale ne konci knihy jsem si ji také už trochu oblíbila. Hurá na další díl!

lenka7348
27.12.2018

Jsem překvapená, jak moc se kniha liší od seriálu, ale jsem celkem ráda, že jsem si ji přečetla. Kniha se četla dobře, a kupodivu mě tam Elena neštvala tolik jako v seriálu. :-)

Samozřejmě je nutné podotknout, že se jedná o young adult, tudíž nelze očekávat přespříliš kvalitní literaturu, ale na zahnání nudy dobré...