Koupit knihy

Lisa Jane Smith

Aubrey Clark · L. J. Smith pseudonymy

americká, 1965


Nahrávám...
TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 46 knih

Komentáře (43)

Caramela6
04.06.2020

Ahoj chtěla bych se zeptat. Můžu začít číst stefanovy deníky a potom číst upíří deníky nebo to na sebe nějak navazuje? Budu ráda za každou odpověď. Předem moc děkuji.

adela651
18.11.2019

ahoj,já jsem chtěla jen říct že jsem právě dočetla poslední díl ze série Říše Temnot (knihy jsou vážně super)nic méně by mě zajímalo jestli nemá vyjít další díl protože mi přejde že série nemá konec protože měl být přeci ten konec světa ne ? A měly by se setkat ty 4 mocné síly a zachránit ho tak jsem myslela jestli náhodou někdo nevíte o pokračování jestli to náhodou třeba nepasuje na jinou sérii nebo knihu.

Denča23
02.01.2019

Suprová spisovatelka. Zatím jsem od ní četla Tajný kruh, který je i natočen v podobě seriálu, bohužel v něm je jen polovina toho, co je v knize a všechno strašně upravené, takže se zde potvrzuje kniha lepší než film.
Dále mě od ní zaujaly knihy ze série Říše temnot, každá knížka má zajímavý a napínavý příběh, takže doporučuji. :)
Nyní čtu upíří deníky, jsem ráda, že v knize to je jiné než v seriálu, takže se zatím nenudím.

EnHydrax
07.02.2017

Smith má velmi hezké knihy, ale s upířími deníky si mě rozhodně nezískala. Knihy byly nepovedené a v jejich čtení jsem pokračovala jen díky Damonovi. Elena byla každou chvíli něco jiného, Stefan se choval jako hlupák a to samé i Bonnie. Mohla bych takhle pokračovat i u dalších postav, co se tam objevovali, ale radši to shrnu tak, že tuhle sérii opravdu nedoporučuju. Seriál je rozhodně lepší i přesto, že poslední dvě série nejsou už ono, co odešla Nina, aka herečka Eleny. Trilogie, která se mi opravdu líbila od Smith byla Temná vize, kde jsem se opět zamilovala do "špatného" klučiny Gabriela. Tento příběh stojí opravdu za to. Je hezky vymyšlený i přesto, že se nervujete u zbrklých rozhodnutí Kaitlyn nebo u přehnaného Roba. Knihu s názvem Zakázaná hra mám jen jednu a vypadá opravdu zajímavě. Nemohu posoudit jak kniha působí jako celková trilogie, ale rozhodně vím, že chci, aby Julián byl s hlavní hrdinkou Jenny.

yohca.p.
16.09.2016

Nechápu proč, ale bavily mě všechny série až na upíří deníky a to seriál mám moc ráda, ale u knih jsem vydržela jen první tři díly a to jsem se do jejich čtení doslova nutila. Možná to, ale bylo tím, že jsem od začátku totálně propadla Damonovi a pokaždé když se na scéně objevil Stefan chtěla jsem být v knize a probodnou ho kůlem. Jinak série Říše temnot je naprostá pecka- doporučuji.

dominik5779
10.07.2016

Pokud jste někdo již viděl serial upíří deníky tak knhy nečtěte udělal jsem tu chybu a knihy jsou oproti serialu uplná sračka. Samostatně ano, pokud toale srovnáte se seriálem úplný shit!!!

Aneta.S
27.01.2016

L. J. Smith je naprosto dokonalá spisovatelka, vhodná hlavně pro mladé slečny (jako jsem já :D). Líbí se mi snad všechny její knihy. A jestli jste kdokoli nečetl ani jednu z jejích knih, tak by jste to měli rychle napravit. Neboli tahle spisovatelka má pro mě velké plus a všem doporučuji.

janet1234
19.10.2015

Skvele pise,knizky od ni zboznuji!

1